Přejít na obsah

STOWA Antea LE - 80 ks


maxs

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Panove, zitra mi muj oblibeny dodavatel hodinek YPO posila Stowa Antea LE. Takze se sam vitam do klubu. Moc se na ne tesim - v posledni dobe asi opravdu hodinky ktere ve me nejvice zakorenily pocit ze je "potrebuju". Takze doufam, ze ceska posta nezklame a do konce tydne se jimi budu chlubit na sve nemyte pazoure :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, zitra mi muj oblibeny dodavatel hodinek YPO posila Stowa Antea LE. Takze se sam vitam do klubu. Moc se na ne tesim - v posledni dobe asi opravdu hodinky ktere ve me nejvice zakorenily pocit ze je "potrebuju". Takze doufam, ze ceska posta nezklame a do konce tydne se jimi budu chlubit na sve nemyte pazoure :D

 

 

YPO sám nemá :) ...... redukce stavu

 

 

tfuj tajxl ..... eště si to asi rozmyslím :)

 

 

...Vy jste rizci, panove... :D

Ypo, nemel jsi je nahodou k Vanocum? ;)

 

Btw, grgo, takze to vypada, ze clenem klubu budes podstatne driv nez ja - ja az v lednu :(

Ale porad to je krasa, na Primky se taki ceka, akorat to stoji jeste vic :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Kamil
Predavaju sa tie Riosy momentalne uz niekde v Prahe?

1-2 tyzdne sa mi nechce cakat, kym ich naskladnia a tiez by som rad vedel aj ceny a porovnal s Hirschom a Di-Modell.

 

Kupovaný zhruba před rokem na americké Ebay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z počátku jsem byl při pohledu na tuhle limitku nadšen, ale teď mám na ruce Alba Riki Watanabe a jediné co vám hoši závidím, je těch pár milimetrů na průměru navíc. :blowup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...