Přejít na obsah

Glashutte Original Senator


maxs

Doporučené příspěvky

To su imho hodinky jasne pre niekoho kto na to ma a vie co nosi na ruke, jednoduche, neproflakle, jedinecne, svoje..... vselijake rolexky, ci breitling "chronosuperfrajer" s ETOU vo vnutri uvidite na ruke kdeakeho vyhadzovaca v lepsom bare.... cena nie je rozhodne ludova ale myslim ze je primerana.

 

 

rolex by som velmi k breitlingu neporovnaval aj ked su to tuctove hodinky...predsalen:

 

-in house /velmi kvalitny/

-pouzivaju kvalitnejsiu ocel

-lacnejsia, dostupnejsi a kvalitnejsi servis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wheelchair:

Myslím že rolex i breitling jsou kvylitní značky...co se komu líbí víc je jen na vkusu... :thumbsup_anim:

 

 

nevravim, ze breitling je zly iba neni taky kvalitny ako rolex..ked si si vsimol pisal som o KVALITE nie o krase-kvalitu neposudis podla vkusu, bud tam je alebo nieje. Breitlingy su velmi pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby ste ma nechapali zle ja nemam nic ani proti rolexu ani br. len vravim ze su to ovela proflaklejsie znacky a aj sa sami podla toho trochu chovaju (br este vic) proste neboja sa vyrobit kdeaku obskurnost lebo vedia ze ludia to beztak kupia..... aj baba co sedi v kabinke verejnych zachodov vie ze rooolex je klassa o nejakom gl. ani netusi ze existuje

 

proste gl. su jasne pre niekoho kto vie co ma na ruke a ani ho tolko netrapi ze to trebars ostatni nevedia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby ste ma nechapali zle ja nemam nic ani proti rolexu ani br. len vravim ze su to ovela proflaklejsie znacky a aj sa sami podla toho trochu chovaju (br este vic) proste neboja sa vyrobit kdeaku obskurnost lebo vedia ze ludia to beztak kupia..... aj baba co sedi v kabinke verejnych zachodov vie ze rooolex je klassa o nejakom gl. ani netusi ze existuje

 

proste gl. su jasne pre niekoho kto vie co ma na ruke a ani ho tolko netrapi ze to trebars ostatni nevedia

 

 

to ze kazdy pozna rolex je pravda, tiez v zasade nemam nic ani proti jednej znacke, myslel som to tak, ze rolex breitling prevysuje kvalitou, servisom a strojcekmi - to je fakt, to neni o nejakom subjektivnom nazore.

 

GL. su super!-videl som to video na DVD a som z toho namakko.

Upraveno uživatelem luko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
to ze kazdy pozna rolex je pravda, tiez v zasade nemam nic ani proti jednej znacke, myslel som to tak, ze rolex breitling prevysuje kvalitou, servisom a strojcekmi - to je fakt, to neni o nejakom subjektivnom nazore.

 

GL. su super!-videl som to video na DVD a som z toho namakko.

já bych z Breitlingů ani Rolexu zase takovou modlu nedělal ...... když se tu občas objeví vnitřek z Rolexů tak to tam vypadá jako,když otevřu hovězí ve vlastní šťávě a Breitling je totéž ...... obě firmy "jedou" na svoji dlouholetou image a prostě to umí ..... když vezmu B co mám doma tak je to prachsprostá 2824-2 sice asi v top kvalitě ,ale o nějaké hodinařině se nedá mluvit ..... nevím jak je to u Rolexu ale viděl bych to dost podobně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych z Breitlingů ani Rolexu zase takovou modlu nedělal ...... když se tu občas objeví vnitřek z Rolexů tak to tam vypadá jako,když otevřu hovězí ve vlastní šťávě a Breitling je totéž ...... obě firmy "jedou" na svoji dlouholetou image a prostě to umí ..... když vezmu B co mám doma tak je to prachsprostá 2824-2 sice asi v top kvalitě ,ale o nějaké hodinařině se nedá mluvit ..... nevím jak je to u Rolexu ale viděl bych to dost podobně

 

 

Asi tak nějak...lidi prodejte B. a kupte S. To je ta hodinařina :thumbsup_anim: :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych z Breitlingů ani Rolexu zase takovou modlu nedělal ...... když se tu občas objeví vnitřek z Rolexů tak to tam vypadá jako,když otevřu hovězí ve vlastní šťávě a Breitling je totéž ...... obě firmy "jedou" na svoji dlouholetou image a prostě to umí ..... když vezmu B co mám doma tak je to prachsprostá 2824-2 sice asi v top kvalitě ,ale o nějaké hodinařině se nedá mluvit ..... nevím jak je to u Rolexu ale viděl bych to dost podobně

 

 

no rolex su jednoduche hodinky na denne nosenie...velmi dobra presnost, su jednoduche na opravu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strojky Rolex by som s obyčajnou vyladenou Etou ktorá sa montuje napr. aj do Breitlingov vďaka jej spoľahlivosti, neporovnával. Aspoň podľa mňa je Rolex v konštrukcii strojkov vyššie. Pritom vôbec nie som nejakým priaznivcom Rolex a Breitlingy sú mi v určitých prípadoch určite bližšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strojky Rolex by som s obyčajnou vyladenou Etou ktorá sa montuje napr. aj do Breitlingov vďaka jej spoľahlivosti, neporovnával. Aspoň podľa mňa je Rolex v konštrukcii strojkov vyššie. Pritom vôbec nie som nejakým priaznivcom Rolex a Breitlingy sú mi v určitých prípadoch určite bližšie.

 

 

presne,oela vyssie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...