Přejít na obsah

Fotka

Zeno

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 David Janda

David Janda

Začátečník

• Members
  • 39 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Seiko, Citizen

Publikováno 16.duben.2016 - 18:46

Model neznam, koupil jsem je ve Svycarsku od znameho. Model neznam, jsou natahovaci

Tento příspěvek byl upraven od David Janda: 16.duben.2016 - 18:47

#2 farkyostrava

farkyostrava

chronoholic

• Member_50
  • 2 534 příspěvků(y)
  • Bydlí:!!!

Publikováno 16.duben.2016 - 19:47

jezis ale ty uplne bozi co ;-)

moje hodnocení
bylo:

Seiko: 5 SNZH65, monstra 1 black, monstra 2 vampir, monstrtuny SRP637 2x, 5 SRP481 sněženky 2x, sdgm003 grand coctail 2x, darth tunySBBN 013, SPB015 ananty katany,MM 300 2x, MM 600, emperor tuna SBDX011 MM 1000, SRP 653 Special limited,

NeSeiko: Omega SMP modré bondovky 2x, Omega SMP černé bondovky, PO 45, DOXA 5000 orange, DOXA 5000 blue, Crepas Cayman 3000 2x, Alpina Yacht Timer Tactitical planner, Revue Thommen Diver, Deep Blue Pro Aqua 1500 black, Steinhart Aviation Chrono, Casio Gshock Rangemany 2x, Cititizen Orca, Citizen Ecozilla 2x, Buran Sibir LE, Dormex DS 2000 GMT 2x <p>

#3 David Janda

David Janda

Začátečník

• Members
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 16.duben.2016 - 20:06

Model neznam, koupil jsem je ve Svycarsku od znameho. Model neznam, jsou natahovaci

DSC_0009aaadeerre.JPG

#4 David Janda

David Janda

Začátečník

• Members
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 24.duben.2016 - 19:46

Vi nekdo co je to presne za model?

#5 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 3 641 příspěvků(y)
  • Bydlí:Žilina, SVK
  • Fanoušek značky:Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest

Publikováno 29.duben.2016 - 18:15

Toto by mali byt ony - http://www.seriouswa...ed-6001-a1.html

Prim Linea 40

Vratislavia Conceptum Heritage Chrono L.E.

Ventus Northstar N-1 Fiery Orange

#6 biknik

biknik

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 230 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vodňany

Publikováno 21.březen.2017 - 13:01

Už pár dnů koukám po různých podobných s ručním nátahem a ponejvíce strojkem Unitas i když o trochu níže cenově. Steinhart..... Archimede Pilot 42 Hand.. jako strop. Hledáním hodinek mnou požadovaných vlastností jsem na internetu narazil i na tyto Zeno Watch Basel - http://www.hodinarst...atch-basel.html
Cenově jsou teda ještě o kus výš než jsem měl ten nejvyšší strop stropů, ale myslím, že bych to nějak zvládl. Zaujaly mě hned na webu, ale, ale.. no a shodou okolností je to obchod u nás v ČB kousek, co jsem bydlíval a dobře znám. A další náhodou jsem šel dnes kolem tak jsem na ně mrkl a všechny pochyby se rozplynuly. Sedí mi myslím parádně a tak i na mě v reálu působí. Myslím, že konceptem je to pro mě úplně to ono. No pecka. :D Ale zas toho tolik o hodinkách nevím, na rozdíl od těch, co se zajímají dlouhodobě a proto se ptám na názory. Je to dobrý kup nebo lépe hledat dál atd. Přinejmenším na druhou stranu myslím, že už je to docela starší model a chvíli uz v obchodě zahálejí. Díky.

Tento příspěvek byl upraven od biknik: 21.březen.2017 - 13:10