Přejít na obsah

STOWA Antea LE - 80 ks


maxs

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
Německo se nezapře, jsou velmi osobité, už se teším kdy je dá YPO do bazaru :D

NIC !!!!! neprodávám :D .... Fortis na Aukru jsou poslední kousek v prodeji ...... potom už budu jenom rozdávat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
4 mm bych oželel - těď jsem si "zvykl" nosit vintage Doxy s průměrem 37 a sedí výtečně!

 

10000 Kč je dost velkej rozdíl, ale zase místo tuctový Ety by byl kalibr NOMOS alfa ;)

kalibr je jednoznačně hezčí .... nevím jestli funkčně lepší ,ale hezčí :D ..... onehdy jsem měl v ruce Zenith Elite za docela zajímavou cenu a stejně jsem je nekoupil .... velikost 36 mm je prostě strašná i když ten kalibr je super .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle značka se mi celkem dost zamlouvá ... Teď jsem doslova zíral několik minut na tu jejich 80th anniversary l.e. přes celou obrazovku a nezmoh se na slovo ... :blink:

 

Nevydržel jsem to a nakonec si objednam model Antea s černym ciferníkem a datumem ... :flex:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se zeptam k placení, když je možnost, tak je to určitě nejlepší přes PayPal, že jo?!? A co ty conversion options v PayPalu, přenastavujete je nějak?!?

je lepší (minimálně u KB) nechat si to spočítat podle kurzu banky než podle paypalu.. ale rozdíl je dost malý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...