Přejít na obsah

Tapatalk


Doporučené příspěvky

Proboha, vždyť je to jen plugin do IP Boardu, tak kde je problém, v čem se to zaseklo, když to v minulosti řádně chodilo?!?

 

Psal jsem Kamilovi, jestli uz je jasne, co s tim je, a odpoved prisla takova, ze nevi a nemuze s tim v tuhle chvili nic delat. Nechces mu treba napsat, ze bys to umel spravit, pokud to teda umis? Vsichni by ti tady byli moc vdecni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 449
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to trapnost nad trapnost. Zadna napravna akce a dokonce ani zadna reakce na dotazy. Srani na hlavy se tomu rika ve Slezsku. No, dobre nam tak. Kazdy ma takove vedeni, jake si zaslouzi. Ti hejli, co se tady skladali na server, ktery majiteli ted vydelava dobre kovaky (sam o sobe svetovy unikat) musi byt radne nastvani.

 

podle vyjadreni majitele je provoz serveru mesicne prodelecny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu neverim. IMHO to je fairy tale pro hejly, aby cvakli dalsi server. V minusu je mozna konsolidovany vysledek vsech aktivit, ale privest do minusu samotny Chronomag s takovou zakladnou a s zelezem zadarmo, to by byl majsterstyk. Ale to je jedno, o tom to neni. Tapatalk nejede a mistni admini mlci, protoze jsou spise bachari, nez spravci. Teda IMHO, samozrejme se mohu mylit.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Admina tu mas jednoho a jeho zprostredkovane vyjadreni mas v prispevku c. 62. O pristupu Root Admina tu vime vsichni sve ... naposledy jsem ho tu videl kdyz si stezoval Tadik a Olousek kvuli svemu vyhosteni.... Na dalsi server se asi moc hejlu nenajde.. Ja byl v prvni vlne a vystrizlivel jsem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, protoze jsem taky nejakym tim drobakem prispel, tak musim rict, ze ma Hasna pravdu... citim se jako hejl... chapu to spravne, ze to je eufemismus pro vyraz totalni debil?

 

Jestli je v tom technicky problem, staci aspon rict - ciste ze slusnosti. Jinak to vypada, ze jsme tady fakt akorat pro srandu kralikum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto, nekdy je lepsi tu touhu vyjadrit se v zarodku potlacit. Zabranuje to vzniku podobnych hloupych vyjadreni. Pekne drzet hubu, nebo tahnout. Chapu, ze si to v sobe stale, i po tech letech, neseme, ale meli bychon s tim kazdy bojovat. Tresnakovi taky rikali, aby sel, kdyz tady neni spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako moze spravovat server niekto, kto je taka lama, ze nedokaze rozbehat poondiaty Tapatalk? Mozete sa tu ukludnovat a krotit kazdeho kto sa stazuje a nadavat mu do koho a cohokolvek, no neschopnost vyriesit problem s modom ako je taptalk, na ktory este aj support reaguje do niekolkych hodin je pre mna naozaj zahadou. Sam som zakladatelom fora a pravidelne upgradujem tapatalk po kazdom upgrade. Kazdy problem ktory nastal bol fixnuty do 12 hodin. Tu na to vsak ocividne kazdy kasle...

Upraveno uživatelem strong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky pridávám kvůli Chronomagu jsem si koupil do nového androidu tg a koukám že Smolík :-)

 

Taky jsem si koupil tapatalk jen kvůli chronomagu a stihnul jsem ho použít všeho všudy asi 4x :-) A protože budu teď víc na cestách, rozhodně bych uvítal aby to chodilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualita, která vyplynula z mého dnešního rozhovoru s Chronomagem: plugin pro Tapatalk se údajně zhroutil při posledním upgradu fóra, a není jasné proč. Čeká se proto na novou verzi, která by snad mohla pomoct. Toliko oficialita, jak jsem koupil, tak tímto prodávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...