Přejít na obsah

Elton prodán


Doporučené příspěvky

Hele a je tu vůbec někdo, kdo si myslí, že by to mohlo bejt lepší ( mimo mě? ).

Tak ja urcite souhlasim, ze to posune kupredu.

Nova krev je to co dinosaurus z NMnM potrebuje.

At uz udela cokoliv, tak zmena jenom prospeje.

A vymena reditele je nejlepsi vec, kterou mohl udelat.

Pokud je totiz nemocna hlava, tak je nemocny cely clovek. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě se budou snažit zvýšit nebo alespoň nesnížit cenu značky. Určitě začnou dělat i do zbrojní mechaniky. A rozhodně si udělali rešerši na majetek značky. Vypadá to, že naše cena našich kousků se asi podstatně v dohledné době nezvedne, resp. Elton má ke krachu hodně daleko, spíše naopak. Jsem optimista. A strategii ve výrobě hodinek asi podstatně měnit nebudou, firmě se daří.

Bed 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chce rozjet opravdu kvalitní výrobu, měl by koupit i MPM, ať mu v tom s tou čínou nedělají binec. ;)

To by byla bomba. Značka by se konečně sjednotila a na trhu by se třeba zase objevily jak konkurenceschopné  Primky s Myiotou, které se člověk nemusí stydět koupit, tak hodinky vyššího levelu, zapracují-li na kvalitě. Spojení Eltonu a MPM by bylo opravdu dobré řešení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě se budou snažit zvýšit nebo alespoň nesnížit cenu značky. Určitě začnou dělat i do zbrojní mechaniky. A rozhodně si udělali rešerši na majetek značky. Vypadá to, že naše cena našich kousků se asi podstatně v dohledné době nezvedne, resp. Elton má ke krachu hodně daleko, spíše naopak. Jsem optimista. A strategii ve výrobě hodinek asi podstatně měnit nebudou, firmě se daří.

Bed

Firme se dari ? :) Jak se to prosim pekne pozna ? Podle me dnes uz minuli majitele byli mantaci, kteri to tlacili do kopru a jeste byli schopni nasrat lidi tady, kteri se uprimne receno na jejich trzbach podili dle meho znacnou merou. Podle me kdyz pominu aktiva u kterych si to neumim zjistit, tak z poslednich zverejnenych hospodarskych vysledku, ma ta firma hodbotu temer nula....

Ted tam prisel nekdo, kdo zjevne umi delat obchod, ma zdroje a drive, proc to videt negativne ? Jasne mozna nemusi mit vztah k hodinkam a nejspis se bude profilovat hlavne na zisk, proste jako financni investor, kterym take je. To nahkdou pro elton take muze byt dobra zprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je těžký, i zcela jasná koncepce (tu si E. celkem drží tj. kusová zakázková výroba), může být zcestná...

Kvalitní výroba = investice + vyšší náklady do personálu

Bezchybná prezentace... to už je majstrštyk... a kdo jí u nás má? :)

Dobře, tedy jakákoliv prezentace alespoň zkontrolovaná, ať je bez překlepů, hrubek, správně naskloňovaná,...... 

Kvalitní výroba- hrají si na to, tak se nedá nic jiného dělat, zvládnout se to dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil to někdo, kdo koupil Avii a Tatru a mělo by to bejt lepší? To asi ne. Čeho jsem si všiml třeba u Tatry (vojenské) je kabina z Renaultu. Avii jsem už na malé stavbě neviděl ani nepamatuju. Z čeho asi dostanou pouzdro Primky. Ale nejsem ekonom, ani zbrojař. Viděl bych to jako něco, co se dnes děje běžně - prodeje a koupě spoluvlastnických podílů ve firmách - aniž by se na výrobě něco zásadně změnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil to někdo, kdo koupil Avii a Tatru a mělo by to bejt lepší? To asi ne. Čeho jsem si všiml třeba u Tatry (vojenské) je kabina z Renaultu. Avii jsem už na malé stavbě neviděl ani nepamatuju. Z čeho asi dostanou pouzdro Primky. Ale nejsem ekonom, ani zbrojař. Viděl bych to jako něco, co se dnes děje běžně - prodeje a koupě spoluvlastnických podílů ve firmách - aniž by se na výrobě něco zásadně změnilo.

To já ekonom jsem a vím poměrně jistě, že Tatra jede jako už dlouho ne a ta jejich investice se jim vrátila za méně než rok. U Avie nevím...

 

EDIT: Tak Avii koupil v dubnu, to toho asi moc stihnout nemohl ne ? 

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...