Přejít na obsah

Nové společenské hodinky


Doporučené příspěvky

Má představa je, že by to měly být mechanické hodinky se světlým ciferníkem, koženým páskem, vel. max. 39 mm. Chci aby to byly kvalitní hodinky, které si budou držet svoji hodnotu a časem je třeba předám synovi. Líbí se mi strohý design, klidně i retro..

 

..v cenové relaci do 60k.

 

Skoro bych řekl, že tady není co řešit. Nomos! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jakože 60k za hodinky s in-house strojkem je moc? Kolik znáte dalších firem co to nabízí kromě Nomosu, na jehož ceny mají určitě vliv státní dotace?

 

Kolik firem má in-house strojek ve společenských hodinkách? Třeba Citizen, Orient, Seiko (řazeno abecedně). A cenově i za 10x méně, přičemž o kvalitu bych strach neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kolik firem má in-house strojek ve společenských hodinkách? Třeba Citizen, Orient, Seiko (řazeno abecedně). A cenově i za 10x méně, přičemž o kvalitu bych strach neměl.

Jo takhle, já ze začátku mylně předpokládal, že to je mířeno jen proti Primu, ale pokud je to obecně proti všem dražším hodinkám, tak máš pravdu. Nemá logický smysl kupovat nic jiného, než ty co jsi vyjmenoval, ostatní je oproti tomu předražené. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

můžete  prosím  uvést  proč  vyhozené  peníze?

Nějaké  konkrétní  minusy?

Když  jsem  si  hodinky  z  Eltonu  porovnával (dal  na  ruku) z  hlediska  vzhledu,   zpracování  a  pocitu  luxusu  s  hodinkami

jiných  značek  v  ceně  do  70kCZK  byl  jsem  mile  překvapen -   z  Eltonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u ML, tak bych doporučil i tento model, se kterým jsem velmi spokojený (i když cestu jsem si k nim chvíli hledal :-))

https://www.hodinky-koscom.cz/cz/maurice-lacroix-lc6098-ss001-130

post-40443-0-10578700-1461763175_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...