Přejít na obsah

Pravej Prim vs. levej Prim


Doporučené příspěvky

A to tu ještě nikdo pořád nezmínil, že jsou hnusný...

já myslím že na tohle bylo buď vlastní vlákno, nebo je to už hodně stran dozadu. ale pamatuju si, že jsem, podobně jako zmizík, maloval jakési srovnání umístění subcifrů... akorát jsem na to neměl corel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anela, neresilo se tehdy srovnani subcifru, k velikosti a tvaru pouzdra ruznych znacek? Ted se resi "jen" nevycentrovana rucka...ale stale je co krouzkovat...dobry start budovani znacky Elton

ano, srovnával jsem je s moony a zenithy. v podstatě se řešilo jen to, že je novinka od eltonu hnusná :) k detailům jsme se tehdy nedostali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl by ten článek někde dostupný v plném znění? Nemám zatím předplaceno HN+, ikdyž už o tom uvažuji dlouho... a zaujala mě zmínka o vlastním pátrání po rozdílech a rozhodnutí které Prim jsou víc levé ze strany HN... ikdyž si nedělám iluze o tom, že je to zase spíš placená masáž, akorát z druhé strany než posledně... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně - dřívější i současný přínos PRIM (původní/levý/pravý) do hodinářského světa je na úrovni značky HMT, která alespoň používala v širším měřítku ocelová pouzdra... a potkat na pultu HMT s cenovkou v řádu desetitisíc tak to se mnou sekne smíchy.... ale je možné, že se nějaký pohrobek HMT vyloupne a bude dělat echt INDIA MADE hodinky, aby si mohly státnické a obchodní návštěvy z Indie odvážet od hostitelů dary... hostitel za dar vyplázne balík, aby hosta obdařil šperkem pro muže s puncem autentické domácí výroby, obdarovaný honem založí do šuplíku, aby ho nikdo nepotkal s HMT na ruce, když tam má své rolády... nějak mně to primkaření omrzelo... škoda, do určité míry se na tom podílí i nesmyslné dohady levých a levějších a pak překupnické šponování cen, které neodpovídá tomu co ve skutečnosti Prim je... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně - dřívější i současný přínos PRIM (původní/levý/pravý) do hodinářského světa je na úrovni značky HMT, která alespoň používala v širším měřítku ocelová pouzdra... a potkat na pultu HMT s cenovkou v řádu desetitisíc tak to se mnou sekne smíchy.... ale je možné, že se nějaký pohrobek HMT vyloupne a bude dělat echt INDIA MADE hodinky, aby si mohly státnické a obchodní návštěvy z Indie odvážet od hostitelů dary... hostitel za dar vyplázne balík, aby hosta obdařil šperkem pro muže s puncem autentické domácí výroby, obdarovaný honem založí do šuplíku, aby ho nikdo nepotkal s HMT na ruce, když tam má své rolády... nějak mně to primkaření omrzelo... škoda, do určité míry se na tom podílí i nesmyslné dohady levých a levějších a pak překupnické šponování cen, které neodpovídá tomu co ve skutečnosti Prim je... 

hmmm .... velmi pekne si to zhrnul. prirovnanie k HMT nema chybu :)

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak mně to primkaření omrzelo... škoda, do určité míry se na tom podílí i nesmyslné dohady levých a levějších a pak překupnické šponování cen, které neodpovídá tomu co ve skutečnosti Prim je...

Mám to naprosto stejně. A mrzí mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohady Levých a Levějších jsou asi pro to, že ta značka PRIM pořád něco znamená a stojí za to platit právníky a soudy, jinak by to asi nedělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohady Levých a Levějších jsou asi pro to, že ta značka PRIM pořád něco znamená a stojí za to platit právníky a soudy, jinak by to asi nedělali.

 

Jenže než se dodohadují, tak už nic znamenat nebude. Už teď zajímá jen nevelkou skupinu nositelů hodinek, což je taky skupina, které není velká a zmenšuje se.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...