Přejít na obsah

Breitlingy za 150.000 Kč


Andrew

Doporučené příspěvky

Vazeni pratele hodinek,

rad bych si poridil ke svym 30-tym narozeninam nejake hodinky, ktere mi vydrzi idealne do dalsiho kulateho vyroci (50 :cool: ).

 

Do nedavna jsem mel pocit, ze neexistuje nic lepsiho, nezli Breitlingy, kupodivu jsou ale v relativni nelibosti a uprimne, nenasel jsem v teto diskuzi jediny objektivni duvod proc.

 

Nejvice se mi zamlouvaji modely vyrobene pro Bentley (shodou okolnosti ma nejoblibenejsi znacka aut), mam ovsem pocit, ze tyto hodinky budou pusobit spise reklamne, protoze na Bentley nebudu asi nikdy mit. Jak je to s podobnymi seriemi, vim ze existuji hodinky vyrobene pro Mercedes SLR, Ferrari, Maybach, Bugatti atp. Jejich ceny jsou skutecne astronomicke a vyrabeji je renomovani vyrobci. Nemohu se ovsem zbavit dojmu, ze jejich majitele maji hodinek vicero a tyto si berou pouze na setkani majitelu techto exkluzivnich vozu a v normalnim zivote je nepouzivaji. U cloveka, ktery si sice nasetri na tyto hodinky, ale na auto uz ne - to musi vypadat usmevne.

 

Uvazoval jsem jeste o Navitimerech, ale jake jsou tedy duvody, abych si koupi Breitlingu rozmyslel, preci jen se jedna o nemalou castku (muze se lisit +/- 20K) a hodinky na pomerne dlouhou dobu, diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Dovůd proč jsou tady Breitlingy v nelibosti, jak jsi trefně poznamenal, je ten, že většina jejich modelů vypadá téměř poutově. Ale o jejich kvalitě tady myslím nikdo nepochybuje. Pokud se ti jejich modely líbí a sedí ti, proč ne. Já bych si ale za 150k koupil něco decentnějšího a ne ta profláknutého. Za tuto cenu koupíš hodinky lepší (byť třeba méně známé) značky které navíc budou mít třeba firemní kalibr, ne profláknutou ETU.

 

Pokud chceš, abysme ti ukázali alternativy, bylo by dobré napsat, jaký styl preferuješ, jestli s novým hodinkami budeš sportovat, nebo chodit do společnosti, nebo obojí atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mne osobne jsou hodinky Breitling vrcholem nevkusu a modou rozsirenou hlavne mezi hlavohrudema a moderatorskyma "hvezdama" typy "zuzo leos mares" a "cool standa korec". Sorry, ale tak to vidim ja..klidne si hodte sutr ;)

 

Zrovna o vikendu se mi toto pravidlo potvrdilo. Sedim si tak s kockou v prijemne restauracni zahradce, kdyz tu se dovalila hlavohrud na bmw, v typickych cervenych adidaskach a teplakovce, po botu zmalovana pipka a jako vrchol tato parodia na psa (a to mu tim oznacenim "pes" jeste hodne fandim)..

 

funny_20dog.jpg

 

A borec nemel na ruce nic mensiho nez Breitling chrono..co jineho bych od nej taky cekal? K te teplakovce a "zradlu pro skutecne psy" to bylo tak akorat :D

 

Zkratka, pro mne osobne je Breitling zakazana znacka. Doporucoval bych mrknout po necem jinem, treba i mene znamem. Je tolik krasnych hodinek! A nebo si nechat hodinky udelat. Za tech 150 se to da a budes mit luxusni hodinky s jistotou, ze je nikdo jiny nema!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, asi by stálo za to popřemýšlet o skutečném solitéru.

To odklizec - tvoje story mě fakt pobavila, úplně to vidím před očima :D PS to foto je originál, nebo upravované? Že by "blonďatý" přeliv psa dle majitelky? :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem se taky nedávno díval na Víkend, kde byla reportáž o tom páru slovenských zbohatlíků, kteří měli vlastní reality show (jak se jmenovala nevím, ale šlo tam tuším o to, že soutěžící jim v domě museli dělat poskoky). No ten chlap se rozplýval, jak se vyžívají v luxusu a že nábytek v obýváku stál miliony a že má rád originály, takže samozřejmě má originálky Breitlingy a ne žádný padělky. Načež ty obludy sundal z ruky, ukázal je do kamery a dal si je zpátky na ruku. Zdá se mi prostě, že ta značka je opravdu jen pro pracháče bez vkusu (omlouvám se Jeremymu ;)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, asi by stálo za to popřemýšlet o skutečném solitéru.

To odklizec - tvoje story mě fakt pobavila, úplně to vidím před očima :D PS to foto je originál, nebo upravované? Že by "blonďatý" přeliv psa dle majitelky? :D :D :D

Clovece, nemam poneti, jestli to je original nebo peroxid, ale fakt hnus :) Malem jsem se po jidle pozvracel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotka je jen ilustracni, "TO" melo 4 nohy, ale nijak mu to nepomohlo ;)

 

B. Mojsej je jen takovy lepsi gigolo, ktereho si vydrzuje jeho mnohem starsi chot a on si diky jejim prachum hraje na hudebnika. Oba jsou totalne na bednu a od nevkusu a rozkose nevi, co by jeste vymysleli za hovadinu. Nezasluhujou dalsi pozornosti..

 

A tim bych kapitolu "jakoze-psa" a Mojsejovych asi uzavrel. Andrew z nas ted urcite nema radost ;) Takze mu radji zkusme poradit nejake pekne hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre - ja bych asi doporučil v této relaci se nebát a vymyslet si solitér. Případně výraznou odlišnost, např. u Primu. A když echt swiss made, tak podívat se u AP?Jestli se vejde do ceny???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Andrew.

V žadném případě se nenech ovlivnit místní anti-breitlingovskou klikou. Celá řada windrider je dokonalá, hlavně nový chronomat evolution se povedl. Je to klasika, vedle které omegy, tagy apod. vypadají jako popelky.

Opatrnější bych byl s řadou navitimer, ty už jsou hodně profláknuté. Nevím jak to dokázali, že i originály vypadají jako faky.

Pokud by to mělo být něco hodně elegantního a exkluzivního, já bych to viděl na P.Philippe, např. model Calatrava se dá za 150k pořídit. Jsou to tyhle:

http://www.patek.com/CommonForm.aspx?uc=Co...tion&FamilyId=6

 

Hodinkám zdar a Breitlingům zvlášť!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se psem uz mam jasno :D

 

Ted k hodinkam, duvod proc jsem donedavna chtel "pouze" Breitlingy byl, ze se mi skutecne libily!!!

 

1a.jpg

Napr. tyto, ikdyz ja bych radeji ocel a jiny reminek.

 

Druhym duvodem byla relativni dostupnost, mysleno jak pri koupi, servisu, tak cenove.

 

A asi poslednim duvodem byla znacka, jsem clovek, ktery sice ani omylem neodpovida popisu borce v Pumach, ale presto si na znacky potrpi. Na hodinky urcite budu setrit a rad bych mel pocit, ze si muzu rict, ze jsem si koupil k narozeninam Breitlingy, mysleno - jako ze jsem si koupil Porsche.

Zkratka ve chvili, kdy se nepovazuji za skutecneho odbornika - volim znacku a verim, ze se jedna o znamou znacku prave proto, ze je kvalitni a luxusni. Nejsem v osobnim spojeni s lidmi, kteri miluji hodinky (asi bych se jich zeptal), ale s lidmy, kteri maji jako ja vseobecny prehled a znacky prave jako Breitling, nebo Rollex jim neco reknou (jak jsem uvedl, k temto lidem se radim i ja) a samozrejme mi na jejich mineni zalezi. Resil se zde problem se znackou Breytenbach (nebo tak nejak) a verte, ze pro mne i pro ne je znacka jaeger lecoultre to same :). Na druhou stranu bych na ruku nikdy nedal Rollexky, protoze mam pocit, ze je to jeste horsi nez Breitlingy a pokud na nich nemam obrovsky diamant, je jejich cena nulova, Omegy se mi take nelibi. Z toho vseho je jasne, ze znacka je pro mne dulezita, muzete mit Subaru STI, ktere jezdi lepe, nez sportovni BMW, ja bych presto sahnul po BMW.

 

Jeste bych rad uvedl jednu vec, me skutecne nevadi, ze kdejakej jouda chodi s neoriginalnima Breitlingama a ja budu mit stejny, ktery budou stat 20x tolik. S tim se clovek setkava bezne, ze lide maji tricka Lacoste a ja na ne koukam, proc ten jejich krokodyl vypada uplne jinak, nez na mem tricku. Pravdou ovsem je, ze v urcite sfere se s kosili, ktera neni od Briony nechytate, na druhou stranu nevim, jestli hodinky za 150.000 patri do teto sfery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět, že máš svůj názor a jsi o něm dosti pěvně přesvědčený, za takové situace nemá cenu ti cokoliv vyvracet. Breitlingy jsou kvalitní a když ti nevadí jací lidé si je většinou pořizují tak máš jasno.

 

Potom ale příliš nechápu, na co se nás ptáš, nečekej, že ti všichni tvůj výběr nadšeně odkývou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět, že máš svůj názor a jsi o něm dosti pěvně přesvědčený, za takové situace nemá cenu ti cokoliv vyvracet. Breitlingy jsou kvalitní a když ti nevadí jací lidé si je většinou pořizují tak máš jasno.

 

Potom ale příliš nechápu, na co se nás ptáš, nečekej, že ti všichni tvůj výběr nadšeně odkývou...

To tak ale neni, muj dotaz znel, co konkretne vsichni mate proti Breitlingum - je to to, ze je maji na ruce vsichni a nejsou tedy vubec exkluzivni, nebo to, ze nejsou kvalitni. Popr., kvalitni jsou ale za tu cenu se nabizeji (ne daji sehnat) lepsi, je to jedna z nejnapodobovanejsich znacek, nebo co to je?

 

Neptal jsem se na radu, jake jine hodinky bych si mel poridit - tento dotaz by prisel asi az ve chvili, kdybych uznal ze Br. ne! V poslednim prispevku uvadim jen duvody/reaguji proc jsem se rozhodl pro tuto volbu. Zaroven bych nerad "vyhodil" 150K z okna a pak bych se "stydel" na ulici.

 

Na to jsem se ptal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO: frelichl

 

BTW: jestli si myslis, ze lide v Pumach s blondatymi pejsky si neporizuji napr. Patek Philippe, tak bohuzel. Jen jim nekdo s nazorem, ktery zde koluje poradil, at si nekupuji Breitlingy ;)

O to nejde, neříkám, že pokud uvidím někoho v teplákách s hodinkama Vacheron Constantin (moje oblíbený značka), že pro mě ta značka končí. Jde o to, že se se mi hodinky Breitling (až na jednu dvě výjimky) nelíbí a teprve potom o to, že je má každej fracek bez špetky vkusu.

 

Uznej ale, že že lidí bez vkusu s Patek Philippe hodinkama je minimum oproti těm, co mají Breitling.

 

 

Suma sumárum: pokud potřebuješ, aby běžní lidé znali zančku hodinek, které si koupíš, moc možností nemáš (imho akorát Omega, Rolex, Breitling). Pokud se ti Omegy a Rolexy nelíbí, tak máš hold o značce jasno. A pokud se ptáš, jestli nevyhodíš 150 tisíc do okna, tak co se kvality týče ne. Já bych si je ale nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vis, ze nepotrebuju. Ale skutecne je to o tom s kym se stykas a blbe otazky jak jsem mohl za hodinky, ktere reknou neco jen par nadsencum "vyhodit" 150 klacku Ti mohou Tvoji volbu hodne znechutit. Aneb jak s temi Breytenbachy (nebo tak nejak). Jine to je samozrejme s napr. jiz zminenymi PP, ktere jsou uzasne, ale chtel jsem chrono a tam se s cenou nechytam.

 

Zkratka, Tobe se Breitlingy nelibej (asi jako vetsine uzivatelu tohoto serveru) a mne ano, nic jineho zatim nehledam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

no az ti nevadi ze sa stymi hodinkami "zaradis" do kategorie "celebrit" typu boucek, tak potom nechapem, preco ti vadi ze z breitling for bentley budes vypadat usmevne pokial ho nemas aj v garazi. ak ti je jedno, co si o tebe bude myslet okolie, tak to kup a mas.. a osobne by som to tak tragicky nevidel, ak sa ti lubia a znacku bentley mas rad, preco sa aspon nejak nepriblizit...

 

Pravdou ovsem je, ze v urcite sfere se s kosili, ktera neni od Briony nechytate, na druhou stranu nevim, jestli hodinky za 150.000 patri do teto sfery.

to neni nahodou sfera "celebrit" typu boucek? (fakt neviem jaka je toto sfera, kludne nosim teplaky, jedine docoho som ochotny vrazit par korun je "biznis oblecenie", co berem ale ako investiciu)

 

Ale skutecne je to o tom s kym se stykas a blbe otazky jak jsem mohl za hodinky, ktere reknou neco jen par nadsencum "vyhodit" 150 klacku

sak im nemusis hovorit cenu :)

 

osobne si myslim, ze ak si poriadne pobehas internet a kuknes co vsetko si zate prachy mozes kupit a len trocha ta to chyti, za mesiac si na breitlingy ani nespomenies..

 

vkazdom pripade vela stastia pri vybere a vsetko najlepsie k narodeninam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

To Andrew:

taky bych se rozhlédl po jiné značce.:) A rozhodně bych v udávané ceně hledal někoho, kdo má vlastní strojky.

 

Pokud jsi ve spojení s lidmi kterým JLC nic neříká, neměl bys místo Brioni košil dávat za příklad spíš Versace nebo Hugo Boss? Co kdyby ses zkusil podívat na AP? Za 150 tis. seženeš slušné Audemars Piguet Royal Oak, jde o to, jestli jsou dost známé v kruzích kde se pohybuješ.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...