Přejít na obsah

Fotka

VC Overseas World Time 7700V

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 sharz

sharz

Závislák

• Member_50
  • 833 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Slovakia

Publikováno 19.květen.2016 - 19:51

Vacheron Constantin Overseas World Time 7700V

Přiložený soubor  Vacheron-Constantin-Overseas-World-Time-7700V-4-aBlogtoWatch.jpg   291,26K   40 Počet stažení

Přiložený soubor  Vacheron-Constantin-Overseas-World-Time-7700V-3-aBlogtoWatch.jpg   251,08K   40 Počet stažení

zdroj: ablogtowatch.com

TISSOT T-Touch Expert Solar - model T091.420.44.041.00; T-Touch Expert - model T013.420.47.201.01 (Dragon), T013.420.11.032.00, T013.420.47.202.00 (recenzia), PR50; Glam Sport; SUUNTO X6HR; CASIO ProTrek PRT-40

wikipedia.sk - Tissot

Blog.sme.sk

Charakter človeka môžeme jednoducho posúdiť podľa toho, ako sa chová k tomu, kto pre neho nemôže nič urobiť. (Johann Wolfgang Goethe)
Skutočný priateľ s tebou veselo spieva, keď si na vrchole hory a ticho kráča po tvojom boku údolím.

Z času na čas si treba dať pohov v honbe za šťastím a jednoducho byť šťastným.
V živote sa treba pre niečo zapáliť. V krematóriu už bude neskoro...

#2 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 365 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Andersen Genève, Blancpain, Vulcain, Omega, Rolex.

Publikováno 19.květen.2017 - 20:09

Trochu se rozkoukávám ve vyšších patrech a zjišťuju, že u hromady krásných hodinek nejsou žádné komentáře a postřehy - to je škoda, nemyslíte? Zrovna u těchhle by mě třeba zajímal názor cigiho :), ale samozřejmě nejen jeho.

#3 nickolas

nickolas

Záslivák

• Member_50
  • 3 096 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:mezi Beskydem a Pradědem
  • Fanoušek značky:Pijte poličské pivo denně, i v noci!

Publikováno 19.květen.2017 - 21:25

Asi nebudu uplne tim pravym, jehoz komentar a postreh cekas...teda urcite ne ;)
Muj postreh je takovy, ze nedostatek postrehu tkvi pravdepodobne prave v tech vyssich patrech. Kdyz to vezmu za sebe, tak je to patro do ktereho nemuzu ani jako pokojska. Kazdopadne jsou to moc pekne hodinky, opravdu moc. Libi se mi zpracovani rotoru. Nenechali ho jen tak ladem, ta ruzice/hvezdice paradne dokresluje tema cifru. Tah, respektive jeho napojeni strednich clanku, ve vzoru helvetskeho krize, parada! Skvela vterinovka, proporcne sedici korunka, luneta, celkove proporce pouzdra a navazujiciho tahu... No je to nadhera! Nejvic se mi libi asi varianta vpravo.
Ale jak jsem rikal, muj komentar je zde prakticky bezceny, krzeva jde o naprosto jiny sport, nez ve kterem se pohybuju :)

co bylo, je a bude      Sinn 240 St     seikokot.jpg

#4 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 365 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Andersen Genève, Blancpain, Vulcain, Omega, Rolex.

Publikováno 19.květen.2017 - 22:43

A nechybí ti tam klasické hodinové indexy pro odečítání hlavního času? To je asi jediná hnida, kterou jsem našel, jinak se mi strašně líbí...

#5 McLenin

McLenin

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 261 příspěvků(y)
  • Bydlí:t.č. Žilina
  • Fanoušek značky:Hurá ideme domov!

Publikováno 20.květen.2017 - 09:08

Noooo ja by som ich vzal hneď  :lol2:  ale nikdy na ne nebude. Tie indexy sú kus skryté v periferii, ale úprimne, ktorý worldtimer je prehľadný? :)

Nikto nie je zdravý, iba zle diagnostikovaný.

Tissot PR 100 ChronoAlarm Stowa Flieger Klassik 6498 no logo no date FC Manufacture Slimline Moonphase Rolex Submariner 14060M Casio GW-5000-1JF Seiko SKX007 Nezumi Voiture

#6 nickolas

nickolas

Záslivák

• Member_50
  • 3 096 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:mezi Beskydem a Pradědem
  • Fanoušek značky:Pijte poličské pivo denně, i v noci!

Publikováno 20.květen.2017 - 15:50

A nechybí ti tam klasické hodinové indexy pro odečítání hlavního času? To je asi jediná hnida, kterou jsem našel, jinak se mi strašně líbí...

No kdyz to tak rikas, tak musim priznat ze trochu chybi. Pravda, odecet casu jsem moc nestudoval, kochal jsem se tim zbytkem :)

co bylo, je a bude      Sinn 240 St     seikokot.jpg