Přejít na obsah

Citizen BN0151 Promaster


tomas1346

Doporučené příspěvky

Momentálně jsem ve stavu, že hledám nějaké otloukánky, nejlépe potápkoidního vzezření a na slunko. Už jsem myslel, že v kategorii do 10k sem viděl snad úplně všechno, ale tyto Promastery (dělají modré a černé) jsem úplně náhodou objevil až minulý týden. A docela se mě teda hodně zalíbily. Divím se, že jsem tu na fóru o nich nenašel ani nejmenší zmínku, myslím, že za tu cenu do 5tis. jsou teda hodně podařené. Velikost teda pro mě hraniční 44mm, ale to je u pouzdra u spodu, přes lunetu údajně 42mm, lug to lug asi 48mm. Máte někdo s nimi zkušenost? Co sem tak prošel net a hlavně WUS, tak jsou tam dost oblíbené...dole nějaké ilustrační foto.

 

zdroj: forums.watchuseek.com (člen hiro1963 snad odpustí...)

 

 

       

post-9498-0-04567600-1459421176_thumb.jpg

post-9498-0-27099800-1459421194_thumb.jpg

post-9498-0-86136100-1459421240_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak zrovna jak jsem to dopsal, tak jsem ještě zabrouzdal do Citizen na ruce a hned na druhé stránce tam byly ty tvoje. Ale jinak žádná zmínka podle vyhledávače, moc tomu nerozumím, takové pěkné potápky za super cenu a v podstatě nikdo je nemá...ale asi to bude tím, že místní osazenstvo potřebuje mít automaty i v odloukánkách a tak baterky a soláry úplně ignoruje, což je podle mě škoda...   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu jsou super, dělají se černé a modré. Ty černé jsou k sehnání i na tahu ale modré jen na gumě. Tah objednat leda z německého zastoupení Citizenu ale za cca 120 euro. Pokud by někdo kupoval černé a chtěl by je na gumě, můžu mu nákup trochu prolevnit odkoupením tahu a dodáním orig. gumy případně gumy s překlápěcí sponou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ten tah je to jediné, co mně hodně vadí, že se prodává jen s černou variantou a ne i s modrou. Ale stejně už su na 90% rozhodlý do nich jít a když mně sednou, tak zainvestuju i do toho tahu asi... 

Upraveno uživatelem tomas1346
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě zvažuji že na ně koupím tento tah: http://www.strapcode.com/store/20mm-brushed-super-engineer-solid-link-316l-stainless-steel-bracelet-straight-p-807.html

samozřejmě OEM to není, ten má zase hodně dlouhou sponu s extenzí ale zase excelentní spracování a samozřejmě kocovky. I když pouzdro hodinek nemá zas tak dlouhé nožičky jako třeba Seiko sumo a použití tahu s rovným zakončením by nemuselo tak vadit, mezera tam nebude tak velká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně jsem ve stavu, že hledám nějaké otloukánky, nejlépe potápkoidního vzezření a na slunko. Už jsem myslel, že v kategorii do 10k sem viděl snad úplně všechno, ale tyto Promastery (dělají modré a černé) jsem úplně náhodou objevil až minulý týden. A docela se mě teda hodně zalíbily. Divím se, že jsem tu na fóru o nich nenašel ani nejmenší zmínku, myslím, že za tu cenu do 5tis. jsou teda hodně podařené. Velikost teda pro mě hraniční 44mm, ale to je u pouzdra u spodu, přes lunetu údajně 42mm, lug to lug asi 48mm. Máte někdo s nimi zkušenost? Co sem tak prošel net a hlavně WUS, tak jsou tam dost oblíbené...dole nějaké ilustrační foto.

 

zdroj: forums.watchuseek.com (člen hiro1963 snad odpustí...)

 

Momentálně jsem ve stavu, že hledám nějaké otloukánky, nejlépe potápkoidního vzezření a na slunko. Už jsem myslel, že v kategorii do 10k sem viděl snad úplně všechno, ale tyto Promastery (dělají modré a černé) jsem úplně náhodou objevil až minulý týden. A docela se mě teda hodně zalíbily. Divím se, že jsem tu na fóru o nich nenašel ani nejmenší zmínku, myslím, že za tu cenu do 5tis. jsou teda hodně podařené. Velikost teda pro mě hraniční 44mm, ale to je u pouzdra u spodu, přes lunetu údajně 42mm, lug to lug asi 48mm. Máte někdo s nimi zkušenost? Co sem tak prošel net a hlavně WUS, tak jsou tam dost oblíbené...dole nějaké ilustrační foto.

 

zdroj: forums.watchuseek.com (člen hiro1963 snad odpustí...)

Dobrý den, tyto hodinky bych chtěl, mohl byste mi napsat , kde jste je koupil nebo, kde bych je mohl sehnat a jaká je asi cenové rozpětí díky ivko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, tyto hodinky bych chtěl, mohl byste mi napsat , kde jste je koupil nebo, kde bych je mohl sehnat a jaká je asi cenové rozpětí díky ivko

No z výše popsaného jsem myslel, že je zřejmé, že jsem je zatím nekoupil, ale chtěl jsem u TimeUp.cz. Cena je do 5tis.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...