Přejít na obsah

Padělky - kvalita začíná být nebezpečná


Doporučené příspěvky

@ Ronin13: oni Tě nechají udělat v klidu ty detailní fotky? Nemají s tím problém?

Jak kde, jeden z prodejcu mi dal mistni whatsup - tzv. Wechat - cast fotek jsou jeho...

 

Nicmene, prodavaji to naprosto normalne, neni to zadny pokoutni prodej. V Pekingu je dokonce obchodni dum o nekolika patrech kde maji fake zbozi vseho druhu...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 My prostě nechápeme čínskou mentalitu. Oni tím, že klonují, vzdávají hold značce. Dobrý příklad jsou napodobeniny Apple obchodů nebo značkových Wine stores. A jen tak mimochodem na tom taky vydělávají miliardy dolarů, které jim za to tupouni platí.

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak to taky čumím, do teď jsem žil v tom, že se dělají fejky jen těch luxusnějších značek.

Tak panerai neni nic moc, ale uz se da taky povazovat za celkem luxusni znacku :-p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, namalované bylo až moc...přitažené za vlasy, každopadné tydle "fake" kolečka a "fake" můstky nenechají nikoho na pochybách, něco jako namalované subcifry chrona :)

 

další věc co zatím neumí jsou pásky, většina toho stojí za starou bačkoru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fejky se dělají i u casií a nejlevnějších seik- koukni se na aukro a uvidíš to i tam.

S těma autama je např. dnes článek na Idnes.

Jsem se pro zajímavost mrknul na Aukro, ale vůbec nevím jak mám hledat tyhle výrobky. Jinak jsem myslel, že na tohle nějaký tým avengers dohlíží a u dotyčného udělají okamžitě razii a přejedou mu sbírku parním válcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

některý fejky jsou docela povedený. Já tady na foru před rokem koupil hodinky, chvilku je ponosil a pustil dál a tento týden přišel jejich nový majitel s tím, že mu v Carollinu řekli že tah včetně spony je fejk

:D Co to bylo zač? Máš někde ještě fotky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...