Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Pravej Prim vs. levej Prim

Elton MPM

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
231 odpovědí na toto téma

#221 Ondra

Ondra

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 66 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:Omega, Tissot, G-Shock

Publikováno 13.říjen.2018 - 09:46

Celkově se to už rozlišuje dost blbě, lajk nemá šanci se v tom vyznat...jestli bude čínskej Prim od toho českýho takhle okatě opisovat, za chvilku to bude jedno, prostě Prim jako Prim...

c6a6974505ffd023307fea8f78b23c99.jpg
5bd0db92a7bd41a65534f43deff0336d.png

Mne to pripada, ze cekaji, ze se nekdo splete, mozna se necha nalakat nizsi cenou, a v omylu si koupi "Orliky" od nich... ta kopirka je fakt jasna...

edit: laik nema sanci se v tom vyznat...

Tento příspěvek byl upraven od Ondra: 13.říjen.2018 - 09:48

• 0

#222 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 577 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Omega, RLX, Vulcain, GP, Blancpain, JLC, automatony J:D a AG.

Publikováno 13.říjen.2018 - 11:05

Ty bláho, ty šrouby u cartier diverů jsou taky falešný?! Tak to je pro mě docela rozčarování...
  • 0

#223 spiderer

spiderer

KILLER

• Member_50
  • 9 533 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 13.říjen.2018 - 11:15

martar - ono falesny je silny slovo, ty srouby jsou pravy, jen nemaji funkci spojenou s upevnenim stezejek ;) Btw mel jsem na nekolika hodinkach sroubovaci stezejky a na mnoha klasicke a ze by sroubovaci stezejky byly na operaci s vymenou remenu nejaka vyhoda rozhodne rict nemuzu, z hlediska narocnosti a casu na vymena jsou klasicke stezejky pro me porad nejlepsi. A designova stranka ceci? Kazdy to nejak ma..
  • 0
"Jedno strašně starý přísloví říká: Někdy tě posere pták a někdy... no a někdy posereš ty jeho."

BREITLINGEN forever!

breitlingsign.gif

Instagram: https://www.instagram.com/spiderer/

#224 ramon

ramon

Megazávislák

• Member_50
  • 1 308 příspěvků(y)

Publikováno 13.říjen.2018 - 12:29

Abych pravdu řekl,  eltoňácké kecy o luxusu a tomu odpovídající cenová odvaha vzhledem k realitě mi připadá jako větší dělání z člověka blbce, než to že MPM vyrábí ve Frýdku nějakou napodobeninu starejch Orlíků jako český hodinky.

Tento příspěvek byl upraven od ramon: 13.říjen.2018 - 12:30

• 0

#225 Fajkus

Fajkus

Závislák

• Member_50
  • 713 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kopřivnice

Publikováno Včera, 07:46

Mne to pripada, ze cekaji, ze se nekdo splete, mozna se necha nalakat nizsi cenou, a v omylu si koupi "Orliky" od nich... ta kopirka je fakt jasna...

edit: laik nema sanci se v tom vyznat...

Souhlasím, proto taky okopčili stránky Eltonu. 

• 0

#226 huz46212

huz46212

Začátečník

• Members
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 09:31

To už chce mít hodně velkou představivost, když někdo vidí kopírku i ve webových stránkách. Pokud je teda řeč o nich. S takovou klidně uvidím i podobnost rolex.com a prim.cz, např. dle ikonky MENU vlevo nahoře :D
  • 0

#227 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 640 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 09:38

Zajímavý názor. Sice úplně vo ničom, ale hlavně, že je na konci infantilní smajlík.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#228 Honza.manta

Honza.manta

Chronopacient

• Member_50
  • 16 736 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 09:57

Zajímavý názor. Sice úplně vo ničom, ale hlavně, že je na konci infantilní smajlík.

Hezké shrnutí. A přidám taky infantilního smajlíka. :cheers:

• 0

Prim sport automat - a co je víc?
Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.

Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

Email: Honza.mantazavináčseznam.cz

#229 huz46212

huz46212

Začátečník

• Members
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 10:29

Zajímavý názor. Sice úplně vo ničom

Asi jako 90% všech ostatních v podobných vláknech. Ale venku je hezky, takže souhlas se smajlíkem H.M., to je ta správná cesta.
  • -1

#230 geometr

geometr

• Member_50
  • 3 940 příspěvků(y)
  • Bydlí:426 m n.m.

Publikováno Včera, 10:31

To už chce mít hodně velkou představivost, když někdo vidí kopírku i ve webových stránkách. Pokud je teda řeč o nich. S takovou klidně uvidím i podobnost rolex.com a prim.cz, např. dle ikonky MENU vlevo nahoře :D

Taky si myslim. Styl stránek stejnej, ovšem to je styl (současnej trend webdesignu, kterej se třeba mě osobně nelíbí), kterej maj tisíce dalších stránek nejen z hodinkové branže, to je tak asi všechno.

A Bertovi občas nerozumím. Ale se smajlíkama jo.

Tento příspěvek byl upraven od geometr: Včera, 10:32

• 0

#231 ramon

ramon

Megazávislák

• Member_50
  • 1 308 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 13:01

Hoši zas neblázněte, schválně jsem se na to koukl. Co z toho je podobnější? A to ještě ten třetí odkaz je nějaký eshop, ty ofic. stránky jsou už úplně jiný.

https://www.rolex.com/

https://www.prim.cz/

https://eshop.prim-hodinky.cz/

Tento příspěvek byl upraven od ramon: Včera, 13:09

• 0

#232 odjinud

odjinud

50cm member...

• Member_50
  • 4 336 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 11:02

Je docela sranda pozorovat vzajemny marketingovy boj.

MPM si dalo na web "prim original", Elton je trumfnul "prim jediny original". Elton ma na hodinkach "Prim manufacture 1949", ovsem MPM uz pise o "ceske klasice od 1946".

Pritom prototyp Spartaku, prvnich nar.hodinek prim, vznikl v r. 1954 a ser.vyroba az nasledne.
  • 0

odjinud / fromelsewhere

Příspěvky postované po cca 22h mohou být ovlivněny nadměrnou opilostí za což se předem omlouvám. Není mým cílem nikoho urážet.

--------------------------------------

"Rolex hodinky do každé rodinky"

Gunter Steinhart

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Elton, MPM