Přejít na obsah

A. Lange & Söhne Saxonia Thin In 37mm


Exiztence

Doporučené příspěvky

  • Po roku...
V 2. 6. 2016 v 8:16, Exiztence napsal:

Lange představil novou velikost původně 40mm Thin Saxonií v mnohem smysl dávajícím oblekovém pouzdru 37mm...

Musím říct, že jsem byl přesvědčený o tomtéž. Že 37mm bude u oblekovek s tenkým rámečkem mnohem lepší než 40mm. Ale naživo jsou ty větší Thin Saxonie na normální chlapské ruce velikostně absolutně v pohodě - od cca 18,5 cm zápěstí vypadají zcela přiměřeně, s košilí i bez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, martar napsal:

Musím říct, že jsem byl přesvědčený o tomtéž. Že 37mm bude u oblekovek s tenkým rámečkem mnohem lepší než 40mm. Ale naživo jsou ty větší Thin Saxonie na normální chlapské ruce velikostně absolutně v pohodě - od cca 18,5 cm zápěstí vypadají zcela přiměřeně, s košilí i bez.

Súhlas, 40mm pri oblekovkách (ak nemajú nezmyselne dlhé nožičky) je úplne v pohode. 37mm aj v tomto prípade je už skôr na ženskú ruku, prípadne veľmi chudú ruku. Ja mám pomerne chudú ruku a obvod zápästia do 18cm a 37mm pôsobí trošku komicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě u oblekovek normálně sahám po 36-38mm (a to unosím bez problémů 45 mm potápky!), ale 40 mm Thin Saxonia mě hrozně překvapily - jsou prostě nějak šikovně vymyšlený a udělaný, že ta velikost vůbec nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...