Přejít na obsah

watchuseek.com koupě hodinek, pomoc


Doporučené příspěvky

přátelé, můžete mi někdo poradit, jak to chodí na http://forums.watchuseek.com ? chci tam od jednoho člena koupit hodinky za $700 má tedy 371 příspěvků, půjde to prý přes PayPal, ale nevím zda a jak do toho jít, včera jsem se na fóru registroval, ale na email mi nic nepřišlo, žádné potvrzení o registraci. Přihlášený ve fóru jsem, když kliknu na "My Profile" ukáže se mi toto:

 

........., you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

  1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

můžete mi s tím někdo pomoct? díky moc

 

(jo a angličtinu neovládám, vše za mě řeší google překladač)

Upraveno uživatelem Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

přátelé, můžete mi někdo poradit...

Je to podobné fórum jako toto, pravidla už moc neznám, ale obávám se, že musiš mít minimální počet příspěvků (mám pocit že pět), aby si vůbec mohl člena oslovit a poslat mu SZ. Pokud příspěvky nemáš, žádnou zprávu mu nepošleš.

Edit: když ses registroval, přihlásíš se do systému, tzn. můžeš do vláken vkládat příspěvky a editovat svůj profil? Pokud ne, zkus se registrovat znovu.

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro doplnění, pm jsem mu normálně poslal, on mi i odepsal, jen mi jde o to, když mu napíšu, že je beru, tak jak to bude probíhat dál? On vytvoří odkaz s částkou na PayPal, ten mi přepošle a já to jen potvrdím? Zatím jsem nakupoval na Ebay, taky mám obavy aby po zaplacení hodinky poslal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri si hodnotenia predajcu. Ak su dobre a nechce dostat peniaze ako gift a posle to poistene s trackingom, je celkom dobra sanca, ze vsetko bude ok. Inac predaj cerstvo registrovanym clenom moc nefrci, vacsinou sa pytaju referencie z inych stranok a uprednostnuju zabehnuti clenovia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro doplnění, pm jsem mu normálně poslal, on mi i odepsal, jen mi jde o to, když mu napíšu, že je beru, tak jak to bude probíhat dál? On vytvoří odkaz s částkou na PayPal, ten mi přepošle a já to jen potvrdím? Zatím jsem nakupoval na Ebay, taky mám obavy aby po zaplacení hodinky poslal.

Nevytvoří Ti žádný odkaz, pouze Ti zašle mailovou adresu pod kterou je na PayPal registrován. Já se po přihlášení do PayPal přepnu na záložku Send & Request Payments, a dole na stránce si raději zvolím starší zobrazení stránky - Old account view, zadám zaslanou adresu, částku a pak jsou dvě možnosti jak prachy zaslat, a to jako: "I'm paying for goods or services" nebo "I'm sending money to family or friends". První je plně chráněna PayPalem, stejně jako při platbě Ebay. Protože náklady na tuto službu hradí ale prodejce, většinou to chce poslat druhým způsobem. Nicméně pokud se jedná o vyšší částku, tak bych trval na poslání jako for goods or services. Vyplníš, odklikneš, zvolíš doručovací adresu potvrdíš a pokud je vše vyplněno OK, je hotovo, z PayPal Ti přijde doručení o provedené platbě a mu zpráva o  připsání peněz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu přihlášení - už jsem to párkrát řešil, ať se snažíš, jak se snažíš, aktivační email nepřijde. Nevím čím to je, ale vždycky se jednalo o zahraniční fóra. Asi jediná možnost je pak požádat o pomoc přímo nějakýho admina, ale většinou jsou ochotný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ochotny predajca moze poslat priamo money request na tvoj PayPal ucet, ktory uz len potvrdis, netreba nic vyplnat. Seriozny predajca nebude mat problem s platbou "za tovar", maximalne si vypyta zopar percent naviac na pokrytie nakladov - v inzerate to zvykne byt priamo napisane. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mám dvě zkušenosti s nákupem z wus. Obě bez problémů. Chce se to ale vyhnout nákupu od nově registrovaných členů, vyhledat si reference podle nicku a vyhnout se podzřele levným nabídkám.

 

Jinak postup popsán výše sedí. Jen si nejsem si jist, jak je to s tím "krytím" PayPalu v případě problémů. Studoval jsem to, když jsem uvažoval nad jednou práve podzřele levnou nabídkou a co jsem četl zkušenosti tak to moc nefunguje, na rozdíl od krytí na Ebay.

 

PS: Nezapomen v ceně počítat s daněma+výpalným pro poštu, pokud kupuješ z USA. Proto raději hledám nabídky od lidí z UK, není pak třeba tohle řešit.

Upraveno uživatelem potemnik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bych k tomuhle temátu ještě dotaz, protože jsem s platbou tak dlouho čachroval až se mi podařilo, že mám platby přes PayPal omezeny, tedy píše mi to přímo účet na PayPal po přihlášení:

 

Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):

  • Apr 10, 2016: We noticed some unusual activity on the credit card linked to your PayPal account.

(Your case ID for this reason is PP-..............................

 

je tu někdo, kdo mi poradí jak nebo na koho se obrátit s pomocí zakoupení hodinek od člena z http://forums.watchuseek.com??

(než mi PayPal zase plně obnoví, to je podle mě na delší dobu, zatím ani nijak nereagovaly, když jsem jim zaslal požadované informace pro ověření)

 

díky za pomoc Standis

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokáže mi někdo poradit na koho se obrátit s platbou přes PayPal, aby šla platba přes jeho/jejich PayPal, myslím tedy nějaký osvědčený a poctivý web, který mi pomůže se zakoupením hodinek z WUS, případně jak co nejrychleji(postup)

zrušit omezení na mém PayPal účtě, díky za radu S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...