Přejít na obsah

Fotka

Zenith XL-tronic vintage ladičky MINT

ladičky zenith box

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 Dzos

Dzos

Megazávislák

• Member_50
  • 2 097 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:nějaké by byly ...
    O,H,L

Publikováno 27.květen.2016 - 16:23

Rozhodl jsem se dát pryč většinu svých nechronografových hodinek.

Úvodem prodávám tyto Zenith XL-tronic ladičky. Jsou minimálně nošené, MINT stav. Stroj je ESA 9164, v prakticky shodné podobě používaný také u Omegy, Longines, Tissotu, IWC, Certiny a dalších.

Ciferník 100%, netknutý, krásná sytá modrá barva ! Modré ciferníky jsou přitom velice často náchylné na poškození vlivem vlhkosti. Stačí delší působení vlhka a barva se začne loupat, hlavně v okolí luminiscence. Je to problém obecný, viděl jsem ho i na ladičkách od Omegy, Zenithu a dalších. Tady to není tento případ.

Sklíčko původní minerál, pár drobných škrábanečků, nic závažného.

Vteřinovka má krásně plynulý chod. Přesnost jsem neměřil, ale jdou dobře. Od nastavení před pár týdny je odchylka v řádu několika sekund. Měření jsem pro jistotu nyní zahájil, na požádání dám info nebo v případném upu inzerátu doplním.

Originální a původní Zenith mesh, včetně signované spony. Drobné škrábance na sponě, opět nic hrozného. Dostatečně velký, určitě na ruku do 19-20 cm. Kdo potřebuje, tomu změřím přesně.

Pouzdro samozřejmě ocel, taktéž dýnko. Na obou jsou vlasové škrábanečky, ale rozhodně neruší. Velice nadprůměrný stav !

Hodinky nebyly nikdy leštěny ani broušeny !! Z boku na straně korunky je na nich ještě vosková ochranná folie.

Rozměry: 36 x 40 mm, stěžejky 19 mm.

Součástí je původní box + vnější papírový obal boxu.

Cena 12 990 tis. Kč  vč. dopravy po ČR  (na Slovensko + 100 Kč). Jen prodej prosím.

[attachment=599572:znms1_.jpg]

[attachment=599573:znth11_.jpg]

[attachment=599575:znth15_.jpg]

[attachment=599574:znth12_.jpg]

#2 Dzos

Dzos

Megazávislák

• Member_50
  • 2 097 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:nějaké by byly ...
    O,H,L

Publikováno 30.květen.2016 - 09:41

Vyřešeno, hodinky putují k novému majiteli.

Díky Chronomagu.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:ladičky, zenith, box