Přejít na obsah

SEIKO servis/Praha


kriznik

Doporučené příspěvky

Ahoj,

jsem se dneska zastavil zde: Hodinářství zlatnictví - Martin Cigler v Jungmance s tím, že bych potřeboval seřídit seika => předcházejí se.

Na čež mi bylo řečeno, že seiko ma jakýsi monopolní servis a že oni to neseřídí, že musím tam.

 

Nahledal jsem, že to snad má být Altro, ale teda upřímně se mi nezdá proč by jiný hodinář nemohl seřídit hodinky seiko, nic světoborného v tom nespatřuju.

 

Navíc v pár diskusích jsem se dočetl, že stejně servisují jen to co dováží, což SKX399 stejně není.

 

Neřešil to někdo někdy nebo jen Cígler nefunguje jak by měl? :)

Díky za radu kam se v centru Prahy obrátit ideálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ALTRO už není zástupcem značky Seiko.

 

Více zde: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/95492-zm%C4%9Bna-distributora-seiko/

 

Servis na starších hodinkách ti udělá kterýkoliv hodinář - zajdi třeba na Florenc k panu Frýdlovi ;)

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No já myslim, že vibrograf není třeba, protože stejně to chcete seřídit na vaše konkrétní užívání. Na vibrografu může být +-0 a stejně se rozejdou podle režimu jak s hodinkami žijete. Takže moje taktika je nosit hodinky běžně, a ve chvíli kdy vidím kolik se v takovém režimu rozchází tak si říct o zrychlení/zpomalení a tak pořád dokola až to bude v limitech OCD :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se v nich samozrejme taky uz trochu vrtal, ale budto jsem je zpomalil malo anebo uz se skoro zastavovaly. Takze ty setinky mm na krouceni stelovatkem uz proste jen tak by oko (ja) nedam.... vzdy kdyz jsem jsem je pribrzdil moc, jsem je zase povolil a zacaly predbihat.

No a uz me neba to porad rozebirat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Jak je to dneska se seřizováním Seika v Praze? Byl jsem v Koscomu, kde mi to borec přinesl zpět s tím, že to dal na vibrograf a že to ukazuje 10 sec za den, já teda neprotestoval, že to je v pohodě, ale že mi dělaj více než 20 za den, že to ještě zkontroluju. Cestou jsem zkusil skočit k Dušákovi, kde se mi borec vysmál s tím, že Japonský hodinky prostě nedělaj. Mám jít znova do Koscomu a trvat na seřízení nebo můžu jít i někam jinam? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...