Přejít na obsah

Fotka

Citizen BN0151 Promaster

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#1 tomas1346

tomas1346

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 232 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 31.březen.2016 - 11:48

Momentálně jsem ve stavu, že hledám nějaké otloukánky, nejlépe potápkoidního vzezření a na slunko. Už jsem myslel, že v kategorii do 10k sem viděl snad úplně všechno, ale tyto Promastery (dělají modré a černé) jsem úplně náhodou objevil až minulý týden. A docela se mě teda hodně zalíbily. Divím se, že jsem tu na fóru o nich nenašel ani nejmenší zmínku, myslím, že za tu cenu do 5tis. jsou teda hodně podařené. Velikost teda pro mě hraniční 44mm, ale to je u pouzdra u spodu, přes lunetu údajně 42mm, lug to lug asi 48mm. Máte někdo s nimi zkušenost? Co sem tak prošel net a hlavně WUS, tak jsou tam dost oblíbené...dole nějaké ilustrační foto.

zdroj: forums.watchuseek.com (člen hiro1963 snad odpustí...)

Přiložený soubor (y)

#2 jarda850

jarda850

Začátečník

• Members
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 31.březen.2016 - 20:03

Ahoj, mám je zrovna na ruce a nemůžu si stěžovat.... za ty prachy....

#3 tomas1346

tomas1346

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2016 - 07:40

Tak zrovna jak jsem to dopsal, tak jsem ještě zabrouzdal do Citizen na ruce a hned na druhé stránce tam byly ty tvoje. Ale jinak žádná zmínka podle vyhledávače, moc tomu nerozumím, takové pěkné potápky za super cenu a v podstatě nikdo je nemá...ale asi to bude tím, že místní osazenstvo potřebuje mít automaty i v odloukánkách a tak baterky a soláry úplně ignoruje, což je podle mě škoda...   

#4 vintage

vintage

Vintage

• Member_50
  • 808 příspěvků(y)
  • Bydlí:Mělnicko
  • Fanoušek značky:Seiko, Omega, Oris, Fortis a vše vintage

Publikováno 1.duben.2016 - 07:59

Pokud stojí bůra tak super! Občas mám tendence si koupit nějaký quartzy na koloa tohle by teda nebylo pro ty účely vůbec špatné :-) Fakt jsou pěkný...

#5 jarda850

jarda850

Začátečník

• Members
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2016 - 08:21

Opravdu jsou super, dělají se černé a modré. Ty černé jsou k sehnání i na tahu ale modré jen na gumě. Tah objednat leda z německého zastoupení Citizenu ale za cca 120 euro. Pokud by někdo kupoval černé a chtěl by je na gumě, můžu mu nákup trochu prolevnit odkoupením tahu a dodáním orig. gumy případně gumy s překlápěcí sponou.

#6 tomas1346

tomas1346

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2016 - 08:35

Jo ten tah je to jediné, co mně hodně vadí, že se prodává jen s černou variantou a ne i s modrou. Ale stejně už su na 90% rozhodlý do nich jít a když mně sednou, tak zainvestuju i do toho tahu asi... 

Tento příspěvek byl upraven od tomas1346: 1.duben.2016 - 08:35

#7 jarda850

jarda850

Začátečník

• Members
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2016 - 09:06

ještě zvažuji že na ně koupím tento tah: http://www.strapcode...ight-p-807.html

samozřejmě OEM to není, ten má zase hodně dlouhou sponu s extenzí ale zase excelentní spracování a samozřejmě kocovky. I když pouzdro hodinek nemá zas tak dlouhé nožičky jako třeba Seiko sumo a použití tahu s rovným zakončením by nemuselo tak vadit, mezera tam nebude tak velká.

#8 jarda850

jarda850

Začátečník

• Members
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2016 - 09:19

Jak tak ale koukám na fotky z netu, na většíně z nich je verze bn0151 poněkud modřejší než je skutečnost.... excelentní je ale lumi, v koupelně si nemusím ani rozsvítit, stačí položit hodiky na poličku.

#9 tomas1346

tomas1346

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2016 - 09:58

Ta třetí fotka na ruce neodpovídá moc reálu?

#10 jarda850

jarda850

Začátečník

• Members
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2016 - 10:01

První a třetí docela ano. Ta druhá už je moc modrá.

#11 stando

stando

PAM FOREVER

• Member_50
  • 1 580 příspěvků(y)
  • Bydlí:Trnava

Publikováno 1.duben.2016 - 20:56

...tento model je parada. Uz po nich chvilu pokukujem.

#12 tomas1346

tomas1346

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 5.duben.2016 - 08:56

Kterýpak filuta si je od včerejška stihl u TimeUpu objednat, že dnes už na mě nezbyly  :boxing: a to tam byly včera ještě dva kusy...ach jooo, než budou zase skladem, kdo ví, co se mně bude zase dalšího líbit...

#13 ivko9

ivko9

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 79 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:sběratelství hodinek, benzínových zapalovačů

Publikováno 11.duben.2016 - 21:05

Momentálně jsem ve stavu, že hledám nějaké otloukánky, nejlépe potápkoidního vzezření a na slunko. Už jsem myslel, že v kategorii do 10k sem viděl snad úplně všechno, ale tyto Promastery (dělají modré a černé) jsem úplně náhodou objevil až minulý týden. A docela se mě teda hodně zalíbily. Divím se, že jsem tu na fóru o nich nenašel ani nejmenší zmínku, myslím, že za tu cenu do 5tis. jsou teda hodně podařené. Velikost teda pro mě hraniční 44mm, ale to je u pouzdra u spodu, přes lunetu údajně 42mm, lug to lug asi 48mm. Máte někdo s nimi zkušenost? Co sem tak prošel net a hlavně WUS, tak jsou tam dost oblíbené...dole nějaké ilustrační foto.

Dobrý den, tyto hodinky bych chtěl, mohl byste mi napsat , kde jste je koupil nebo, kde bych je mohl sehnat a jaká je asi cenové rozpětí díky ivko

#14 jarda850

jarda850

Začátečník

• Members
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 11.duben.2016 - 21:24

Ahoj, koupil jsem je tady: http://www.be-ready....-44mm-200m.html

koukám ale že jsou momentálně špatně dostupné.viz: http://hodinky.heure...zen-bn0151-17l/

tak bych možná zkusil http://www.creationw...watch-6516.html

#15 jarda850

jarda850

Začátečník

• Members
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 13.duben.2016 - 10:19

Ahoj, pokud by někdo kupoval tyto hodinky v černé verzi na gumě, měl bych návrch jak nákup trochu prolevnit, prosím o kontak do sz. děkuji Jarda

#16 tomas1346

tomas1346

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 13.duben.2016 - 11:21

Dobrý den, tyto hodinky bych chtěl, mohl byste mi napsat , kde jste je koupil nebo, kde bych je mohl sehnat a jaká je asi cenové rozpětí díky ivko

No z výše popsaného jsem myslel, že je zřejmé, že jsem je zatím nekoupil, ale chtěl jsem u TimeUp.cz. Cena je do 5tis.

#17 Rudykopalsson

Rudykopalsson

Karotka

• Member_50
  • 2 653 příspěvků(y)
  • Bydlí:Opava
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 14.duben.2016 - 10:40

Taky o nich uvažuju. Ten rozměr 44mm sedí? A šířka gumy?

#18 jarda850

jarda850

Začátečník

• Members
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 14.duben.2016 - 11:08

44mm sedí, šířka gumy 20mm u spony 18mm.

#19 Rudykopalsson

Rudykopalsson

Karotka

• Member_50
  • 2 653 příspěvků(y)
  • Bydlí:Opava
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 14.duben.2016 - 11:19

Díky, stejně asi půjdou na mesh, nebo watchadoo. Ta origo guma je katastrofa:-)

#20 Marea

Marea

Začátečník

• Members
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 22.duben.2016 - 08:02

Ahoj, chci si koupit Citizen BN0150 Promaster na gumě,černá verze,  oficiální dovozce je prej nedováží. Kde je nejlíp u nás koupit. Díky Marea