Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

chcis se omluvit, malinko jsem minuly tyden doma zlobil, resp. ctvrtecni firemni vecere se mi jaxi protahla do soboty rana, takze bych asi tezce vysvetloval, ze jdu ve stredu jenom na chvilku a budu hodnej :-)

 

diky za pochopeni, pred pristim srazem nevytahnu minimalne dva tydny paty z domu

No to muselo vypadat, dyz si dostal zaracha :lol2: Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcis se omluvit, malinko jsem minuly tyden doma zlobil, resp. ctvrtecni firemni vecere se mi jaxi protahla do soboty rana, takze bych asi tezce vysvetloval, ze jdu ve stredu jenom na chvilku a budu hodnej :-)

 

diky za pochopeni, pred pristim srazem nevytahnu minimalne dva tydny paty z domu

Přitom v Brně tvoje paní vypadala velmi v pohodě, poté co jsi jí oznámil, že budeš do Prahy řídit ty, že jsi večer měl jen osm piv a pár panáků.  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten Staropramen je opravdu špatná volba. Sice jsem díky tomu mohl ráno řídit, ale možná bych si raději počkal...

Jinak to bylo fajne a na Pražáky jste ani nebyli moc chuji ;)

Naprosto souhlsim, kez by meli plzen. Co zkusit priste jiny podnik...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako abstinentovi mi to je z Vašeho pohledu jedno, za dvě coly a jednu perlivou minerálku dám stejně všude cca 150,- :-(, ale jak píše Adam, je to tam ohraničený a nikdo další tam neleze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To místo jako takové je v pohodě. Dostupnost, samostatný prostor atd. Kdyby vám to nevyhovovalo, tak se tam nebudete vracet, že. A evidentně ani to pivo nevadí většině. Ono taky najít slušnou restauraci, s dobrou dostupností, odděleným prostorem, slušnou obsluhou atd., není úplně jednoduché. A ještě aby měli dobré pivo (a nemusí to být nutně Plzeň...i když ta je obecně nekonfliktní). Trochu jsem nad tím přemýšlel, ale nic nevymyslel. Vždy tomu něco chybělo, obvykle ten oddělený prostor. No ale já, který se tam ukážu jednou za rok/dva, vám to určitě bourat nebudu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příště bychom mohli zkusit Jámu, je tam quasi salonek a šlo by se s nimi domluvit, piva mají různá a kuchyně taky ujde.. dostupnost možná ještě lepší...

 

To místo jako takové je v pohodě. Dostupnost, samostatný prostor atd. Kdyby vám to nevyhovovalo, tak se tam nebudete vracet, že. A evidentně ani to pivo nevadí většině. Ono taky najít slušnou restauraci, s dobrou dostupností, odděleným prostorem, slušnou obsluhou atd., není úplně jednoduché. A ještě aby měli dobré pivo (a nemusí to být nutně Plzeň...i když ta je obecně nekonfliktní). Trochu jsem nad tím přemýšlel, ale nic nevymyslel. Vždy tomu něco chybělo, obvykle ten oddělený prostor. No ale já, který se tam ukážu jednou za rok/dva, vám to určitě bourat nebudu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

@Andrew - ty dacane, furt ti jeste dluzim knihu. Skoda, ze jsi nedorazil, par jsem jich tu rozdal :)

Já teď moc nečtu  :mummy:  a navíc nemám rád akce, kde neznám víc než 50% lidí, tak někdy příště při něčem komornějším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...