Přejít na obsah

Stowa


Jeremy

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tramtadadááááááá...

Psal jsem si ještě s Jörgem a dovolil mi tu vše vyzvonit. Takže - sice je mi jasné, že spousta lidí řekne: "jéééééééééééé, taková blbost" - ale tohle jsou hodinky, které mi přijdou skoro dokonalé (jen bych odpálil tu datumku).

 

Jedná se o model Antea 390 (oproti verzi Antea 365, která má 36,5mm, má tato bez korunky 39mm. Řemen menšího modelu je 18mm, tento 20mm).

Cena STEJNÁ jako u Antea 365 a už dnes můžete objednávat. Na webu to sice pořád nemají, ale lze do košíku strčit normální Antea 365 a do poznámky později připsat: "I want the new model Antea 390 as was announced on chronomag.cz by J. Kohout"

Dodávka klidně už příští týden.

post-322-1196149853.jpg

post-322-1196150973.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada, miluju takovy cisty design. Jinak ohledne datumovky mam stejny pocit :(

 

 

Jj, souhlas. Nejlepsi by byla kombinace pouzdro + barva ciselniku + nedatumovka jako na l.e. 80 a cislicka a rucicky z Antea 390... Ale jsem nahlodanej... ze bych se vykaslal na Hamiltony a koupil Stowy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, souhlas. Nejlepsi by byla kombinace pouzdro + barva ciselniku + nedatumovka jako na l.e. 80 a cislicka a rucicky z Antea 390... Ale jsem nahlodanej... ze bych se vykaslal na Hamiltony a koupil Stowy?

Já jsem si je objednal bez vteřinovky, s COSC strojkem a kovovým tahem. Příští týden by je mohl říšský kurýr doručit, tak je ofotím a připlácnu sem. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný, moc pěkný ... Stowa mi s timhle modelem kápla do noty ... Krásnej, naprosto čistej číselník, font je skoro dokonalej ...

 

Jenom pro upřesnění, já mam Stowy 39mm, řemínek taky 20mm, takže prakticky to má všechny vlastnosti, který popisuješ jako u novinky ... Nějak potom nechápu, co je na tom novýho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Já jsem si je objednal bez vteřinovky, s COSC strojkem a kovovým tahem. Příští týden by je mohl říšský kurýr doručit, tak je ofotím a připlácnu sem. :-)

 

Jak vypadá kovový tah ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba já jsem chtěl s datumovkou ... ;) A díky tomu jsem nemoh uvažovat o koupi tý Antea l.e., která se dělá jen bez datumovky ...

 

Každopádně s tim kovovym tahem vypadaj fakt dost zajímavě ...

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, tah je dokonalý, hned se mi hodinky líbí víc, jak říkají kolegové, škoda té datumovky.

 

 

Prave proto me hodne laka ta limitka... Tam ta datumovka neni a to je podle me velke plus ;)

Ale jinak, na tom pletenym tahu jsou opravdu paradni. Stowa podle me hodne stoupa nahoru. Premejslim o nich mj. i prave proto, bojim se, ze za par let by se mohli posunout do vyssich sfer... Ale mozna to jsou jen em amaterske prognozy a takhle to nedopadne. Nicmene, kdyz vezmu v uvahu neustale strachy o to, jestli ETA bude dodavat strojky nebo nebude, myslim, ze to zas tak mimo neni. Stowa ma vyhodu v tom, ze je to nemecka firma, myslim ze z marketingoveho hlediska si muzou dovolit casem zacit pouzivat drazsi kalibry, to by pak bylo docela husto! Ale rikam, mozna jsou to jen moje domnenky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Art deco jak sviňa!

A ještě jsem odstranil vteřinovku. Zbytečnou. :-)

To odstraneni te vterinovky, to byl dobry napad jak svin :) Parada. Art deco - a ten tah se jim k tomu vazne povedlo napasovat. Dycky kdyz vidim produkci Stowa musim chte nechte srovnat s PRIM (i cenove). A to srovnani je dost smutne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To odstraneni te vterinovky, to byl dobry napad jak svin :) Parada. Art deco - a ten tah se jim k tomu vazne povedlo napasovat. Dycky kdyz vidim produkci Stowa musim chte nechte srovnat s PRIM (i cenove). A to srovnani je dost smutne...
Když jsem je poprvý uviděl, hned jsem na to taky pomyslel ... B) Jo, pravdu díž, škoda ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste mi tak napadlo... Odebrana vterinoffka spolu s COSC je drsna kombinace ;)

 

Jeremy, btw, nemas info, kolik jeste zbejva kusus z ty 80le?

Jsem uz skooooro rozhodnutej, ale ne uplne, tak abych to kdyztak neprosvihl ;)

Uz to uplne vidim - s COSC, skladaci sponou, mozna na krokodylovi... Hmmm :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste mi tak napadlo... Odebrana vterinoffka spolu s COSC je drsna kombinace ;)

 

Jeremy, btw, nemas info, kolik jeste zbejva kusus z ty 80le?

Jsem uz skooooro rozhodnutej, ale ne uplne, tak abych to kdyztak neprosvihl ;)

Uz to uplne vidim - s COSC, skladaci sponou, mozna na krokodylovi... Hmmm :)

O stavu LE nemám tušení, ale napiš mu, reaguje velmi rychle.

S COSC bez vteřinovky nemám problém - mám doma vibrograf, takže to můžu zkontrolovat kdy mě napadne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...