Přejít na obsah

Ball Engineer Master II Classic


Well

Doporučené příspěvky

Pěkný, pěkný, dokonce ani u nich neni to bílý prošívání nijak násilný ...

A taky koukam, že to má stejnou ETU jako moje nový Stowa Antea ... :)

RORDO, vetsina hodinek ma stejnou posr... ETU jako Tve Stowy :D jestli to budes psat u kazdych hodinek s timhle strojkem, tak servus kaiser :) ale jinak Tve nadseni chapu, byl jsem ze svych mechanik uplne stejne uneseny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RORDO, vetsina hodinek ma stejnou posr... ETU jako Tve Stowy :D jestli to budes psat u kazdych hodinek s timhle strojkem, tak servus kaiser :) ale jinak Tve nadseni chapu, byl jsem ze svych mechanik uplne stejne uneseny :D
Neřikej mi, že všechny hodinky maj ETU 2824-2, i kdyby byla sebeobyčejnější ... ;) Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P1010129e_1024.jpg

 

Hmmm...tie fotky sa mi zdaju nejake povedome :).....asi preto ze som ich fotil...

 

(Horeuvedene obrazky plus dalsie si mozete prezriet na tomto vlakne_

 

Nafotil jsi je moc hezky. Doufám, že ti nevadí, že je šířím dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parádní, na ball střídmé a elegantní použití tritiových trubic tyhle hodinky upgraduje na něco speciálního... z mého pohledu jim k dokonalosti chybí akorát černá datumovka s bílými číslicemi..
Jsou to nejhezčí Ball, co jsem viděl ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nemůžu si pomoct, ale co se designu týče, přijdou mi naprosto obyčejné a bez nápadu. Tedy nepočítám ty s teploměrem a úžasnými detaily. A co se marketingu týče, hodinkám pro ajzbuňáky bych se po zkušenostech s Czech Railways vyhýbal velkým obloukem. :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu si pomoct, ale co se designu týče, přijdou mi naprosto obyčejné a bez nápadu. Tedy nepočítám ty s teploměrem a úžasnými detaily. A co se marketingu týče, hodinkám pro ajzbuňáky bych se po zkušenostech s Czech Railways vyhýbal velkým obloukem. :crying_anim02:

 

Taky to nejsou český hodinky inspirovaný ČSD. Oproti té naší železniční dopravě, je ta švýcarská o mnoho generací dál. Dalo by se říci, že švýcarské dráhy jsou skoro stejně přesné jako švýcarské hodinky. Říkám "skoro". Každý má holt jiný vkus, třeba mě se tyto hodinky začínají líbit čím dál, tím víc. V jednoduchosti je krása. A ty krásný tritiový svítítka jsou prostě :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...