Přejít na obsah

Panerai Luminor Due


Mitak

Doporučené příspěvky

Nižší, lehčí a decentnější byly (skoro) vždycky Radiomir. Obě velikosti Luminor Due jsou evidentní recyklace řady 1940, akorát s nepochopitelně sníženou vodotěsností (originál měl vždycky aspoň WR100?) a s naroubovaným fancy uchem o tloušťce nehtu (odhadem o 40% tenčí než na 320?).

To s funkcí "ochrany korunky před vytažením" pochopitelně nic společného nemá, jde jen o "marketingový rozpoznávací signál" (asi jako barvy jedovatých hadů a nebo jako přítlačná křídla na tuzemských chrochtáviích), aby i prosťáček na první pohled poznal, co za "odznak moci/bohatství" má kolemjdoucí na ruce  ;)  ^_^  <_<

Věřím že Číňani už žhaví NCčka a chystají formy, aby příští rok tahle fíčura nechyběla ani na plastové kolekci Auriol v Lidlu...  :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

30m u panerai je opravdu výsměch .... obzvláště, když sebou všude vláčej po výstavkách tu ponorku :) .... dál to komentovat nebudu

 

ale!!! ..... v jednom z těch odkazů byly 672 a ty teda wole !!! ..... dost dobrý :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je hodně povedený kousek! Zamiloval jsem se. Sice tam taloši narvali znak francouzských králů, ale co by ne ;)

Nejni to spíš něco s tou jejich Florencií, asi je.

..................

 

Jo je, je to její znak. už jsem mrknul.

Fleur-de-Lis.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad malovaná modrá vteřinovka na 1950: být centrální (jako na topkanových "stopkách", kde vypadá skvěle) a nebo na budíkově bílém podkladu (na kterém už se ztratí ledacos), proč ne. Ale nemůžu si pomoct, jako mimostředka na levé straně jinak krásného černého sendviče s klasickýma ručkama na mi ta snaha o "oživení" připadá spíš jako nepovedený aftermarket tuning...  <_<

Panerai-Luminor-Marina-1950-42mm-PAM1392

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba se po "Automatic" (hlavně že vše ostatní je vysázené verzálkama) na cifernících budoucích řad 2xxx po vzoru Rolexu dočkáme i hrdých visaček jako "Sapphire", "Stainles Steel", "Swiss Super Luminova", "Superior Diving Chronometer / WR 30 meters" a samozřejmě výčtu syntetických šutrů ve strojku - aby měl kunčaft trvale na očích blbenku za co svých $10k+ uvalil a nemusel kvůli tomu hodinky nosit zadkem navrch  :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AD 672: koukám že po loňské 99-kusové "limitce" 604 prostě pokračují další 99-kou - a aby to nebylo kupcům ve FIRENZE (= italsky Florencie) blbé, tak do NC frézky doprogramovali aspoň nové zdobení zadní plotny P3000...

carta_geografica_italia.gif

 

Škoda že nejsou v lidštějším rozměru než 47mm, na ženské ruce by mohly vypadat zajímavě...  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, mě třeba přijdou líbivý ty novinky jak jsou. No jedním dechem třeba dodat, že s odkazem na historii značky a s tím co jejich potápky přirozeně evokují bude mít řada pravověrných chvilku dilema.

Ápropos; přirovnání - podobné pocity tu byly když jsem četl o tom, že Jaguar bude mít diesel... á aby toho šoku nebylo málo, tak představujeme kombík..!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Indickej "ropnej jagoš fkombajnu" bych doma nezkousnul - ale základní funkčnost (dojet z bodu A do bodu B autem) má a nebude do něj pršet.

O aplikovatelnosti druhé půlky zadání bych měl v případě Luminor II jisté pochybnosti, i když bude mít své ponorkové ucho zacvaklé...  :sweatdrop:

Dovedu si představit že spousta paneraistů svou svátost odkládá na polštářek i před odchodem na ajnclík, aby s ní nekřísli o mísu a neucápli si na řemínek - ale aby to po nich nepřímo vyžadoval i výrobce, to už fakt míří mimo mísu... přestože nové sunburst ciferníky jsou opravdu fotogenické  :rolleyes:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

:D jsem na tom jako ty, ale mně to slovo zmizík evokuje viktora čističe a jeho činnosti .....

 

Teda prdnout legendární ponorkový ucho na oblekovky s WR 3 ATM - to si fakt na nic nehrajou :D, to si dělaj docela otevřeně srandu !!  Asi přesunuli nulu z položky WR do položky cena .......

 

Ovšem hodinky jsou to elegantní, konkurence může jen závidět, a oboje to florenský krajkoví je úplně suprový , možná to 604 s normálním strojem ještě o chloupek zajímavější. 

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ad malovaná modrá vteřinovka na 1950: být centrální (jako na topkanových "stopkách", kde vypadá skvěle) a nebo na budíkově bílém podkladu (na kterém už se ztratí ledacos), proč ne. Ale nemůžu si pomoct, jako mimostředka na levé straně jinak krásného černého sendviče s klasickýma ručkama na mi ta snaha o "oživení" připadá spíš jako nepovedený aftermarket tuning...  <_<

 

Hlavne na topkanovych stopkach jde o barevne odliseni sekundovky od minutovky stopek, coz dava smysl. Na tech 1392 to nedava smysl vubec. Nastesti nenahrazujou model 392, takze ma clovek porad na vyber.

 

post-1684-0-23406800-1469022056_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Topkan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...