Přejít na obsah

Jak Vás uspokojuje mít na ruce Seiko


eloga

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já musím za sebe říct, že Seiko mě pořád láká. Má historii, krásné modely, většinou pravé tool hodinky a jsou cenově dostupné. Za ty peníze jsou to většinou neskutečné hodinky. Takové SARB033 za pár korun, nebo klasika SKX, želvy. To jsou boží hodinky. Můžeme jít i výše a MM300 hodinky jsou ještě dále a pořád jsme na třetině ceny za švýcary. 

Teď jsem se zbavil všech hodinek a mám jen SKX a Omega Moonwatch. SKX nosí přítelkyně, protože se jí líbí jak jsou barevné a já jsem tím pádem momentálně OWG s Moony. Nechávám jí Pepsiny, protože aspoň nosí pořádné hodinky a má z nich radost. No, a já stejně koukám po dalších Seiko. Tentokrát asi SPB051 nebo 053. Želvy taky lákají. 

Takže asi tak. Můžu mít mé vysněné hodinky, ale stejně mě občas láká ta neotesanost a toolovost klasického Seika :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko mi vyhovuje, nemám sice žádné extra modely, jen samou levnotu nebo trochu vintage, ale to pro potěchu duše naprosto stačí. K případným GS ještě nedošlo, zase cpu střelivo do jiných oblastí. Třeba mi to ještě vyjde. Pěkný den všem.  :notworthy:

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem skx007, mám sarb017 ... hodinky typu skx007 bych koupil asi znova, jenom mi vadil ten cheap-look pouzdra a taky bodák u korunky jakožto mučící nástroj. MM sou pro mě cenově nedostupný, možná časem zkusím Suma, taky nějak přicházím na chuť Monsterům, hmm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvarově mi to nevadí, přijde mi levně vypadající ten finish pouzdra i zoubků lunety, vidno je to především z boku, ze stejného důvodu mě neoslovily ani želvy. Myslím že právě z toho důvodu je za hranicemi považují za "poor man's watch", ale samozřejmě je to věc vkusu každého, značku Seiko mám rád a skx007 jsem si na gumě nebo na černém koženém natu užil dost ... teda až na to probodaný zápěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvarově mi to nevadí, přijde mi levně vypadající ten finish pouzdra i zoubků lunety, vidno je to především z boku, ze stejného důvodu mě neoslovily ani želvy. Myslím že právě z toho důvodu je za hranicemi považují za "poor man's watch", ale samozřejmě je to věc vkusu každého, značku Seiko mám rád a skx007 jsem si na gumě nebo na černém koženém natu užil dost ... teda až na to probodaný zápěstí.

 

Mas pravdu, poor mans watch to vystihuje, zrovna tak dlouhe shrnuti od Instanta.S nim jsem teda vnitrne nesouhlasil a v hlave vykrikoval ale ani ne po tydnu uznavam, ze ma pravdu.Ma takove hlubokomyslna debilne podana lidska moudra.Rozhodne celebrita Chrona ktera me bavi. Zelvy a kupu jinych veci jsem si koupil prave z duvodu lace.Procetl recenze udelal pruzkum a potom koupil to nej cena/vykon na co mam.Kazdy z nas to tak dela a kupuje si to nej na co ma.Zelvy mel navic na ruce Mick Jager, Martin Shean v Apocalypse, kytarysta Queenu a dalsi. Koupil jsem si hodinky s automatem, historii a opravdu z toho nic vic nedelam.To posledni zminene je navic a tvori to hezky pribeh k hodinkam. To hlavni je mit z toho radost.Radost z aktualniho stavu.Pokud to tak neni, nebude to ani po koupi Omeg,Patku,... Protoze nikde neni psane, ze po dosazeni stropu mozneho dojde k nirvane.Proto potom ctu jak ma toho nekdo plne supliky a tri gs a jak k tomu kazdy jednou dojde. Ani si nemyslim, ze za to muze propracovana medialni masaz jako podstata lidske povahy se za necim hnat.Me Zelvy nosi radost a jsme u Instantova shrnuti kde psal neco jako ,,krasa pohledet a proslunena louka,, Presne pro ty jeho hluboke moudra ho tady mam i nemam rad. Takze davam opet za pravdu vsem + pripominku, ze Seiko je fajn a budme radi, ze je mame na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ta guma je strasna, navic ma misto rukou paratka, tak jsem ji vyrobil na miru tenhle kozenej reminek než koupíme něco vyhovujícího do vody. Často me pristihne, ze ji porad civim na ruku :D Me se styl skx007 hrozne libi, hlavne ten cifr s matnou lumi. Ale 007 jsou mi male, tak jsem rad ze mi je (ikdyž 013) nosi na ocich :))) pokud jde o tu zminenou lunetu, tak ta se asi da vymenit za hezci, to je pravda. Nastesti tu ty moznosti kdykoliv jsou. Ja to tak udelal se svymi stargate a nemuzu se ted na ne vynakoukat. :)

Ani teď nemám takovou potřebu nějak intenzivně pokukovat po Sumách a MM300. 

post-20767-0-46570300-1519052593_thumb.jpg

post-20767-0-65850900-1519052672_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ondrais
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poor man's watch potkávám v souvislosti s skx007 na zahraničních fórech běžně, je to jen konstatování subjektivního pohledu na věc, se kterým jsem se asi po roce denního nošení s skx007 taknějak ztotožnil. Netřeba si to brát osobně, rozhodně jsem nechtěl nikoho nasrat a už vůbec ne majitele těch hodinek.

 

Mas pravdu, poor mans watch to vystihuje, zrovna tak dlouhe shrnuti od Instanta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu, poor mans watch to vystihuje, zrovna tak dlouhe shrnuti od Instanta.S nim jsem teda vnitrne nesouhlasil a v hlave vykrikoval ale ani ne po tydnu uznavam, ze ma pravdu.Ma takove hlubokomyslna debilne podana lidska moudra.........Takze davam opet za pravdu vsem + pripominku, ze Seiko je fajn a budme radi, ze je mame na ruce.

 

dekuju ti nacelniku, ze ses me zastal :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...