Přejít na obsah

Fotka

UN Diver CHRONOGRAPH Hammerhead SHARK

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 692 příspěvků(y)

Publikováno 7.duben.2016 - 04:38

ULYSSE NARDIN Diver CHRONOGRAPH Hammerhead SHARK

Žralok Kladivoun, to je název nového chronografu od značky Ulysse Nardin s pouzdrem o průměru 44 mm vyrobeným z 18kt zlata, který je osazen strojkem UN-150 s vláskem a krokovým ústrojím z křemíku. Rezerva nátahu strojku je 48 hodin. Vodotěsnost 300 metrů. Fascinuje mě krásné 3D zpracování číselníku, dojem malinko kazí překrývající se subčíselníky. Velké obrázky stojí za kliknutí.

ULYSSE%2BNARDIN%2BDiver%2BCHRONOGRAPH%2BULYSSE%2BNARDIN%2BDiver%2BCHRONOGRAPH%2B

ULYSSE%2BNARDIN%2BDiver%2BCHRONOGRAPH%2B

ULYSSE%2BNARDIN%2BDiver%2BCHRONOGRAPH%2B

Tento příspěvek byl upraven od Daemonultimate: 7.duben.2016 - 04:55

Time is Life.   Watchesfan Gallery

#2 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 692 příspěvků(y)

Publikováno 7.duben.2016 - 05:40

Ještě se sem vrátím, opravdu se mi moc líbí. Každého chronomagora musí fascinovat mikromechanika, strojky s nástavbami, mechanické komplikace, inovativní materiály, to je potom jiná paráda než strojek s třemi ručičkami. Samozřejmostí je dokonalé rozvržení číselníku a to bývá často nepřekonatelným problémem z důvodu konstrukce strojku a tak přehlednost a čitelnost, požadavky, které by se měly dodržet vždy, dostávají na frak.

#3 long

long

Míra

• Member_50
  • 3 908 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Zakázková výroba šperků a samozřejmě hodinky !

Publikováno 7.duben.2016 - 07:13

Žeru jejich vlnky na lunetě, ale ty ručky , které mají look jako indexy mě moc neberou

Proč je třena na subciferníku nápis chronograph mi hlava nebere a zrovna tady to působí i nepatřičně.

Navíc mi tou kombinací červených hran subciferníku evokují  hodinky odkaz spíše na automototo sport.

Stroj bude asi prima, ale tydle číselníky a cirkus Humberto jsou faktický důvod, proč vlastním jen minimum hodinek s chronografem a když už už, tak si právě vybírám  v rámci možností přehledný cifr.

Taky kdo dnes potřebuje diamanty a šperky zhotovené na zakázku za bezkonkurenční ceny, že ano ?
Ale kdyby náhodou, klidně mi napište S.Z. :-)

Nebo koukni na :  https://www.zonerama...diamonds/352334

#4 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 050 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 7.duben.2016 - 07:29

Sice jsem si v první chvíli myslel, že je to limitka pro Messiho aspol, ale jinak je povedená, divery od N se mi už delší dobu líbí a kombinace zlata a modré je taky povedená

#5 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 242 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Andersen Genève, Blancpain, Vulcain, Omega, Rolex

Publikováno 7.duben.2016 - 07:49

Červenobílé orámování subcifrů je snad jasný odkaz na záchranné kruhy, nebo se mýlím? Longu, jak dlouho jsi nejel na parníku? :)

#6 jenik77

jenik77

Závislák

• Member_50
  • 969 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Beerlao

Publikováno 21.duben.2016 - 22:36

tohle se mi libi - jak kombinace barev, tak krasne detaily a hlavne jejich hloubka a plasticnost.
celkove mi to nejak pripomina model plachetnice ve flasce - parada, ale brzo by me to asi prestalo bavit.

#7 Porsche_911

Porsche_911

Chronomagu dík!

• Member_50
  • 811 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Rolex, Tudor, JLC, Tissot

Publikováno 21.duben.2016 - 22:47

Napadlo mě, že bych je nosil, kdybych byl parníkář, od slova taxíkář. Prostě taxíkář s parníkem. Jinak by se to asi brzy okoukalo.

#8 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 692 příspěvků(y)

Publikováno 22.duben.2016 - 04:37

Tapetovat s nima

ulysse-nardin-diver-chronograph-hammerhe

Tento příspěvek byl upraven od Daemonultimate: 22.duben.2016 - 04:39

#9 Dali

Dali

Megazávislák

• Member_50
  • 1 616 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Fanoušek značky:Jeep, IWC, JLC,

Publikováno 29.duben.2016 - 08:26

Napadlo mě, že bych je nosil, kdybych byl parníkář, od slova taxíkář. Prostě taxíkář s parníkem. Jinak by se to asi brzy okoukalo.

Asi tak, nebo kdybych měl kolotoč, nebo bych byl rusák, případně nejlépe rusák s kolotočem. :-)