Přejít na obsah

Glashutte Original Senator


maxs

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO
Glashutte Original Senatro Navigator limitovaná edícia s výrobcom batožín Rimowa (od r.1898)

Zmenený číselník, vymeniteľné dno, 44mm, kaliber 100, 100 kusová séria a samozrejme dodávané v krásnom kufríku.

k čemu je to tlačítko na levé straně ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Je to na zosynchronizovanie času. Stlačíš a sekundovka skočí na nulu. Použiteľné pre nastavenie presného času a keď chceš bombardovať mesto na sekundu presne ako zvyšok letky :)

:) dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak zepredu nic moc u hodinek za 150k bych ocekaval trochu lepe propracovany design , ale strojek to uz je neco jinyho ten bych bral vsema deseti , souhlasim s Jacobem take bych se na ni mohl stale divat.Hodinky celkove nepusobi spatnym dojmem jsou takove nenapadne rozhodne bych nerekl,ze stoji 150k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modré ručky miluji ale na bílém ciferníku a ne s luminovou ale kompletně modřené.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie peniaze stojí hlavne kaliber. Cena je určite vysoká, ale vedel by som si ju sám pred sebou obhájiť. Vyrobiť/vyvinúť podobný kaliber je trochu niečo iné ako kúpiť ETU a vymeniť rotor.

BTW rotor aj zotrvačník pri tých Glashutte je zo zlata.

V Glashutte vyrábajú krásne hodinky, tak si za ne aj vypýtajú.

 

post-764-1195129914.jpg

post-764-1195129926.jpg

post-764-1195129954.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To su imho hodinky jasne pre niekoho kto na to ma a vie co nosi na ruke, jednoduche, neproflakle, jedinecne, svoje..... vselijake rolexky, ci breitling "chronosuperfrajer" s ETOU vo vnutri uvidite na ruke kdeakeho vyhadzovaca v lepsom bare.... cena nie je rozhodne ludova ale myslim ze je primerana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena je primerana kvalite, vcera som videl video Glashutte ako sa vyrabaju tie suciastky a potom sa to vsetko montuje, teraz mam dom zaslintanu klavasnicu a vobecv by mi tych penazi za to nebolo luto...uz chviilu pokukavam na tie navigator bez datumu /pred tyzdnom som ich mal na ruke a vyzeraju lepsie ako na obrazku a tie rucicky v skutocnosti niesu az take modre...na fotke su urcite nejakym sposobom osvetlene/

Upraveno uživatelem luko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena je primerana kvalite, vcera som videl video Glashutte ako sa vyrabaju tie suciastky a potom sa to vsetko montuje, teraz mam dom zaslintanu klavasnicu a vobecv by mi tych penazi za to nebolo luto...uz chviilu pokukavam na tie navigator bez datumu

 

 

Peněz za hodinky mi nikdy není líto,ale mám asi jsitou hranici....zatím :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...