Přejít na obsah

Rolex 214270 vs 114300


semi001

Doporučené příspěvky

Když se začali prodávat 116300, tak jsem je taky srovnával a vybíral, ale nakonec jsem šel do 214270 a jsem rád.

Expy pro mne mají jako bonus charizma, odkaz na historii,  letos je navíc RLX na BW 2016 dovedl k dokonalosti  :notworthy:

 

 

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OP zábavný nejsou....,ale dokážu si je představit jako jedny z 5 Rolexů, který budu mít v boxu, s tím, že je 1x za měsíc vyvenčím k obleku. Nicméně přiznávám, že mé hodnocení je dáno tím, že mám Expy ze všech R. nejraději. 

Každopádně, když vidí jak se tu nové OP prodávají s cenovkou kolem 100k, pak si je klidně koupím a uložím do nich peníze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OP zábavný nejsou....,ale dokážu si je představit jako jedny z 5 Rolexů, který budu mít v boxu, s tím, že je 1x za měsíc vyvenčím k obleku. Nicméně přiznávám, že mé hodnocení je dáno tím, že mám Expy ze všech R. nejraději. 

Každopádně, když vidí jak se tu nové OP prodávají s cenovkou kolem 100k, pak si je klidně koupím a uložím do nich peníze. 

 

No nevím, včera je někdo koupil za 73k http://aukro.cz/rolex-oyster-perpetual-model-2015-red-grape-i6088708268.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...