Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak já nosím hlavně hodně kreditek, protože jsem si přečetl tento článek na iDnesu :whistling:

 

Ale kdybych měl mluvit vážně... tak nic neřeknu. Gentleman by neměl do světa vykládat co nosí za zbraně. Přiznám jen, že se o sebe postarám a na pomoc od policie nevěřím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nějak nepřitahuju konflikty, takže jsem doposud nic nepotřeboval a ani nevim jak bych postupoval. Asi bych zdrhal, rychlej jsem celkem dost, takže by to bylo nejspíš nejúčinnější řešení situace :) Možná až jednou přestanu vypadat jako neškodnej cucák, tak se s nějakou špatnou zkušeností potkám a změním názor.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onion: chápu.. nejsem ani pacifista, ani militarista, ale nemám rád řeči ozbrojených že "ten, kdo nenosí, si neváží zdraví svého/rodiny/..." já třeba nechci řešit problematiku odpovědnosti za potencionální případ použití střelné zbraně v NO. Na rovinu raději budu svým tělem krýt rodinu před případnou střelbou, ale strávím si maximálně pár týdnů/měsíců v nemocnici, místo pár let za těžké ublížení nebo bůh ví co horšího. (nehledě na to, že docela pochybuju o tom, že po mě kdy jakej útočník bude chtít střílet, pokud nebudu ozbrojenej)

 

kibi: to by pánové z tamější ochranky mohli brát jako snahu pronést zbraň a nemuselo by to dopadnout dobře :)

 

ad. spoléhání na policii - asi všichni víme, že nám moc nepomůžou a v případě nejhorším nás pak potopí u soudu, když někoho zastřelíme. To je ta naše jurisdikce.

 

Já nějak nepřitahuju konflikty, takže jsem doposud nic nepotřeboval a ani nevim jak bych postupoval. Asi bych zdrhal, rychlej jsem celkem dost, takže by to bylo nejspíš nejúčinnější řešení situace :) Možná až jednou přestanu vypadat jako neškodnej cucák, tak se s nějakou špatnou zkušeností potkám a změním názor.

 

Vidím to tak nějak podobně. Druhá otázka je, až bude při vycházce v ohrožení celá rodina. To pak zdrhnout je asi to nejhorší řešení :thumbsdown_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nemá. Kontrola sestává z rentgenu zavazadel, průchodu rámem a fyzické kontroly pohmatem. Navíc případné objevení tajně pronášeného nože se může rovna ztrátě zaměstnání případně i trestnímu stíhání. Upozorňuji, že nejsem bachař... :grrr: :axehead:

Upraveno uživatelem Hugo14
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nemá. Kontrola sestává z rentgenu zavazadel, průchodu rámem a fyzické kontroly pohmatem. Navíc případné objevení tajně pronášeného nože se může rovna ztrátě zaměstnání případně i trestnímu stíhání. Upozorňuji, že nejsem bachař... :grrr: :axehead:

 

...tím pádem asi nemá cenu s sebou zbraň mít, protože podobně zabezpečená místa se asi těžko budou hemžit přiopilými pracovitými spoluobčany. Leda že by hromadně brali v rámci veřejně prospěšných prací brigádu na řídící věži :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevidím důvod u sebe nosit zbraně, pokud nejsem člověk, který vyvolává konflikty, tak je to zbytečnost, na neozbrojeného, nekonfliktního člověka nikdo bezdůvodně střílet nebude a když mě náhodou někde přepadne ( nikdy jsem se s tím nesetkal ) tak mu tu peněženku raději dám, je to menší zlo než se dostat do vyhrocené situace a nést její následky, pokud je možnost, tak se raději vykecat nebo utéct, takže za mě: NEnosím zbraně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No...aby se nám to tu nezvrhlo v napadání. Jak jsem psal už v prvním příspěvku,každej máme jiné životní zkušenosti......není to o pohlavní vyspělosti(no,u někoho možná jo :) ),je to o tom,co kdo zažil,kde žije,jak kouká na svět atdatd.

Úplný pacifismus(dle mne) dnes není na místě,chodit jak majitel nožířství v Mičegu asi taky ne,nejsme v Bejrůtu(výjimka je Kyblík.....ale to je samostatná kategorie(to nemyslím zle-prostě má jiné zkušenosti a zážitky,než my)).

 

Donedávna(jak jsem psal ve vlákně o nožích) jsem nosil pouze švýcara(SZ jsem nosil pouze v práci)......potom jsem na procházce s klukama potkal chlapíka,co si chtěl vyřídit účty. Tam utíkat nemůžete.......:( Proto třeba chápu některé názory tady,ale narovinu,jisté zážitky vám změní náhled na věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
nevidím důvod u sebe nosit zbraně, pokud nejsem člověk, který vyvolává konflikty, tak je to zbytečnost, na neozbrojeného, nekonfliktního člověka nikdo bezdůvodně střílet nebude a když mě náhodou někde přepadne ( nikdy jsem se s tím nesetkal ) tak mu tu peněženku raději dám, je to menší zlo než se dostat do vyhrocené situace a nést její následky, pokud je možnost, tak se raději vykecat nebo utéct, takže za mě: NEnosím zbraně

 

Ale brokovnici na odhánění špačků a "špačků" z vinohradu snad máš, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja samozrejme nikoho nenapádam. povedal som svoj názor a týkal sa MŇA osobne. na podobné /aj keď uznávam že duchaprítomné :)/ reakcie sa nedá inak reagovať - iba ak NEreagovať, to je pravda. tak myslím že to môžeme preskočiť

 

prežil som celý život bez zbraní a každý konflikt som doteraz vyriešil bez použitia zbrane. žijem spôsobom ktorý žiadne zbrane nevyžaduje. opilcov, testosterónových mladíkov, psov obranárov a podobné epizódky, ktoré sa raz stanú asi každému, tie nerátam. to sa rieši na mieste tým čo je poruke. kvôli tomu si zbraň obstarávať nemienim, a už vôbec nie ju nosiť na verejnosti

 

edit: iba ak by som si obstaral vinohrad :)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...