Přejít na obsah

Tag Heuer Carrera daydate


Doporučené příspěvky

Ahoj, wow, první příspěvek, na fóru, tvoje první automaty a hned takhle vysoko s TH, opravdu velká gratulace, super univerzály. Jsem zvědav, u čeho skončíš, když tu s námi nějákou tu dobu vydržíš :lol2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně krásný, decentní kousek, gratuluji! Jsou opravdu nadherné, víc takových v ulicích a hned to bude lepší pokoukání.

Pro Carrery mám taky slabost a stejně tak moje první automaty byly Tag Heuer.

 

Jak zde již bylo napsáno, uvidíš, jestli tě to chytí a takových přírůstků bude víc. Aktivně jsem tu začal tak před rokem a něco málo k tomu - a musím říct, že je to vysoce nakažlivé. Začínal jsem s ony TH Monaco a dnes viz. podpis :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa ta dátumovka nezdá vedel by si poslať aj fotku hodiniek zo spodu resp foto strojčeka?

Ak sa mýlim tak gratulujem :) ak nie tak ich hod do kosa a radšej si kúp niečo v tvojom budgete ;)

Cože? Co se ti nezdá na datumovce? Jsou to moje první automaty, tak jsem si hned nekupoval omegy, takže nechápu moc komentář ohledně budgetu, navíc TH vnímám jako velmi solidní značku. Ale třeba jsem tě nepochopil... Každopádně foto stroječku přidávám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně krásný, decentní kousek, gratuluji! Jsou opravdu nadherné, víc takových v ulicích a hned to bude lepší pokoukání.

Pro Carrery mám taky slabost a stejně tak moje první automaty byly Tag Heuer.

 

Jak zde již bylo napsáno, uvidíš, jestli tě to chytí a takových přírůstků bude víc. Aktivně jsem tu začal tak před rokem a něco málo k tomu - a musím říct, že je to vysoce nakažlivé. Začínal jsem s ony TH Monaco a dnes viz. podpis :D :D

Tomu naprosto rozumím, od druhého dne si vybírám nové. K těmhle jsem dospěl po cca roce rozhodování, tak uvidíme, co vyhraje teď. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...