Přejít na obsah

Fotka

Renov. Prim Elton Sport Igen s orig.cif.

Prim Igen Sport Elton renovace

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 alt

alt

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 28.květen.2016 - 15:50

Prodám letos v březnu renovované Prim Elton Sport Igen s originálním ciferníkem s nápisem Elton Sport (na kterém již bohužel zapracoval zub času - viz foto).

Renovace trvala více než 4 měsíce. Z původních hodinek se zachoval pouze strojek (68.3, tzv. třetišroubek) a ciferník, vše ostatní je zcela nové.

Nové díly byly vybrány v nejdražší variantě - hliníková luneta, bombírované ručky, modřené šroubky, dýnko s průhledem na strojek, černý datumový věnec, kovová vložka strojku atd.

Elton se mi snažil prodat i nový ciferník s nápisem Elton Sport - zamítl jsem to, nicméně není problém si jej u nich případně doobjednat.

Součástí je kovová krabička + faktura (2 díly - záloha elektronicky + druhá papír) + seznam nových/měněných dílů - viz foto č. 4.

Strojek byl také renovován v Eltonu, předchází se o cca 10 sec/den (přesně jsem to neměřil).

Na ruce jsem hodinky měl celkem pouze asi 3h, jsou ve stavu, jak přišly z Eltonu. Řemínek je neoriginální a nekvalitní šunt, vhodný leda na vyhození (nechtěl jsem jej kvůli focení sundávat, ať zbytečně nepoškrábu pouzdro). Řemen jsem v Eltonu neobjednával.

Cena je rovných 19500 Kč včetně pošty v rámci ČR.

Ceny a dodací lhůty v Eltonu neustále rostou směrem nahoru, komu se cena zdá vysoká, nechť si vyžádá aktuální ceník.

Důvod prodeje: nějak mě nadšení pro značku Prim postupně opustilo. Renovaci jsem vždy chtěl zkusit, ale nadšení mi to žel již vrátit nedokázalo.

Omlouvám se za nekvalitní foto, mám k dispozici pouze mobil.

Případné dotazy či nabídky rád zodpovím/vyhodnotím.

Přiložený soubor  01.jpg   140,12K   167 Počet stažení

Přiložený soubor  01-2.jpg   129,6K   159 Počet stažení

Přiložený soubor  02.jpg   131,91K   157 Počet stažení

Přiložený soubor  03.jpg   474,18K   154 Počet stažení

Mé reference zde

#2 alt

alt

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 12.červen.2016 - 16:36

UP

Cena 17500 Kč včetně pošty v rámci ČR

Mé reference zde

#3 alt

alt

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 14.červen.2016 - 17:00

Prodáno, díky za prostor!

Mé reference zde

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Prim, Igen, Sport, Elton, renovace