Přejít na obsah

Fotka

Tissot Heritage

chronometr LE

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
87 odpovědí na toto téma

#81 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 8 923 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 23.listopad.2016 - 17:39

Vite, famozni, jako vzdy. Tohle jsou asi nejpovedenejsi Tissotky co znam.

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#82 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 13 415 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 23.listopad.2016 - 17:48

Taky se budu opakovat- pecka. Nejvíc asi oceňuju to, že ty hodinky máš už docela dlouho, ale ty fotky jsou prostě, jak to říct? Každá jiná, ty hodinky prostě na každé fotce vypadají jinak, překvapují něčím novým. Fakt klobouk dolů a jsem zvědav, jestli udržíš nastavenou laťku ( já věřím, že ano ).

#83 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 300 příspěvků(y)
  • Bydlí:MORAVA

Publikováno 23.listopad.2016 - 18:14

Taky se budu opakovat- pecka. Nejvíc asi oceňuju to, že ty hodinky máš už docela dlouho, ale ty fotky jsou prostě, jak to říct? Každá jiná, ty hodinky prostě na každé fotce vypadají jinak, překvapují něčím novým. Fakt klobouk dolů a jsem zvědav, jestli udržíš nastavenou laťku ( já věřím, že ano ).

Vite, famozni, jako vzdy. Tohle jsou asi nejpovedenejsi Tissotky co znam.

Kluci, moc děkuju.

Jsou to moc zajímavé hodnky, mám moc rád třeba i to staré logo.

Často na nich pozoruju zakřivení skla a to, jak jsou rohy pouzdra utopené.

Když se člověk podívá ze správného úhlu vidí skrz sklo na druhou stranu, snad to z přiložených fotek uvidíte.

Přiložený soubor (y)

Autor zastává myšlenku, kterou zároveň vyvrací.

Plavecké: Timex Ironman
Vintage: Prim, Doxa, Digitálky Lucerne, Seiko 5
Kapesní: patent Remontoir, Thiel, Omega, Doxa

HISTORIE:
Precista "ITALIAN" - PRS-20, Poljot Navigator alarm, Omega Geneve, Eterna Matic 1948, Alpha skeleton, Rainer Brand Panama, Vintage Doxa náramkkové, Waltham, Vintage Doxa náramkové z kapesních, Oris Artelier Big Date, Kemmner Marine, Precista PRS-9 CAF, LÜM-TEC V1, Seagull 1963, Edox Les Bemonts, Dievas Flieger, Frederique Constant WORLDTIMER, Zenith Port Royal V Dual Time, Tissot Heritage Chronometre, Glycine Airman 1953 LE, Breitling Navitimer, Perrelet Turbine,

PRODÁVÁM

MAURICE LACROIX čtvercové kolo,

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI
Hod. ikony a jejich vyzyvatelé, Milníky značky RolexBRONZOVÁ L.E. Lum-Tec , LUM TEC RR2 ,LÜM-TEC B34, Corum Bubble,

Přeložil jsem knihu ROLEX SUBMARINER STORY a pracuji na překladu knihy STORY ROLEX EXPLORER, TURN-O-GRAPH (DATEJUST), MILGAUSS A YACHT MASTER do češtiny. Pokud by jste měli zájem, ozvěte se mi, ukázky ZDE.

#84 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 8 923 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 23.listopad.2016 - 19:10

Ty blaho! To vypada super. Ja si vzdy myslel, ze to je odraz svetla. Nenapadlo by me, ze to je "pruhled"

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#85 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 791 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 23.listopad.2016 - 19:12

Tydle hodinky by mohl prodat snad jen blazen :-D

#86 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 300 příspěvků(y)

Publikováno 23.listopad.2016 - 19:28

Ty blaho! To vypada super. Ja si vzdy myslel, ze to je odraz svetla. Nenapadlo by me, ze to je "pruhled"

Ne, kdyby to byl odraz neviděl bys na první fotce ručky.

Zkusím to vyfotit někdy za světla.

HISTORIE:
Precista "ITALIAN" - PRS-20, Poljot Navigator alarm, Omega Geneve, Eterna Matic 1948, Alpha skeleton, Rainer Brand Panama, Vintage Doxa náramkkové, Waltham, Vintage Doxa náramkové z kapesních, Oris Artelier Big Date, Kemmner Marine, Precista PRS-9 CAF, LÜM-TEC V1, Seagull 1963, Edox Les Bemonts, Dievas Flieger, Frederique Constant WORLDTIMER, Zenith Port Royal V Dual Time, Tissot Heritage Chronometre, Glycine Airman 1953 LE, Breitling Navitimer, Perrelet Turbine,

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI
Hod. ikony a jejich vyzyvatelé, Milníky značky RolexBRONZOVÁ L.E. Lum-Tec , LUM TEC RR2 ,LÜM-TEC B34, Corum Bubble,

Přeložil jsem knihu ROLEX SUBMARINER STORY a pracuji na překladu knihy STORY ROLEX EXPLORER, TURN-O-GRAPH (DATEJUST), MILGAUSS A YACHT MASTER do češtiny. Pokud by jste měli zájem, ozvěte se mi, ukázky ZDE.

#87 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 300 příspěvků(y)

Publikováno 24.listopad.2016 - 19:25

Plánuju jejich prodej ZDE

HISTORIE:

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI

#88 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 300 příspěvků(y)

Publikováno 3.prosinec.2016 - 15:07

A jsou pryč.

:crying_anim: :crying_anim: :crying_anim:

HISTORIE:

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:chronometr, LE