Přejít na obsah

Fotka

Tudor Inhouse vs ETA

inhouse ETA Tudor Tudor Black Bay

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 bohush

bohush

Závislák

• Member_50
  • 878 příspěvků(y)
  • Bydlí:

Publikováno 20.duben.2017 - 06:24

Někde jsem četl, že ta větší výška nevadí, jsou vyšší jenom přes dýnko a to se schová do ruky, boční profil je stejný, ale osobně jsem nové na ruce neměl.

#22 petr_cha

petr_cha

Megazávislák

• Member_50
  • 2 431 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Teplice

Publikováno 20.duben.2017 - 06:47

Ja uz jsem nad tim premyslel spis z druhy strany.. ona ta plochost Eta verze neni zas tak vyhrou... Ty moje se prilepily na ruku trochu jak prkno a pri ohybu ruky pak vlastne nebyl moc prostor... Takze možná to zvysene dýnko je spis vyhoda.. :-)

Tento příspěvek byl upraven od petr_cha: 20.duben.2017 - 06:48

aktuální kontakt: cha.petr@gmail.com

#23 fOE

fOE

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 79 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 21.duben.2017 - 14:54

Ano, ty 2mm se meli nechat "najit" skrze dynko, ale furt to jsou 2mm navic :(

Procetl jsem tvuj pribeh abych se o BB dozvedel vic, btw. diky za zajimavou cetbu nejen o tudoru ;) , a BB me lakali prave i tou malou vyskou, k desk diverum idealni proporce, ale s inhousem si to neumim uplne zive predstavit, tak me zajimala zkusenost.

#24 pigger

pigger

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 10.prosinec.2017 - 22:12

Tiež práve rozmýšlam nad tou istou dilemou, Inhouse alebo ETA, no a ešte sa tak trošku do toho pletú tie nové verzie 2017, Steel a gold na koži. Nikdy som si nevedel predstaviť mať hodinky bez dátumu ( do minuty zabudnem kolkého je) a tak som na BB ani nepozrel. No ako bežal čas začala sa mi páčiť tá červená verzia, dátum mi už nechýbal. Teraz, keď je tu už nová verzia aj s dátumom tak neviem, či tam ten dátum chcem mať. Ach, to je komplikovaný život

my humble youtube channel

môj skromný youtube kanál

:notworthy: https://www.youtube....ber :notworthy:

a môj instagram https://www.instagram.com/fleshpie212/

love the life you live

Seiko SNZG15K1, SINN 556i Weiss, Swiss Military Hanowa Arrow, Gshock GST, Tissot Heritage PR516GL, Laco Aachen, Seiko SKX009

Tissot PRC200, Fortis Spacematic

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:inhouse, ETA Tudor, Tudor, Black Bay