Přejít na obsah

Jak Vás uspokojuje mít na ruce Seiko


eloga

Doporučené příspěvky

Mě osobně skoro maximalisticky, zejména automaty, nemám sice žádné špičkové, ale i tak jsem spokojen.  Ale nečiní mi potíže vzít na ruku i jiné značky, co mám v šuplíku.

Asi bych mohl vložit alespoň nějaký obrázek z mobilu. Tak snad jen pro ilustraci Seika, co budou zítra podle všeho na ruce.

**

:notworthy:

 

 

post-18915-0-09339300-1460041816_thumb.jpg

post-18915-0-37368000-1460041837_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsou to bezpochyby skvělé hodinky v jednotlivých cenových kategoriích. Měl jsem Seika v cenách řekněme do 10.000,- Kč, svou práci zastaly dobře, ale nějak jsem k nim nenašel cestu. Prostě žádné emoce se nekonaly. Zajímavostí je, že emoce nejsou podmíněny cenou, třeba vintážní Primky mi radost udělat dokáží. Sám z toho nemám radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

No, jedny s nedekorovanym GS kalibrem si mel, hlasils, ze budou naveky a za chvili si je strelil:-)

to mělo jeden jediný důvod .... anoncovaná velikost 44mm je ve skutečnosti mm 42 .... sorry ale to je pro děti .... hodinky super, ale dětský .... no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Hm, zvlastni, ja mam Seika od 35-52mm a nedela mi to nejak problem.A to jsem sto kilovy decko...

k tomu nic nemám .... prostě potřebuju sklo minimálně 35mm .... přes to nejede vlak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač Seikokotem, jsem spíše Grandseikokotem. Měl jsem třeba SARBy....a nic....Přitom to mám jako Daemonultimate, je mi jedno, jestli hodinky stojí 4 litry, jako třeba Igeny nebo 120 litrů jako Suby. Emoce z nich je srovnatelná. Dneska mi přišly Astromastery za 50 euro a jsou tak boží, že Rolexy dostanou na pár dní dovolenou...GS je však jiná liga, kochačka, a v kombinaci s termokompenzovaným quartz strojkem nebo springdrive i kus technologie. Subjektivně, GS je jiná hodinka než Seiko.

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně Seika těší a uspokojují, jak na ruce tak i když čekají, až se na ruku dostanou. Nebráním se i jiným značkám, je to o tom, jak hodinky člověka "zasáhnou", zaujmou, padnou do oka či co s nimi i zažije. Nedostal jsem se ale ještě k mým vysněným, věřím, že časem.

Na Seiku mě oproti ostatním značkám rozhodně uspokojuje asi hlavně následující:

- historie a tradice

- inhouse

- cenový rozsah (v mechanice Seiko5 až po GS)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

mňe hodinky nikdo nikdy nekomentoval .... kromě současné a předchozí manželky, kdy téměř vždy padl dotaz "kolik ta pýčovina stála" ?..... vždy odpovídám vosumdesát tisíc ..... to stačilo a už byl klid 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se před nějakým časem rozhodnul, že žádný jiný hodinky než Seiko nechci. Všechno ostatní až na Prim IGEN nodate jsem prodal. Strašně mě teď baví nový želvy. Už na ně mám dva řemeny, dva tahy, pěkně si to střídám a jsem aktuálně spojený. Snad jen nějaký GS z druhý ruky za levno by to chtělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Mě baví moje Arctury Kinetic i když je nosím jen občas. Myslel jsem si, že to o žádných hodinkách neřeknu, ale tyhle nikdy neprodám. Zvlášť teď, když jsem koupil Philips lampičky/svíčky s indukčním nabíjením, které se dá použít i na hodinky.

post-147-0-86905800-1460053351_thumb.jpg

 

 

A pak ze všech mých starých Seiko hodinek mě asi nejvíc bavily "pandy", neměl jsem je prodávat.

post-147-0-60333900-1460053352_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já si myslel, že to myslí vážně

Nemyslel ;) Seika mám rád,ale jak si člověk čuchne k drahším hodinkám, tak od Seika buď pětky, protože jim promine vše nebo pořídit to nejlepší, na co má. Po Armidách mi Suma připadaly obyč, nic moc. Po pořízení MM přestalo mít cokoliv nad pětkama včetně Sumo smysl a nedělalo mi radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...