Přejít na obsah

Fotka
* * - - - 2 Hlasů

Padělky - kvalita začíná být nebezpečná

pozor padělky čína

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
508 odpovědí na toto téma

#81 wizard-ov

wizard-ov

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 307 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ostrava, kraj razovity
  • Fanoušek značky:chnmg :o(

Publikováno 7.červen.2016 - 19:33

Jo na sklíčku. A jde krásně vidět i bez lupy, stačí sklíčko jakoby podsvítit od 12 k 6 a vyleze vám sama.

#82 kolonada2

kolonada2

Začátečník

• Members
  • 28 příspěvků(y)
  • Bydlí:Dačice
  • Fanoušek značky:Weide, SKMEI, Curren

Publikováno 7.červen.2016 - 19:59

No jako zkusenemu fejkari vam rikam, ze postnuta videa jsou jen parodie na fake. Kvalita se prodava a postuje zde: http://xxxxxxxxxxxxxxxxxx (to by mi asi neproslo to sem davat)

#83 Mitak

Mitak

Miták

• Member_50
  • 2 445 příspěvků(y)
  • Bydlí:Slovácko

Publikováno 7.červen.2016 - 20:04

Opravdová kvalita se prodává zde: http://www.rolex.com - ty ostatní jsou fakt jen napodobeniny, které jsou oproti originálu o hovnu.

#84 kolonada2

kolonada2

Začátečník

• Members
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 7.červen.2016 - 20:05

To video od Sibire je v3(tak 2 roky stary fake), dneska uz je V6s (a ceka se na ni 2 mesice)

#85 kolonada2

kolonada2

Začátečník

• Members
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 7.červen.2016 - 20:07

Opravdová kvalita se prodává zde: http://www.rolex.com - ty ostatní jsou fakt jen napodobeniny, které jsou oproti originálu o hovnu.

To je neodiskutovatelne :-)))

#86 Mitak

Mitak

Miták

• Member_50
  • 2 445 příspěvků(y)
  • Bydlí:Slovácko

Publikováno 7.červen.2016 - 20:08

:-) No a co ? Pořád je na míle vzdálená originálu. Hodinky nejsou jen ciferník. Něco je i uvnitř. A i kdyby to bylo v20, tak co z toho pocitu, že má člověk padělek? To bych si nevážil sám sebe.

#87 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 6 350 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 7.červen.2016 - 20:42

Jo na sklíčku. A jde krásně vidět i bez lupy, stačí sklíčko jakoby podsvítit od 12 k 6 a vyleze vám sama.

Já bych ji jako bernou minci už raději nebral

Přiložený soubor  dscn3705.jpg   157,36K   89 Počet stažení

#88 Josef01

Josef01

Bývalý člen

• Member_50
  • 8 618 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 7.červen.2016 - 21:22

Zatím mají pořád blbě tu korunku na cifru nad nápisem Rolex, nebo blbě popsaný vnitřní kroužek z nápisy ROLEX.

#89 matejCZ

matejCZ

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 7.červen.2016 - 21:26

Zajimalo by me na kolik vyjde takova napodobenina tech APckek z videa na strane 3? To muselo dat neskutecnou praci, provedeni je fakt pekne, ale videa nebo fotky dost zkresluji...
Videl jsem kopie Subu v kategorii od zarucenych plazovych druhovyrob az po kousky za 1000 usd a teda vzdycky jsem poznal, ze neco neni ok... A imho kupovat bezcenou kopii za cca 20k nebo jete origo za 100k uz mi neprijde takovej rozdil, aby na to normalni clovek nebyl schopnej nasetrit...

#90 Josef01

Josef01

Bývalý člen

• Member_50
  • 8 618 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 7.červen.2016 - 21:35

Kopie všeho se dělaly co je svět světem. Dokonce některé kopie věcí jsou stejně drahé jako originály a dokonce hůře sehnatelné. Já jsem kdysi omylem koupil skoro dokonalou japonskou kopii Zeiss dalekohledu ze 70 tých let. Originál sežene lusknutím prstu, tu kopii prakticky nikde a sběratelé vám utrhnou ruce :) 

#91 Andrew

Andrew

Karel Kopfrkingl

• Member_50
  • 1 998 příspěvků(y)
  • Bydlí:v Praze
  • Fanoušek značky:zákaz vjezdu

Publikováno 7.červen.2016 - 22:17

Zajimalo by me na kolik vyjde takova napodobenina tech APckek z videa na strane 3? To muselo dat neskutecnou praci, provedeni je fakt pekne, ale videa nebo fotky dost zkresluji..

Prý 450 USD, link sem dávat nebudu  :rifle:

#92 SCIFI

SCIFI

vanilla muthafucker

• Member_50
  • 4 124 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 7.červen.2016 - 23:05

Pak ještě pozice zašroubované korunky, zatím jsem to u žádného fejku neviděl. To umí udělat pořádně jenom Rolex. Ani Hublot originál neumí zarovnat šroubky na lunetě natož korunku :D

pozice korunky na korunce ale nic neznamená. Nemá být a ani není nijak otocena. Mám 4x R doma a korunka na korunce je pokaždé v jiné poloze i u úplně nových.

„Čas je, protože je dění, a mimo dění není nic.“             

#93 Exiztence

Exiztence

The Petty Dabbler

• Member_50
  • 2 864 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 8.červen.2016 - 07:55

Ta korunka na korunce nejde pořádně "align" nahoru, jsou tam těsnění takže časem se to mění, stačí přetěsnit trošku starší R a korunka má trochu jinou pozici.

Tento příspěvek byl upraven od Exiztence: 8.červen.2016 - 07:56

#94 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 691 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Omega, RLX, Vulcain, GP, Blancpain, JLC, UN a automatony J:D a AG.

Publikováno 8.červen.2016 - 08:11

Chlapi, v pátek se chystám koupit keramické Aquaracery 500 od údajně prvního majitele - mimo fórum - a když jsem se díval na úroveň kopií těchhle hodinek na netu, spadla mi čelist a začínám se bát. Budu ho muset dotáhnout k AD, sám už trochu ztrácím jistotu. Jestli kvalita kopií půjde tímhle tempem i dál, trochu se děsím budoucnosti.

#95 wizard-ov

wizard-ov

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 307 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava, kraj razovity
  • Fanoušek značky:chnmg :o(

Publikováno 8.červen.2016 - 08:50

Tak nakupuj, dokud je čas neasi  :lol2:

#96 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 691 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Omega, RLX, Vulcain, GP, Blancpain, JLC, UN a automatony J:D a AG.

Publikováno 8.červen.2016 - 10:52

Woe :) ty obavy z budoucnosti byly míněny spíš jako představa světa, kde každý mladý muž má suby nebo bondovky za 250 dolarů a nikdo kromě speciálně školeného člověka u AD nepozná rozdíl mezi fake a origo.

#97 Porsche_911

Porsche_911

Chronomagu dík!

• Member_50
  • 886 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Rolex, Tudor, JLC, Tissot

Publikováno 8.červen.2016 - 10:58

pozice korunky na korunce ale nic neznamená. Nemá být a ani není nijak otocena. Mám 4x R doma a korunka na korunce je pokaždé v jiné poloze i u úplně nových.

Ta korunka na korunce nejde pořádně "align" nahoru, jsou tam těsnění takže časem se to mění, stačí přetěsnit trošku starší R a korunka má trochu jinou pozici.

Kluci, to se mi nezdá, že by na všech nových korunka seděla správně a někde jinde to nesedělo. Je to prostě trademark Rolexů, že to má sedět. Klidně mě vyveďte z omylu, já jsem doteď žil v tom, že to tak má být (i na mých to tak je).

Ohledně lehké vůle po/před přetěsnením si myslím, že to dává smysl a dá se akceptovat, pokud to bude v řádu pár stupňů nahoru/dolů, nikdy korunka nebude sedět třeba hlavou vzhůru.

Tady o tom mluví a doteď jsem to bral jako dobrý znak jak odlišit fejky od originálů. O korunce mluví od 18:26.

Tento příspěvek byl upraven od Porsche_911: 8.červen.2016 - 11:01

#98 Porsche_911

Porsche_911

Chronomagu dík!

• Member_50
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 8.červen.2016 - 11:02

Woe :) ty obavy z budoucnosti byly míněny spíš jako představa světa, kde každý mladý muž má suby nebo bondovky za 250 dolarů a nikdo kromě speciálně školeného člověka u AD nepozná rozdíl mezi fake a origo.

To mě moc nesere :) Hodinky nosím kvůli sobě a ne kvůli ostatním :) Ikdybych byl jediný na světě, kdo má originály tak jsem s tím v pohodě :)

#99 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 691 příspěvků(y)

Publikováno 8.červen.2016 - 11:05

To mě moc nesere :) Hodinky nosím kvůli sobě a ne kvůli ostatním :) Ikdybych byl jediný na světě, kdo má originály tak jsem s tím v pohodě :)

Já jsem slabá povaha. Vím to o sobě :)

#100 Porsche_911

Porsche_911

Chronomagu dík!

• Member_50
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 8.červen.2016 - 11:09

Já jsem slabá povaha. Vím to o sobě :)

:lol2: Zase je potřeba opakovat si "Jsou to jenom hodinky" :D

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:pozor, padělky, čína