Přejít na obsah

Povinne ruceni


Baldic

Doporučené příspěvky

Zdravim. Protoze jsou to lide z ruznych oboru a ruznych znalosti, tak jsem se chtel zeptat ohledne povinneho ruceni.

Nikdy jsem na sebe nemel psane auto. Poslednich cca 10 let jsem pouzival sluzebni auto (i k soukromym ucelum). Nicmene protoze jsem nikdy sve auto nemel, tak budu pro pojistovnu asi prvnicka a napari mi velkou pojistku. Da se s tim neco delat?

A druha otazka: doporucili byste nejakou pojistovnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravim. Protoze jsou to lide z ruznych oboru a ruznych znalosti, tak jsem se chtel zeptat ohledne povinneho ruceni.

Nikdy jsem na sebe nemel psane auto. Poslednich cca 10 let jsem pouzival sluzebni auto (i k soukromym ucelum). Nicmene protoze jsem nikdy sve auto nemel, tak budu pro pojistovnu asi prvnicka a napari mi velkou pojistku. Da se s tim neco delat?

A druha otazka: doporucili byste nejakou pojistovnu?

Máš třeba manželku, co ty bonusy má? Pokud ano, tak to jde v Allianz převést.

 

Taky jsem měl jenom služebáky a motorku, před měsícem jsem napsal auto na sebe a taky bych platil ranec, takhle se mi to skrouhlo na půlku. Nevím, jestli berou všechny rodinný příslušníky, nebo jenom manželku. On to tady ale někdo upřesní...

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 1,6 benal jsem tedka dostal povinny 2,3k. Plneni 60M, Kooperativa. Chce to agenta, kterej udela flotilove pojisteni.

Kdo chce kontakt, rad predam, ale formou SZ.

 

Edit: bonusy se neresi

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na bonus Duvera u Koop pozor. Je to zapůjčení bonusu na 3 roky dopředu. Pokud způsobis nehodu, musíš slevu kterou jsi získal zapůjčení bonusů vrátit. Když bouras ve třetím roce pojištění, budeš vracet slevu za celý 3 roky.

doporučuji každý rok předělat smlouvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam este trochu jinak: vlastnim auta nekolik let zadne nehody, ale pojistene jsou na meho otce, kvuli max bonusum (u havarniho to uz udela ranec). Jenze je to uz duchodce...zohlednujou to nejak pojistovny, kdybych ty pojistky chtel napsat na sebe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam este trochu jinak: vlastnim auta nekolik let zadne nehody, ale pojistene jsou na meho otce, kvuli max bonusum (u havarniho to uz udela ranec). Jenze je to uz duchodce...zohlednujou to nejak pojistovny, kdybych ty pojistky chtel napsat na sebe?

ne, nemáš žádný vlastni bonus.

bonus v povinneho ručení se dá převést na havarku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na bonus Duvera u Koop pozor. Je to zapůjčení bonusu na 3 roky dopředu. Pokud způsobis nehodu, musíš slevu kterou jsi získal zapůjčení bonusů vrátit. Když bouras ve třetím roce pojištění, budeš vracet slevu za celý 3 roky.

doporučuji každý rok předělat smlouvu

Že je to půjčení vím, ale moc díky za radu s předěláním smlouvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, já myslel, že stačí invalida za předním sklem.

To bylo dřív, kdy to bylo vázáno na spz. Nyní je to vázáno na osobu, může to být v libovolném autě, ale ty poblíž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...