Přejít na obsah

Casio G-Shock GA 1000 4a Gravity Master


969

Doporučené příspěvky

Jsou to velmi dobré G-Shocky. Zkušenost s kompasem nemám, ale teploměr u mých byl relativně přesný. Nicméně pokud chceš oranžovou, tak do nich běž bez váhání. Tady je pár mých neproduktových fotek, které mám po ruce. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krása. Děkuju. Nemáš fotku na ruce? Jou ještě o 5mm v průměru větší než moje současný GA110...  

Mám, jednu tragickou, ale pro dokreslení to asi stačí ... v té době jsem měl obvod zápěstí 22,5cm. Ale to bych moc neřešil, hodinky jsou to opravdu dobré. Negativní display vůbec není špatný a lze z něj pěkně odečítat.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dvě fotky na ruce jsem ještě vyštrachal ... jsou trochu špinavé, protože jsem s nimi v ten okamžik zrovna sportoval, ale pro ilustraci to asi stačí :) .

Na 90% do nich půjdu... Za mě fakt nejlepší edit: nejpohlednější Géčka za celkem rozumný peníze...

 

 

Mne sa páčia štvorcové, hranaté hodinky, najviac by ma potešilo, keby sa z typu AQ-230, nejakým spôsobom odvodil model pre sériu G-Shock.

co třeba GW-M5600BC-1ER ... http://www.watchshop.com/mens-casio-g-shock-alarm-chronograph-watch-gw-m5600bc-1er-p99930356.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 90% do nich půjdu... Za mě fakt nejlepší edit: nejpohlednější Géčka za celkem rozumný peníze...

 

 

co třeba GW-M5600BC-1ER ... http://www.watchshop.com/mens-casio-g-shock-alarm-chronograph-watch-gw-m5600bc-1er-p99930356.html

Uvažujem o type GW-M5610-1ER, ale zatiaľ je to len úvaha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie úplne prvé hodinky Casio G-Shock, typ DW-5000C-1A, má brat mojej zosnulej kamarátky, a už ich má od roku 1989, tiež celkom inšpiratívny model, aj keď ja chcem solárny pohon, a rádiovky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie úplne prvé hodinky Casio G-Shock, typ DW-5000C-1A, má brat mojej zosnulej kamarátky, a už ich má od roku 1989, tiež celkom inšpiratívny model, aj keď ja chcem solárny pohon, a rádiovky :)

Zběratelskej kus... ;-)

 

Zajimavy je, jak asi nejmin povedeny Gshocky - AE 500 vznikly prave v roce 89, kdy tam kvuli opadajicomu zajmu o digi pridali analog... U dalsich modelu uz mi to tedy nevadi, ale tohle byl děs. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 90% do nich půjdu... Za mě fakt nejlepší edit: nejpohlednější Géčka za celkem rozumný peníze...

Za ty peníze právě není co řešit - je to designováno, jakoby do pilotek. Já jsem je měl možná tři měsíce? Ale nedal jsem je pryč, že by mi něco vadilo, spíš proto, že jsem chtěl něco většího. Ta oranžová aka rescue je opravdu super, ideální ke sportovnímu oblečení, na léto, k vodě ... jsou to výrazné hodinky. Jo a ještě jedna věc, mají anti-reflexní úpravu v základu, což jsem u G-Shocků zatím neviděl. Celkově i dobře sedí na ruce, za ty peníze opravdu není co řešit.

 

Uvažujem o type GW-M5610-1ER, ale zatiaľ je to len úvaha.

Tenhle model je super v poměru cena/výkon. Chce to ale předem vyzkoušet, ten hranatý tvar je sice pohledný, ale nemusí sedět každému. Nicméně velmi dobrá volba v poměru k ceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...