Přejít na obsah

Tapatalk


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 449
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

nato, ze toto je najnavstevovanejsie forum o hodinkach v CR a SR, tak nefunkcnost tapatalku 3 tyzdne je zarazajuca. uz ani nevkladam fotky z telefonu kvoli tomu, a cez PC sa mi nechce.

 

Kdyby aspon nekdo narovinu rekl, ze se Tapatalk proste podporovat nebude a jake jsou k tomu duvody. Ale tohle mlceni mi prijde nepatricne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mlceni zcela reflektuje IT gramotnost mistniho vedeni. Davat bany a vystrahy za voloviny umi kazdy, ale upravit pristup na server, na ktery se skladali mistni uzivatele, coz je samo o sobe unikat, uz chce fistrona a s tim uz se musi cekat na Patrika. Ignorace Tapatalku by hodnotu fora (pocet pristupu) jen poskodila a nemyslim, ze zrovna to je v planech vlastnika. Mobilni pristup pres prohlizec je ultrapruda, ktera je okorenena potrebou pouzivat klasicke zobrazeni, na to je maly i Note II, protoze v mobilnim to hazi error.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je smutne, ze po mesiaci tu nie je vidiet ziadne oznamenie od adminov, ci vobec bude tapatalk v buducnosti fungovat. Navstevnost tymto pekne klesne, nehovoriac o tom, ze vela ludi co pravidelne prispievalo z mobilnych zariadeni, sa na to radsej vykasle....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hele, já se omlouvám za možná blbej dotaz, ale když tady umí Tapatalk plugin spravovat jen Patrik - už ho někdo kontaktoval, nebo je tam jiný problém? Jsem tu jen krátce, a popravdě ani netuším, který Patrik to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to trapnost nad trapnost. Zadna napravna akce a dokonce ani zadna reakce na dotazy. Srani na hlavy se tomu rika ve Slezsku. No, dobre nam tak. Kazdy ma takove vedeni, jake si zaslouzi. Ti hejli, co se tady skladali na server, ktery majiteli ted vydelava dobre kovaky (sam o sobe svetovy unikat) musi byt radne nastvani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...