Přejít na obsah

Dámské hodinky s "kamínkama"


Doporučené příspěvky

Přátele,

máte nějaké tipy na dámské hodinky s "kamínkama"? Ženě nestačí moje a chce nějaké "holčičí" a aby tam byly "kamínky" něco ve stylu Guess, Fossile a podobné sorty.....a tomu se chci vyhnout.

 

Měly by mít tyto parametry:

1. 38mm - 41mm

2. raději automaty, ale může být i nějaký slušnější quartz

3. raději safír

4. můžou být i komplikace, chronograf raději ne (ty už má)

5. kamínky na ozdobu (můžou být i diamanty) - ideálně na lunetě

6. cena ideálně do 100 tis (nižší řády taky nejsou problém)

 

Snažil jsem se ji opakovaně přesvědčit, že se jí líbí Rolex Datejust, ale byl jsem málo přesvědčivý.

 

Libí se jí tyto ML (a mě taky) ale 133 tis. už je dost...

 

post-17216-0-49344900-1461704566_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za nápady. Včera jsem to byl omrknout v Koscomu. mají toho tam spoustu, ale všechno mrňavé. Dámských TH tam měli taky dost, ale vypadají naživo divně. Jak kdyby nad tím ani moc nepřemýšleli....vzali obyč baterkáče, prdli na to hromadu šutrů a cenovku 70 tis (chápu že se tam platí za šutry a ne za hodinky, ale nemůžu to nějak překousnout)....to už radši ty ML.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koscom fashion at ti ukazou Balmain katalog, dela hodne hodinek s diamanty. No a Bechynu se povalovali limitky Balmai automat s peknym open heart s diamanty na lunete.

 

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tyto Bulovy? 

http://www.amazon.com/Mens-Stainless-Steel-White-Diamonds/dp/B000RLCFPA/ref=sr_1_20?s=apparel&ie=UTF8&qid=1462895560&sr=1-20&nodeID=6358540011&refinements=p_8%3A2661607011%2Cp_89%3ABulova

 

post-33466-0-94426800-1462895811_thumb.jpg

 

 

Edit.. ještě jsem si je googlil a na amazonu maji nějake pomotane popisky.. tyto budou menší (36 mm).. 

Upraveno uživatelem vikinho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...