Přejít na obsah

Padělky - kvalita začíná být nebezpečná


Doporučené příspěvky

Přemýšlím nad tím, proč čínský soudruh kopíruje zrovna modely značky NOMOS, která má svým designem atd. propastně

jinou cílovou zákazníckou skupinu, než jsou koupěchtiví jedinci brouzdající po serverech s fejky nebo , něžněji, replikami...

 

Uff  :sad01_anim:  

post-55269-0-41353000-1524729824_thumb.png

post-55269-0-12452200-1524729894_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přiznám se, že když náhodou vidím na ruce Rolex nebo Omega a že je to v mém případě prakticky zcela vyjímečné, pak fake pochopitelně nepoznám. Nicméně jaksi automaticky bystřím a přemýšlím, zda vzhledem k nositeli by mohly anebo nemusely být. Jinak mě je to šumák, protože chronoman si hodinky kupuje kvůli sobě a ne kvůli okolí.

 

Mimochodem story o tom, že někdo někoho neznámého na ulici nebo zahrádce restaurace žádal, aby mu svý rolexky půjčil, protože se mu zdáli podezřelé jsou k smíchu. To snad ani nemůže nikdo myslet vážně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem teď n ebay na tyhle longiny z války z Vietnamu na ebay :

post-22755-0-84211200-1526649850_thumb.png

 

Je toho plný ebay a vypadá to, že vše je fake. Ebay podle všeho zavedla pravidlo, že takové inzeráty přestává mazat a nechává to na zakazníkovi x prodejci. zdroj včetně nějakého povidání tu: http://timefraud.com/EBAY-Watch-US-Military-Vietna-WaR-Vintage-IssueFRAUD.htm

 

Tady hodinkee kde říkají, že všechny tyto hodinky jsou fake: https://www.hodinkee.com/articles/some-good-rolexes-and-some-bad-bidder-bewares--the-column-fo

 

A tady celkem zajímavý článek k problematice nakupovaní na ebay: https://www.hodinkee.com/articles/hodinkee-guide-to-buying-watches-on-ebay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další věc co zatím neumí jsou pásky, většina toho stojí za starou bačkoru..

 

 

Jjo, 100 % souhlas..., ale kdo hledá, může i najít. Včera mi příšel ale fakt pěkný 18mm páseček s pěknou krokouší texturou a libovým

 

motýlkem za 4 tolárky, jemná teletinka,včetně stěžejek a udělátka na vyháknutí stěžejek ... , nějaká značka ZAZAC .

 

Malým, dámským, 28mm Lanco opravdu sluší... 

Upraveno uživatelem solitaire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Dlužno ovšem dodat, ty "něco jako Seika" stojí něco mezi 220 - 370 Kč včetně poštovného, cla a DPH, což je prakticky cena toho "jako tahu" na

kterým jsou, když ho budu chtít úplně stejnej koupit u nás... Viz třeba modýlek CR-13 na dabljůdabljůdabljů.kukačky-čísločísločíslodotcz za 290 kováků

 

Výše napsaným se nikoho nezastávám a doufám ani nedotýkám 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přiznám se, že když náhodou vidím na ruce Rolex nebo Omega a že je to v mém případě prakticky zcela vyjímečné, pak fake pochopitelně nepoznám. Nicméně jaksi automaticky bystřím a přemýšlím, zda vzhledem k nositeli by mohly anebo nemusely být. Jinak mě je to šumák, protože chronoman si hodinky kupuje kvůli sobě a ne kvůli okolí.

 

Mimochodem story o tom, že někdo někoho neznámého na ulici nebo zahrádce restaurace žádal, aby mu svý rolexky půjčil, protože se mu zdáli podezřelé jsou k smíchu. To snad ani nemůže nikdo myslet vážně. 

 

Mna keby si videl obleceneho tak by si nikdy nepovedal ze mam origo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

 to ebay) Bohužel už se mi taky stalo, že jsem zaplatil, ebay mi napsalo, že prodejce má nějakej problémeček,

 

ale pokud jsem zaplatil, že by to mělo být OK...

 

No, nebylo a není... Samozřejmě ne jen proto, ale i proto bych si na ebay nevsadil zlámanej čtvrťák... Myslím, že solidní prodejce má buď vlastní a zebezpečenej web nebo , v případě drobné inzerce, na takovém alespoň inzeruje svou nabídku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zábavné téma. pokud kupuješ hodinky mimo ad, tak je to velký risk. běžný člověk nemá šanci rozeznat gen a rep. v posledních várkách kolísá qc rolexu, takže to nám tím taky moc neulehčuje...

Kolik "posledních várek"  s "kolísavou kvalitou" jsi měl v ruce?  Můžeš tohle tvrzení, který má hodnotu prdu ve větrném tunelu, nějak podpořit? Třeba vlastnoručními fotkami z té " kolísavé poslední várky"?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik "posledních várek" s "kolísavou kvalitou" jsi měl v ruce? Můžeš tohle tvrzení, který má hodnotu prdu ve větrném tunelu, nějak podpořit? Třeba vlastnoručními fotkami z té " kolísavé poslední várky"?

Jsou zde velmi milí lidé. S tunely máte nejspíš zkušenosti již řadu let.

V posledních várkách jsem si všiml nerůznorodosti keramických vložek na 116610ln (ceramic bezel) - šlo převážně o zarovnávání textu (čísel). Znepokojily mě ale nové krystaly ( 25-295-c2), kde kyklop začíná mít modrý nádech ( jakoby horší antireflexní vrstva- dříve byly čisté, bezbarvé). Nejvíce mě však na nich znepokojil LEC, který mi přišel velmi nekvalitně provedený. Fotky samozřejmě přiložit můžu.

Dále se můžeme bavit o tom, jak Rolex neustále snižuje výrobní náklady za poslední roky - myslím tím třeba rehaut.

Zdroj fotek si zajisté dohledáte sám.

e4f1dfab76d3c25ea1fc81563e69c869.pngb1db89b04978fb324a6308bc12c3b5be.png

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Upraveno uživatelem LaPavel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LaPavle, co je to podle Tebe  .... jsem si všiml nerůznorodosti keramických vložek na 116610ln .....?

 

Jsou - li vložky různorodé, pak jsou IMHO rozdílné. Jsou - li nerůznorodé, pak asi budou stejné. Čeho zajímavého, stejného, jsi si všiml?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...