Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 5 Hlasů

Zbraně?

zbraň;pistol;revolver

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9768 odpovědí na toto téma

#21 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Jihlava

Publikováno 5.listopad.2009 - 16:13

QUOTE(ricous @ 5.11.2009 - 16:09) Zobrazit příspěvek
V civilu: vůbec nic - já se s každym domluvim wink.gif

smile.gif to já většinou taky.......ale nespoléhám na to na 100%
Lepší BANán na fóru než ananas v řiti.

#22 hciq

hciq

vyndanej

• Member_50
  • 2 181 příspěvků(y)
  • Bydlí:v lese

Publikováno 5.listopad.2009 - 16:44

já mám v oblibě u sebe tyto kousky....

a tady vo mě a mý práci starší syn udělal takovej komiks sleeping_03anim.gif

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od hciq: 5.listopad.2009 - 16:44

GOOD BOYS WEAR BROWN

#23 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)

Publikováno 5.listopad.2009 - 17:07

vidíš...máš si sebou brát Kibiho...... lol.gif

#24 Juraj11

Juraj11

MANIAK

• Member_50
  • 3 073 příspěvků(y)
  • Bydlí:Přerov
  • Fanoušek značky:DOXA SUB

Publikováno 5.listopad.2009 - 17:17

Nosím u sebe spyderco-ale je blbost jej použít.Zastávám pravidlo domluvy-nikdy nevíte co je to za magora.No a když ani to nepomůže,tak nezbývá než se pořádně nas..t a dám mu do tlamy.Naštěstí jsem to tak řešil jen párkrát whistling.gif

#25 pepan

pepan

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 249 příspěvků(y)
  • Bydlí:EU

Publikováno 5.listopad.2009 - 17:23

jÁ NENOSÍM NIC NEJSEM PARANOIDNÍ JAK TADY ČTU CO KDO USEBE MÁ ,PODOTÝKÁM JSEM Z MĚSTA Z DRUHOU NEJVĚTŠÍ KRIMINALITOU Z REPUBLIKY headphone.gif

#26 Onisan

Onisan

Megazávislák

• Member_50
  • 4 539 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha 6

Publikováno 5.listopad.2009 - 17:28

To s paranoiou nesouvisí smile.gif Prostě někdo u sebe něco nosí protože má jiný přístup k životu, někdo ne. Pak jsou samozřejmě extrémy na obou stranách spektra, ale tak je to u všeho smile.gif

#27 Biges

Biges

Prim Sport maniak

• Member_50
  • 2 174 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Prim, Orient

Publikováno 5.listopad.2009 - 17:37

QUOTE(mik@ @ 5.11.2009 - 16:01) Zobrazit příspěvek
ja nenosim radsej nic... pravdepodobne bolo pouzite proti mne biggrin.gif ale aj tak neviem kde, preco a s kym by som sa mal bit a este za pomoci tychto nastrojov... smile.gif

QUOTE(Ejabejaroz @ 5.11.2009 - 16:08) Zobrazit příspěvek
Od té doby co mně vykradli noční stolek když jsem spal (navzdory alarmu) jsem docela rád, že nechávám zbraň v trezoru...

Ha, to jsou docela trefné poznámky biggrin.gif

----

Jak to tak čtu, kdo z lidí tady na fóru je je policajt nebo voják?

Tento příspěvek byl upraven od Biges: 5.listopad.2009 - 17:38

biges(at)centrum.cz

řispějte fotografiemi Prim Sport 2 i Prim Sport.
Koupím/vyměním vložku do lunety Elton Sport, Ancre Surf číselníky.

#28 Martz

Martz

Seikofil

• Member_50
  • 761 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:SEIKO

Publikováno 5.listopad.2009 - 17:40

QUOTE(Onion @ 5.11.2009 - 17:28) Zobrazit příspěvek
To s paranoiou nesouvisí smile.gif Prostě někdo u sebe něco nosí protože má jiný přístup k životu, někdo ne. Pak jsou samozřejmě extrémy na obou stranách spektra, ale tak je to u všeho smile.gif

Nemyslel jsi to doufám tak, že ten, kdo u sebe nenosí dostatečně efektivní zbrojně-obranný arzenál, si svého života neváží?

Cesta seikaře...

S ručičkama: Seiko Prospex "Samurai Save the Ocean" Special Ed. SRPC93 & Crafter Blue + Seiko Prospex "Pepsi Turtle" PADI Special Ed. SRPA21

Seiko Prospex "Blue Sumo" SBDC003 + Seiko Prospex "White Samurai" SNM009 + Seiko "Orange Monster" SKX781

Seiko Mechanical "Spirit" SARB033Seiko Diver 7002 + Seiko 5 "Five Fathoms" SNZH57 + Seiko 5 "Sea Urchin" SNZF17

S baterkou:  Seiko 7123-7080 Quartz Type IISeiko Chronograph SNN197

S displejemCasio GW5525A-1 G-SHOCK 25th Anniversary + Casio G-SHOCK DW5600 + Casio G-SHOCK G7710C + Casio Outgear SGW-1000-1B

#29 911

911

loloHH fan club member

• Member_50
  • 3 613 příspěvků(y)

Publikováno 5.listopad.2009 - 17:44

hciq
ten tvuj synator je sikovnej. klidne sem nekde hod link jestli publikuje komixy nebo neco?
Zapnu si Total Commander a koukám, vlevo disk C:, vpravo disk C:, říkám si: "ku.va, k čemu mi jsou dva disky C: ?" Tak jsem jeden zformátoval.

Vložený obrázek Vložený obrázek www.breitling-jet-team.com

#30 pepan

pepan

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 249 příspěvků(y)
  • Bydlí:EU

Publikováno 5.listopad.2009 - 17:45

QUOTE(Biges @ 5.11.2009 - 17:37) Zobrazit příspěvek
Ha, to jsou docela trefné poznámky biggrin.gif

----

Jak to tak čtu, kdo z lidí tady na fóru je je policajt nebo voják?

Já bych netipoval policajty ani vojáky spíš bezpečnostní agentury u nás jim říkáme modré knížky crying_anim.gif

#31 Onisan

Onisan

Megazávislák

• Member_50
  • 4 539 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha 6

Publikováno 5.listopad.2009 - 18:12

QUOTE(Martz @ 5.11.2009 - 17:40) Zobrazit příspěvek
Nemyslel jsi to doufám tak, že ten, kdo u sebe nenosí dostatečně efektivní zbrojně-obranný arzenál, si svého života neváží?

na jedné straně jsou pacifisté (a dle mého názoru magoři) a na druhé straně frajeři co mají všude bouchačky, neprůstřelná okna (a to jsou, pokud zrovna nejsou na území zmítaném válkou, nebo v hledáčku mafie či policie také magoři smile.gif ) A všechno mezi nima, ať už ozbrojeno nebo neozbrojeno je prostě široký názorový rozvor který respektuji a nevadími. Pokud po mně pošahanej pacifista nebo jeho kamarád militarista nepožadují abych se něčeho zdržel, nebo něco vykonal.. tak je mám v paži a jsou pro mně zdrojem veselí u jídelního stolu smile.gif

#32 pavča

pavča

Megazávislák

• Member_50
  • 2 125 příspěvků(y)

Publikováno 5.listopad.2009 - 19:04

Poté, co moje dva milé psíky ("Westíky") na procházce zcela sprostě a bezdůvodně napadl dobrman jednoho velmi známého fotbalisty a pěkně je pocuchal (oba zvěrolékař musel sešívat, ale vše pan fotbalista zaplatil), tak se na procházku s nimi nehnu bez teleskopického obušku a paralyzéru 500.000 V kombinovaného se sprejem slzného plynu. Velmi, velmi nerad bych něco z toho použil, protože mám zvířata velmi rád, ale kdyby se situace opakovala, tak bych asi příliš neváhal, nerad bych znovu zažil naříkání zraněných zvířat. Jinak soukromě s sebou nosím v tašce sprej nějakého pochybného slzáku, ale jestli to k něčemu je, nevím. Jeden čas jsem koketoval s pořízením si zbrojního pasu a šikovné zbraně, ale bojím se toho.

#33 mike_x

mike_x

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 5.listopad.2009 - 19:48

Nenosim nic... nejak si nedovedu predstavit, ze jako civil si s sebou mezi lidi beru kver... na co, kruci???

#34 cody

cody

Diver Member

• Member_50
  • 4 488 příspěvků(y)

Publikováno 5.listopad.2009 - 19:57

Ja bych nejradeji nosil na obranu tuhle kulickovku:-) Motal se nam u terasy furt vlcak, moji neveste uz zubem pohladil lejtko. Brocky z revolveru .38 asi na deset metru nepomohli nadlouho, jen se lekl a utekl. A chodil k nam dal. Az jsem jednou mel po ruce tohle se zasobnikem na 450 kulicek 6mm 0,28g:-) Na 20 metru dostal jednu davku (cca 33 kulice) a od ty doby u nas nebyl. Dat tam rotacni zasobnik na 4000 ran, 190 pruzinu, troufl bych si vyresit kazdou diskoteku v okoli:-)

Přiložený soubor (y)

S blbcem se nehádám. Při hádce tě stáhne na svůj level a tam tě porazí svýma zkušenostma
- Dává to smysl?
- Nedobře se na to díváš Veverko...

#35 bodie

bodie

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 52 příspěvků(y)
  • Bydlí:Rakovnicko

Publikováno 5.listopad.2009 - 20:03

Na nošení používám CZ 2075 RAMI v ráži 40 SW.Zatím nebylo zaplaťpánbůh potřeba ji použít,je to spíš pro pocit, že člověk má něco na obranu.

#36 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)

Publikováno 5.listopad.2009 - 20:08

QUOTE(mike_x @ 5.11.2009 - 19:48) Zobrazit příspěvek
Nenosim nic... nejak si nedovedu predstavit, ze jako civil si s sebou mezi lidi beru kver... na co, kruci???

Zkušenost je bohužel(nebo bohudík?) nepřenosná.......pokud nemáš špatnou zkušenost,je to jen dobře smile.gif Jak píšu už v úvodu,někdo má kliku,někdo to naopak přitahuje,někdo k tomu přijde jak slepej k houslím.......já jen vím,že když bude potřeba,nikdo mi nepomůže .......

#37 Alessio

Alessio

Závislák

• Member_50
  • 953 příspěvků(y)

Publikováno 5.listopad.2009 - 22:08

Koukám že jsem někde uprostřed - rád a docela dost jezdím autem takže mám nože záchranáře od Coltů + když ho nenechám doma tak i teleskop v tašce kdyby něco (a protože mám mírumilovného čtyřnohého "troubu" tak to beru i na venčení). Jo a v jednom autě bejzbolku, páč praha je zlá (a byl to dárek...) gunsmilie.gif
Je čas...vyndat Bezbolestnou...

#38 Guest_Tada_*

Guest_Tada_*
  • Guests

Publikováno 5.listopad.2009 - 22:50

Jo pokud se teda počítá taky to co vozím v autě - tak tam mám takové pěkné páčidlo...

#39 rmx

rmx

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 490 příspěvků(y)
  • Bydlí:Plzen

Publikováno 5.listopad.2009 - 22:53

Do ledviny to sice nenacpu ale aspoň mě pustí v tramaji sednout, a jako berle to taky neni špatný biggrin.gif Jinak pouze nářaďák, zatim jsem se ze všeho vyšrouboval.

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  M107.jpg   24,76K   1 Počet stažení

Nemá cenu investovat do hodinek víc pěněz než je potřeba - Patek Philippe Cal. 89

#40 Diamondking

Diamondking

Megazávislák

• Member_50
  • 1 993 příspěvků(y)
  • Bydlí:Karviná

Publikováno 6.listopad.2009 - 00:11

QUOTE(pepan @ 5.11.2009 - 18:45) Zobrazit příspěvek
Já bych netipoval policajty ani vojáky spíš bezpečnostní agentury u nás jim říkáme modré knížky crying_anim.gif

Hele pepane,kde u vás...chtěl bych vidět tu bezpečnostní agenturu kde dělá ricous s tou výzbroji..a myslím, že na bezpečnostních agenturach není nic špatného, dělají užitečnou práci. Brácha u jedné dělá a modrou knížku určitě nemá....