Přejít na obsah

CORUM Admiral´s Cup Legend


Doporučené příspěvky

Znacka Corum, je v nasich koncinach dost opominana a netesi sa tu ani velkej pozornosti, ale i napriek tomu si nasla u mna miesto. Vyse roka som nosil iba Monstra, takze si viete zivo predstavit, co so mnou urobil novy prirastok do rodiny.

Moje zapastie je dost subtilne ale myslim, ze  si s priemerom 42mm este rozumie :-) zamer mat sportovo

 

Zopar technickych udajov:

 

Model: Corum Admiral´s Cup Legend

Velkost puzdra:42 x 9.5 mm

Rezerva: 42 Hodin

Material puzdra:Stainless Steel

Caliber: CO 395, automat, vibrace: 28,800

Farba cifernika:Charcoal

 

Prikladam zopar neamaterskych foto, ktore budem postupne doplnat spolu s dalsimi informaciami.

post-25395-0-31560000-1462208207_thumb.jpg

post-25395-0-18474900-1462208226_thumb.jpg

post-25395-0-43352500-1462208250_thumb.jpg

post-25395-0-46354900-1462208267_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si niekde vyhrabal za polovicnu cenu, ze? Ci ake pohnutky ta k nim doviedli?

Akoze ja vydržím veľa ale ty fakt nemáš kúsok chrbtovej kosti.. Ty budeš ten typ co mas namiesto danej kosti flexibilnu hadicu od vysávača

 

Sorry za OT

Perfektne hodinky na leto a jachtu.. Palec hore, gratulujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akoze ja vydržím veľa ale ty fakt nemáš kúsok chrbtovej kosti.. Ty budeš ten typ co mas namiesto danej kosti flexibilnu hadicu od vysávača

 

Sorry za OT

Perfektne hodinky na leto a jachtu.. Palec hore, gratulujem

 

 

Nech ho, pípl je asi frustrovaný, že se nemůže zbavit svých Fortis colors nebo na co se max zmohl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CO 395 je ze základu ETA 2895. Jak Ti v nich šlape? Jinak samo gratulace, neokoukaný hodinky s dvojí tématikou na cifru, ve zlatě mají pěknej giloš, ale tyhle lajny (já tomu všemu říkám vzor týkového dřeva lodní paluby i když netuším, jestli je to i tenhle konkrétní případ :) ) jsou taky parádní. Když si přečtu posty Peopla v těhle vláknech, chytně mě slabo od žaludku, nevím proč tak reaguje, jestli kouše do stolu, nebo mu někdo ublížil, ale ptát se nechci, osobně ho neznám a nepřijde mi to taktní. A Tobě samozřejmě gratuluju k parádním hodinkám.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripojuji se ke gratulantum. Smekam za odvahu a originalitu. Jsou fakt pekne, pisni pak dalsi postrehy a nezapomen na fotky ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si niekde vyhrabal za polovicnu cenu, ze? Ci ake pohnutky ta k nim doviedli?

People ty jsi fakt chudák ( myslím tedy morální) a hlavně že ty tvé Fortis které už několik měsíců prodáváš stojí na piedestalu vysoké hodinařiny.

Tvé příspěvky ve mně vzbuzují žaludeční nevolnost a dle ohlasů nejsem sám.

 

Majiteli gratulují ke krásnému kousku. Ten tvar a barva číselníku z nich dělají dobré ( hodně dobré) univerzální hodinky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulacia k tomuto kusku, pochvalu zasluzis aj za narusenie kludných vôd fora  :clap:

 

inak jakub, neskutocne som sa pobavil na tej flexibilnej hadici...

a pre peopla: ked nechapes, tak sa chvilu zastav a popremyslaj nad tym svojim prispevkom...

Upraveno uživatelem obchodnik-o3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...