Přejít na obsah

Asus ZenWatch2 - chytré hodinky


Doporučené příspěvky

Vlastním dvoje, první  Asus ZenWatch 2 a Sony Smartwatch 2. Krátce Vám představím hodinky Asus ZenWatch 2. Tyto chytré hodinky jsou postaveny na os android wear a tímto jsou otevřeny pro instalovaní rúzných aplikaci a změnu ciferníku. Z mého pohledu je perfektní výběr ciferniku, od hotových až po vlastní tvorbu pomoci různých aplikací. Ciferník z obrázku je moje tvorba. Možnosti tvorby jsou velké, je možné  změnit font, velikost, sklon, barvu atd atd. Displej je technologie Amoled, černá je opravdu černa a tak udaje jsou perfektně vidět. Na displeji je nalepena matná ochranná folie. Hodinky mají vestavěný repro takze je mozné se nechat vzbudit zvukem nebo vibracemi. Mají tež mikrofon a tak mužou fungovat jako HF pro telefonní hovory. Diky mikrofonu lze nadiktovat i sms, vhodné v situaci kdy není možné použít mobil. Pro toto je nutné aby byli hodinky v dosahu BT mobilního telefonu. Co by chtělo vyřešit je výdrž, cca dva dny není moc. Ale to je "bolest" většiny smartwatch. Jsou to chytré hodinky a jak moc budou chytré záleží na vás.

post-20849-0-26238400-1459158028_thumb.jpg

post-20849-0-19963600-1459158209_thumb.jpg

Upraveno uživatelem sinco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nemám osobní zkušenost s výrobky Asus. Chyba se může stát. Od toho je záruka. U některych potíží se závada dá svalit na zákazníka a vyhnout se záruční neplacené opravě. A také neznám potíže které ty telefony měly. Mám telefon LG G3 a tento telefon má problém ze praská vnější rámeček, u infra sklíčka dalkoveho ovladani nebo okolo druheho mikrofonu. Je tam otvor, zeslabené misto.  I mě po cca 8 měsících prdnul. No co, reklamace a do 14 dnů bylo opraveno. Nejsem sám koho to postihlo a taky je spousta lidí co ten problém nezná. Zatím nezná. Možná pozná, možná ne. V dnešním spěchu, rychle dodat na trh a prodat, se tomu ani nedivím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...