Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Srovnání starých a nových LHC

Longines HydroConquest Hydry potápky

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
90 odpovědí na toto téma

#41 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 8 711 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 8.květen.2016 - 16:00

Opet skvele fotky a srovnani. Ten zuzujici kartacovanej tah se mi libi vic.
Jinak externi kamuflaz ano, ale cifr hyder bych takovej nechtel

Tento příspěvek byl upraven od AndyAaron: 8.květen.2016 - 16:00

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#42 lloffass

lloffass

Závislák

• Member_50
  • 784 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava

Publikováno 8.květen.2016 - 16:08

Jako zatvrzelého milovníka LHC mě tohle vlákno fakt baví. Super to je a pokračuj v experimentování :)

#43 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 645 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 8.květen.2016 - 16:17

Super fotky Martine!  :notworthy:

Ty my teda dáváš... jak tak na ně koukám, čím dál tím víc mi přestává vadit ta ochrana korunky, na kterou jsem brblal pár příspěvků zpět a začínají se mi naopak nebezpečně líbit....

"to dělaj ty fotky,jen ty fotky... klid....kliiiiid...."  :photo:

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 * Oris Big Crown Original Pointer DateOris Divers Sixty-Five * Hamilton Khaki Field Mechanical H69429931 *  Hamilton Khaki Field Mechanical H69419933 *    Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73                            Reference: Povidláček                    

#44 Guest_km.kmk_*

Guest_km.kmk_*
  • Guests

Publikováno 8.květen.2016 - 16:37

Nezkoušel jste někdo poptat ten brouseny zužující se tah samotný ? Myslím že to je to co mym Hydram chybi k dokonalosti.

Tento příspěvek byl upraven od km.kmk: 8.květen.2016 - 16:38

#45 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 253 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov

Publikováno 8.květen.2016 - 17:35

Já jsem to zkoušel. Na rozdíl od lunety je možné ho dokoupit, i když nemáš ten "správný" model. Chtějí za něj cca 4.700,- v Koscomu, předpokládám, že u Bechynĕho bude o stovku dvě levnější.

#46 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 253 příspěvků(y)

Publikováno 8.květen.2016 - 18:21

A tady je něco pro milovníky origo gumy :)

Přiložený soubor  LHC rubber1.jpg   102,28K   29 Počet stažení

Přiložený soubor  LHC rubber2.jpg   101,39K   27 Počet stažení

Přiložený soubor  LHC rubber3.jpg   114,93K   28 Počet stažení

Přiložený soubor  LHC rubber4.jpg   71,31K   30 Počet stažení

Přiložený soubor  LHC rubber5.jpg   88,99K   28 Počet stažení

Přiložený soubor  LHC rubber6.jpg   92,45K   25 Počet stažení

Přiložený soubor  LHC rubber7.jpg   103,43K   26 Počet stažení

Přiložený soubor  LHC rubber8.jpg   76,38K   29 Počet stažení

Přiložený soubor  LHC rubber9.jpg   89,07K   28 Počet stažení

Přiložený soubor  LHC rubber10.jpg   69,19K   22 Počet stažení

#47 Leviathan

Leviathan

mam to pod kontrolou...asi

• Member_50
  • 2 512 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 8.květen.2016 - 18:54

Fajn pocitanie. Dal si si s tym pracu a to sa ceni.

LHC su pre mna male velke hodinky.  Ziaden WOW efekt sa nekona, ale myslim, ze sa tak lahko majitelovi nezunuju a to, na co su urcene plnia na 100% vdaka kvalitnym suciastkam, spracovaniu  a nadcasovemu vzhladu. Mne osobne sa paci viac povodna varianta 

Everything always begins with an adventure. The desire to discover, to overcome, to attain.

#48 Smazany profil 001

Smazany profil 001

Učedník

• Member_50
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 8.květen.2016 - 21:31

Super srovnani. Me se libej cerny na kartacovanym tahu a cerveny na origo gume. Cerveny vypadaji na tahu tak nejak levne - tim si za me vyrezil otazku jestli se k nim vyplati dokupovat tah. Ted musim sehnat jiny potapky s tahem :)

#49 Guest_km.kmk_*

Guest_km.kmk_*
  • Guests

Publikováno 9.květen.2016 - 12:06

Ahoj, cena tahu u Bechyně....

....děkujeme za Váš email. Kovový tah celobroušený k modelu L3.689.4.56.3 (41mm) jde u nás zakoupit samostatně a jeho cena je 5.460,-Kč a termín dodání okolo 4 – 5 týdnů....

#50 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 253 příspěvků(y)

Publikováno 9.květen.2016 - 14:48

Ahoj, cena tahu u Bechyně....

....děkujeme za Váš email. Kovový tah celobroušený k modelu L3.689.4.56.3 (41mm) jde u nás zakoupit samostatně a jeho cena je 5.460,-Kč a termín dodání okolo 4 – 5 týdnů....

Díky za upřesnění, buď jsem to popletl já, nebo chlapík, co mi kvůli tomu volal před deseti dny z Koscomu. Pochybuji, že by v mezidobí zdražili. Sorry za mystifikaci.

#51 Lakerss007

Lakerss007

Učedník

• Member_50
  • 105 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 11.květen.2016 - 12:34

Paradni srovnavacka, diky za ni. Cele vlakno jsem vytiskl a predal kolegovi, ktereho LHC lakaji, konkretne staronove modraky.

#52 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 9 578 příspěvků(y)

Publikováno 11.květen.2016 - 14:01

Tak ty kamuflážní jsou bomba, zkusil bys ještě porovnat přesnost? (snad jsem to tu nepřehlédl) Je jasný, že svou roli hraje náhoda, stáří a td, ale i tak ... jen orientačně v jedný stejný poloze, žádný velký měření v x polohách.

Time is Life. Je to dar i prokletí.

Daemonovo Time is Life  Proč Grand Seiko?  Řemínek Nato a jeho historie  Seiko vs Steinhart srovnání  ISO 6425  Co jsou to velké hodinky  Měsíční fáze jako hodinářská komplikace  Hodinky na dovolenou  Compressor, Super-Compressor

Citizen Skyhawk, Citizen Blue Angels, Casio Oceanus, Casio Edifice, Casio G Shock Rangeman, Omega Planet Ocean, Chopard Mille Miglia, Steinhart Ocean GMT, Steinhart Ocean 1 Black, Steinhart Ocean 39, Seiko Skx 007, Seiko Monster Black, Seiko Monster Orange, Seiko 5 SNZH, Seiko 5 Baby Monster, Seiko Turtle, Vostok Amfibia, Seiko Turtle  Coke, Prim Sport 1, Prim Sport 2, Prim Pyžamo, Prim Pilots Automatic, Mido Ocean Star Diver 600 COSC...a td, už ani nevim.

#53 kotuc20

kotuc20

Závislák

• Member_50
  • 579 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zvolen,SR

Publikováno 11.květen.2016 - 16:16

Veľmi pekne napísané. LHC ma lákajú a týmto sa mi rozhodovanie o kúpe ešte viac priblížili ku skutočnosti.
Len jedna vec ma fakt trápi. Prečo nedali lumi aj na sekundovku. Podľa mňa to k potápkam patrí.
A krásne fotky, akurát s tou kamufláž úpravou by sa zle odčítal čas.

#54 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 9 578 příspěvků(y)

Publikováno 11.květen.2016 - 16:33

Ať podle jména nebo WR by se zdálo, že se jedná o potápky, potápky to nejsou. Nevím jak dalece splňují odolnost proti magnetickému poli, ale minimálně tou lumi na vteřince ISO nesplňují, ale jako mix sportovních a univerzálů jsou fakt dobrý.

Tento příspěvek byl upraven od Daemonultimate: 11.květen.2016 - 16:34

Daemonovo Time is Life  Proč Grand Seiko?  Řemínek Nato a jeho historie  Seiko vs Steinhart srovnání  ISO 6425  Co jsou to velké hodinky  Měsíční fáze jako hodinářská komplikace  Hodinky na dovolenou  Compressor, Super-Compressor

Citizen Skyhawk, Citizen Blue Angels, Casio Oceanus, Casio Edifice, Casio G Shock Rangeman, Omega Planet Ocean, Chopard Mille Miglia, Steinhart Ocean GMT, Steinhart Ocean 1 Black, Steinhart Ocean 39, Seiko Skx 007, Seiko Monster Black, Seiko Monster Orange, Seiko 5 SNZH, Seiko 5 Baby Monster, Seiko Turtle, Vostok Amfibia, Seiko Turtle  Coke, Prim Sport 1, Prim Sport 2, Prim Pyžamo, Prim Pilots Automatic, Mido Ocean Star Diver 600 COSC...a td, už ani nevim.

#55 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 253 příspěvků(y)

Publikováno 11.květen.2016 - 17:27

Ono jsou i různé další kultovní potápky (vintage) Longines, které lumi na vteřinovce nemají. Nechci kecat, píšu z mobilu, ale myslím, že LLD (původní) i Skindivery taky pohyblivou lumi postrádají. A na druhou stranu je třeba se zastat Hydroconquestů - původní model z roku 2007 myslím na vteřinovce lumi měl, takový malý červeně rámovaný kosočtvereček. Později ho nahradila červená šipčička bez lumi na automatech a červený konec vteřinovky u quartzu. Asi se výrobci zdálo, že dvě <I> na hodinkách už je moc :D

Tento příspěvek byl upraven od martar: 11.květen.2016 - 17:35

#56 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 253 příspěvků(y)

Publikováno 11.květen.2016 - 17:42

Tady jsou třeba kultovní potápky, které dle ISO potápkami nejsou :)

https://cz.pinterest...64289700276895/

#57 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 253 příspěvků(y)

Publikováno 11.květen.2016 - 17:48

Tak ty kamuflážní jsou bomba, zkusil bys ještě porovnat přesnost? (snad jsem to tu nepřehlédl) Je jasný, že svou roli hraje náhoda, stáří a td, ale i tak ... jen orientačně v jedný stejný poloze, žádný velký měření v x polohách.

Ehm. Červené jsou přesnější (4 sec+ v průměru za týden), protože jsem je ještě nezmagnetizoval :) pořád nemám čas dostat se s černými k hodináři.

#58 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 9 578 příspěvků(y)

Publikováno 11.květen.2016 - 17:49

Drsný zjištění, ale takovejch je hodně. Můžem ale nemusíme to řešit. V tom máme výhodu.

#59 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 9 578 příspěvků(y)

Publikováno 11.květen.2016 - 17:51

Ehm. Červené jsou přesnější (4 sec+ v průměru za týden), protože jsem je ještě nezmagnetizoval :) pořád nemám čas dostat se s černými k hodináři.

Tak to jedou parádně, tohle je nízký číslo i na den. Bomba a díky.

#60 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 253 příspěvků(y)

Publikováno 11.květen.2016 - 18:32

Tak to jedou parádně, tohle je nízký číslo i na den. Bomba a díky.

Já nemám svůj den - měl jsem na mysli denní odchylku 4 sec zprůmĕrovanou za týden. Sorry :D (4 vteřiny týdne by se mi moc líbily :) )

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Longines, HydroConquest, Hydry, potápky