Přejít na obsah

Něco na léto (asi od Seika)


Doporučené příspěvky

Vím, že to tu bylo už milionkrát, loni koupené stargate nestačí, mají měněné sklíčko za safír, krasné leštěnky, ale po tom, co jsem je koupil, dvakrát neprošly tlakovkou, přestože mě majitel ujišťoval, že musí být ok, že tlakovkou po výměně prošly, nerisknu to s nimi a vrážet do nich další peníze se mi nechce.

 

Takže, blíží se léto a chce to nějaké oživení, v tuto chvíli se rozmýšlím mezi:

 

SKX009 - pěkné, klasika, nositelné i do práce, můžu se vyblbnout na strapech

 

Monstra - pravděpodobně nová verze, za mě hezčí indexy než původní verze a nová strojovna, s novým strojkem mám zkušenost ze stargate, hacking, ruční nátah se po víkendu hodí a s přeností na tom taky není vůbec zle, je mi jasné, že půlka lidí mi doporučí orange, ale u nich stále nevím, jestli mi na ně dorostli koule, navíc do práce už jsou orange trochu na hraně, takže buď ty, nebo bych zvolil střídmější drákula variantu

 

Dalším návrhům se nebráním, musí to být automat, vyletněné a v relaci okolo 5k nebo fakt pecka kolem 10k, uvažoval jsem ještě o nových želvách, ale cenovka mi přijde dost přemrštěná, přeci jen musím našetřit na příští rok na Pelagos :) Orient mě moc neoslovuje, respektive radši vrazím prachy do osvědčeného Seika. Popřípadě mi někdo řekněte, že něco prodáte za rozumnou cenu a je to vyřešené, prodejní vlákno poslední dobou v tomto ohledu vázne :)

 

Děkuji za rady.

Upraveno uživatelem krtekon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na léto dost silně uvažuju o těhle full lumi Promasterech.... Mám SKX007 a i když je miluju, tak na léto mi chybí nějaká ta barvička. 009 už jsem měl v létě loni tak si říkám zda nezkusit tyhle žlutky

Foto půjčené z WUS

 

 

post-32970-0-93910800-1464007571_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Glyciny jsou moc pěkný.

 

Směrem k desítce, resp. lehce přes třeba ještě Armida A1 42mm, třeba ex-ggrandovi modrásky:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/94072-armida-a1-42mm-modré/?hl=armida

(u výrobce vyprodané, takže jedině hodit poptávku a hledat na netu)

 

Docela netradiční sranda na léto by mohlo být sledovat postupnou patinu na mosazovkách, třeba zas Armida - A7 brass. Opět jsem zapátral v uzavřených prodejích:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/94425-armida-a7-brass/?hl=armida

 

Kdybys mermomocí musel skončit u Seika, co třeba méně obvyklé pepsiny 7002? Pěkný kousek po tlakovce by nemusel být takový problém sehnat.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7002? Lepší jak 7s26... Měl jsem víc jak 20 let starý bez servisu a šlapal furt dobře. 

Díky za tipy, Citizen ještě mrknu, Glycine jsou moc velká hovada o Armida si něco zjistím, na první pohled docela kladivo.

 

Pepsiny hezký, zatím asi vedou, jsou takový nejvíc univerzální, jen ten strojek mě tam mrzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, tak jsem ještě prolezl pár vláken a nedá mi to, budou to orange monster původní verze, jak jsem si říkal, že lumi nemusí, tak tahle mě dostává, hodil jsem poptávku, ale počítám, že se jich už nikdo moc zbavit chtít nebude, kdyby někdo měl, nebo věděl budu rád za info, každopádně děkuji všem za příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ked asi trosku neskoro, pridam aj ja...tiez som uvazoval o Seiko na leto, ale potom som narazil na Glycine Combat Sub a som velmi spokojny...

A zrovna su v predaji take iste na tahu:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/95434-glycine-combat-sub-2-tone-blue/?hl=glycine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

tak jen doplním jak to dopadlo, původně jsem rozhodl pro orange monstra, ale vzhledem k tomu, že se nevyrábí a nikdo se jich moc zbavovat nechce jsem je nemohl sehnat, sáhnul jsem tedy po skx009, které tuším, že už pomalu taky končí, no a teď na konci léta se objevila monstra, tak jsem neváhal a ještě ponosím, teplo vypadá, že bude a příští rok, si užijí ve velkém, teď jen zůstat v klidu a nenakupovat :)

 

díky za rady

 

post-38083-0-10471700-1473061142_thumb.jpg

 

post-38083-0-92199000-1473061273_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pecka, skvele hodinky!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...