Přejít na obsah

STOWA Antea LE - 80 ks


maxs

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

Tímto bych chtěl poděkovat yed69 za nákup ;)

 

Jsou to velice pěkné hodinky - čisté bez různých píč***n a asi první kde mi nevadí "obyčejná" 2824 v průhledném dýnku - vypadá to opravdu pěkně -- jako bonus bylo v balení 15ks krasných pohledů :)

 

Pár rychlofotek :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Fakt paráda! ;)

Co ten koženej řemínek, jak je zpracovanej?!? Uvažoval jsem, že bych si ho u těch svejch nechal, ale nakonec si připlatil za aligátora ...

Nevím .... nijak jsem je nezkoumal a na ruku nedával ... jenom vyfotit je byla velká partyzánština ,aby je kluk neviděl ...... přinese je přeci Klaus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím .... nijak jsem je nezkoumal a na ruku nedával ... jenom vyfotit je byla velká partyzánština ,aby je kluk neviděl ...... přinese je přeci Klaus :)
Nafotil jsi to celkem slušně i přes ty nepříznivý podmínky ... ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Nafotil jsi to celkem slušně i přes ty nepříznivý podmínky ... ;)

dík..... trvalo to asi 5 minut :) ...... čekám na fotostan (který je na cestě už 14dní - asi si ho ušiju :D ) ...... pak vyrobím něco lepšího - v rámci amatérské fotografie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Nafotil jsi to celkem slušně i přes ty nepříznivý podmínky ... ;)

dík..... trvalo to asi 5 minut :) ...... čekám na fotostan (který je na cestě už 14dní - asi si ho ušiju :D ) ...... pak vyrobím něco lepšího - v rámci amatérské fotografie

 

 

zjistil jsem že na jiném PC než mém notebooku s nějakým příšerným sklem ty fotky vypadají o mnoho lépe ....... u mně jsou příšerný

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jorg me, chudak, asi uskrti... Porad si vymejslim nejaky kraviny, ale uz jsem skoro na konci! :D

Bude to Antea 80 le, na teleti (kroko mam nekde doma od Hirshe), s motylovou sponou, COSC certifikatem, tim jejich handmade stribrnym rotorem a pokud i posledni pozadavek klapne, tak na nem bude krome napisu a loga Stowa vyryto jeste Chronometer a poradove cislo v ramci limitky ;)

TESIM SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

...akorat si vzhledem k pozadavkum asi pockam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JOOO!

Jorg je machr, bude to presne tak, jak chci ;)

To bude... masterpice :D

Akorat az v lednu, ale aspon se budu poradne tesit ;)

 

He he, když už, ta kpořádně, co? Koukám, že nejsi žádnej troškař. Ale za zeptání nic nedáš. Jinak je super, že ti tak ochotně vyhověli :speak_cool:

A že budou až v lednu... to čekání je stejně nejlepší, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He he, když už, ta kpořádně, co? Koukám, že nejsi žádnej troškař. Ale za zeptání nic nedáš. Jinak je super, že ti tak ochotně vyhověli :speak_cool:

A že budou až v lednu... to čekání je stejně nejlepší, ne?

 

Presne jak rikas, kdyz uz, tak poradne ;)

Njn, leden... co nadelas?

Jorg rikal, ze pred Vanocema proste nema cas ta nejaky vetsi upravy, nejvic casove narocenej asi bude ten handmade rotor s individualnim rytim. Na druhou stranu... to cekani je fajn, je to skoro jako kdyz jde clovek na prvni rande :D

Kazdopadne Jorg je machr ;) Vim, ze srovnavat s Primem je spatne, ale stejne... je to docela narez ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak rikas, kdyz uz, tak poradne ;)

Njn, leden... co nadelas?

Jorg rikal, ze pred Vanocema proste nema cas ta nejaky vetsi upravy, nejvic casove narocenej asi bude ten handmade rotor s individualnim rytim. Na druhou stranu... to cekani je fajn, je to skoro jako kdyz jde clovek na prvni rande :D

Kazdopadne Jorg je machr ;) Vim, ze srovnavat s Primem je spatne, ale stejne... je to docela narez ;)

 

Hele, ten jejich vlastni rotor - je to tenhle? Mě, odpusťte mi to plíz, přijde nějakej "divnej". Takovej odfláklej. :helpsmilie:

post-1608-1196847386.jpg

post-1608-1196847391.jpg

post-1608-1196847396.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ten jejich vlastni rotor - je to tenhle? Mě, odpusťte mi to plíz, přijde nějakej "divnej". Takovej odfláklej. :helpsmilie:

 

 

Me ne, to je vec nazoru ;) Hlavne se mi libi, ze to proste neni klasickej rotor 2824, ze je to Handmade a ze si tam necham vyrejt jeste poradove cislo a "Certified Chronometer" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...