Přejít na obsah

od Japoncu ke Svycarum


nyvla

Doporučené příspěvky

Rad nosim chronography, momentalne vlastnim Citizen Eco-Drive Titanium WR100 s tmave modrym cifernikem. Nedavno jsem zacal pomyslet na prechod ke Swiss made. Docela se me libi Tag Heuer Formula 1 CAC1110.BA0850. Mate nekdo zkusenosti s temito hodinkami, popripade jestli by mohl nekdo odborne zhodnotit tyto hodinky. Uvitam i dalsi doporuceni dle vasich zkusenosti v cenove kategorii techto Tagu. To se vlastne dostavam k dalsi otazce. Kdyz se kouknu na nemecky ebay tak se cena pohybuje kolem 700Eur, na ebay.com kolem 600$ o tuzemsku radsi nemluvim. Mohl by me nekdo doporucit dalsi zdroje, popripade zeme kde se daji hodinky teto kategorie koupit za rozumnou cenu. Diky za vese namety. S pozdravem nyvla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba Juwelier Ralf Haeffner Stutgart www.uhrenhaeffner.de má tyhle TH za 640 se zárukou 1 000 dnů (List Price je 790 EURO). Ale ještě bych se zamyslel, nevidím mezi quartzkama od Citizen a Tag Heuer moc velký rozdíl v kvalitě (safír, Swiss Made?), pokud bych chtěl quartz chronograph (což není teda můj případ), spíš bych si vybral u Seika než u švýcarských firem, nějak tam vidím lepší poměr cena výkon...(ne v našich kamenných obchodech, tam je všechno dvakrát dražší). Za ekvivalent 20 000 Kč by se daly na E-Bay sehnat použité automaty chrono v dobrém stavu, třeba Sinn, Glycine, Zeno, možná s trochou štěstí a trpělivosti i Omegy.

 

Jen můj názor, každému se líbí něco jiného, což je určitě správně.

 

Zdraví

 

Viktor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...