Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Jaký fitness náramek s měřením tepu?

fitness náramek kontinuální heartbeat

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 12 864 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 14.únor.2017 - 20:48

Tak ten vivofit vodotesnej je :-)), uz hodnekrat plaval, nesundavam ho z ruky vibec.
Jen chytre hodinky urcite nesupluje.

#22 Bachorik

Bachorik

Začátečník

• Members
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 15.únor.2017 - 13:37

Jo kouknu na ten MiBand 2 a pak mají ve stejný cenový relaci na alze Lamax bfit. Takže kouknu na ně podrobnějš a uvidím. :)

#23 Bachorik

Bachorik

Začátečník

• Members
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 17.únor.2017 - 14:26

Tak nakonec jsem se rozhodl pro ten lamax. Víc se mi líbí ten design. Příjde mi hezčí než ten zakulacenej styl. Ale děkuju za pomoc s výběrem. :)

#24 yerab

yerab

Začátečník

• Members
  • 19 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:casio, garmin, citizen

Publikováno 4.březen.2017 - 21:08

Kolegové drazí, časoměřičemi postižení...

Snažím se dát po nějakých zdravotních komplikacích trochu dokupy a už mi není 20 a nejde to samo. Procházím různá fóra, testy apod.

Ideální stav je fitness náramek, který:

1) kontinuálně měří tepovou frekvenci a není to úplně podle větru (hrudní pás mě obtěžuje a celý den ho nosit nehodlám)

2) pokud možno nevyžaduje nonstop spojení s telefonem (má vlastní paměť a pokud se spáruje jednou za den, stačí to)

3) má aplikaci na PC nebo Android

Řadím to podle důležitosti, přes 1 nejede vlak.

Vzhledem k tomu, že se asi těžko smířím s tím, že bych na levé ruce neměl některé ze svých oblíbených mechanik, hledám spíš náramek než fitness hodinky. Náramek údajně velmi dobře funguje i ve chvíli kdy není na ruce na zápěstí, ale nad loktem. Ideální stav.

Jinak uvítám i rady ohledně softu pro tohle "hlídání" (Windows / Android). Děkuji předem za všechny dobré rady, pánbůh vám to oplatí na dětech. Však víte, bude jich hodně a nebudou hezké... :-D

(fajn by byl např. Xiaomi Miband 1s - ale ten nemá kontinuální měření tepu)

koupil bych bejt tebou něco od garminu. Já mám Garmin Forruner 35 a jsem s nim zatim spokojený měření tepu funguje dobře i když jsem to s hrudním pásem neporovnával. jenom s měřením na běžeckým pásu v posilovně a tam se to přibližně při zatěži mění o 3-5 tepů oproti tomu co držíš a ukazuje to pás. Ale je to pořád jenom plast sice na plavání to jde 5ATM ale nějký potápění ne už teď pošilhávám po Fenix 3 možná i 5.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:fitness, náramek, kontinuální, heartbeat