Přejít na obsah

Kytary a kytaristé


Fade

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak tak. Mne sa vždy hnusil, radšej by som rackovú verziu. Ale natrafil som na toaster za cenu, že sa nedalo odolať. Musím ale povedať, že je svojim spôsobom pohodlnejší takto voľne pohodený. Na druhú stranu, je to dobre iba ak ho človek používa samostatne namiesto komba. Gitara, sluchátka napríklad. Prípadne pripojí rovno na zvukovku. Nejaká náročnejšia kabeláž do racku by bola z toasteru obmedzujúca. Časom asi nejak vymením za rack verziu.

 

Hrá to ale kurva dobre. Na večerné hranie so sluchátkami pecka. Ak je dobrý profil, tak má človek fakt hubu roztiahnutú od ucha k uchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tomu verim ;)

 

Ja mam na domaci blbnuti u pocitace HeadRush Gigboard s Eleven HD Expanded DSP softwarem a taky si nemuzu stezovat.

Zatim to peru primo do zvukovky pres IR impulsy a spokojenost tak na 90%, verim ze pres koncak do kytarovyho boxu to nebude mit chybu.

Jenom ty prednastaveny zvuky jsou trochu meh, ale to je celkem standard u tehle masinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Čau, nechcete někdo novej klon klonu Centaur a pořádný zkreslovadlo? Ten klon je sice strašně hnusnej ale vevnitř je moc hezky udělanej a hraje asi jak má. Mně se nevejde na pedalboard, používám Soul Food. A ten Suhr zkresluje jak blázen, právě že na mě až moc. 

 Je to zelený, myslím, že si spletli barvy a tak z toho udělali limitku. Stav: používanej, plně funkční.

Klon klonu: 1800,-Kč

Suhr Riot: 3 200,-Kč

post-13313-0-14557400-1569918548_thumb.jpeg

post-13313-0-87239700-1569918554_thumb.jpeg

post-13313-0-99327000-1569918562_thumb.jpeg

post-13313-0-76835000-1569918570_thumb.jpeg

post-13313-0-56423700-1569918581_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Už som spomínal, u kolegu si na V100 občas zahrám. Výborná gitara, dá sa na nej hrať hocičo. Akurát ladiace mechaniky nie sú žiadna sláva, optimálne vymeniť. A pomaly dražejú, ešte nie tak dávno sa na bazároch objavovali aj najvyššie modely pod 250 Eur, to už vyzerá byť minulosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak.

 

Kustom je najhoršia bednička, akú som kedy počul. Kúpil ju kolega v záchvate sporovlivosti a veľmi rýchlo išla preč. Tiež sa vyhýbať hocičomu, čo má v sebe reprá Bugera, s Marshallom to syčí jak klbko nasratých hadov.

 

Chybu neurobíš viacmenej s ničím, čo má v sebe Celestion, snáď okrem úplného Celestion low endu ako Rocket 50. Marshall tradične dobre hrá cez Vintage30 (s DSL dosť ostrý zvuk), Greenback, Creamback. DSL má príjemný zvuk na polootvorenej bedni s G12T-75, ale aj s podobnými a lacnejšími G12T-100.

 

Stružlikať bedňu je fajn zábava, ale ak má dobre vyzerať, aj tak treba kúpiť koženku, lepidlo, rohy, misku jacku, nožičky a nakoniec to nevyjde o nič lacnejšie, než hotový boxík.

 

S nízkym rozpočtom by som sa pozrel po 112 od Harley Benton, Peavey, Laney, Randall, Palmer, Marshall MX112, Blackstar. Niektoré môžu mať "vlastné" repro, nie Celestion, treba skúsiť. Naprd IMHO hrajú H&K a Egnater.

 

S vyšším rozpočtom by som zvážil Orange PPC112, Marshall 1912, 1933, EVH 5150 1x12 a Engl E112.

 

Netreba zabudnúť aj na menšie boxy, ako napr. Engl E110. Domov to je fajn a desaťpalec vôbec nehrá zle. Osempalcom už by som sa vyhol.

 

Osobne by som bral Engl E112. To je bedňa na doživotie. Na 1W samozrejme zbytočný tank, ale netušíš, čo bude onedlho a E112 utiahne aj veľkú hlavu. Orange tiež dobre, ale Engl má ľahko vymeniteľné repro, to je fajn na hranie sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...