Přejít na obsah

Padělky - kvalita začíná být nebezpečná


Doporučené příspěvky

LaPavle, co je to podle Tebe .... jsem si všiml nerůznorodosti keramických vložek na 116610ln .....?

 

Jsou - li vložky různorodé, pak jsou IMHO rozdílné. Jsou - li nerůznorodé, pak asi budou stejné. Čeho zajímavého, stejného, jsi si všiml?

LEC se Ti zdá být v pořádku?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou zde velmi milí lidé. S tunely máte nejspíš zkušenosti již řadu let.

V posledních várkách jsem si všiml nerůznorodosti keramických vložek na 116610ln (ceramic bezel) - šlo převážně o zarovnávání textu (čísel). Znepokojily mě ale nové krystaly ( 25-295-c2), kde kyklop začíná mít modrý nádech ( jakoby horší antireflexní vrstva- dříve byly čisté, bezbarvé). Nejvíce mě však na nich znepokojil LEC, který mi přišel velmi nekvalitně provedený. Fotky samozřejmě přiložit můžu.

Dále se můžeme bavit o tom, jak Rolex neustále snižuje výrobní náklady za poslední roky - myslím tím třeba rehault.

Zdroj fotek si zajisté dohledáte sám.

e4f1dfab76d3c25ea1fc81563e69c869.pngb1db89b04978fb324a6308bc12c3b5be.png

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Ano llidi jsou tu vesměs velmi milí, tedy minimálně dokud se z hlubin datového svěla, neobjeví  čerstvý odborník na chromovaná pouzdra Panerai a nezačně tu trousit nesmysly o tom jak nám Rolex neulehčuje nic v boji proti fakům a o kolísající kvalitě produktů z Ženevy. Nesmysly o bezvbarvých antireflex u Rolexu co Ti prošly rukama je ekvivalent chromovaného pouzdra u Panerai.  Obojí neeexistuje. Než začneš trousit tyhle nesmysly, zjisti si kam se dává anireflex u Rolexu, proč se tam dává, proč má barvu jakou má, a proč má u  Rolexu vždy barvu takovou jakou má,  v závislosti na barvě ciferníku a okolním světle. Uvědom si, že to po Tobě musí číst lidi, co o tom, na rozdíl od Tebe opravdu něco vědí, takže blbosti typu 116610 ( cermamic bezel ) nenapíšou, protože již třináct let ví. jak jsou značené modely s cerachromem  a není tudíž potřeba psát že jsou keramické dvakrát :))).  O ojedinělých problémech s nepatrně posunutým rehautem se psalo na forech spíše v minulosti, nikoli v poslední době. V Čechách vím pouze o jednom případu, cca 5 let nazpět.  Rozhodně se nejedná o nějakou kolísavou kvalitu produkce jak se domníváš. Jinak jsem na podporu tvého prdu do větru, žádal Tvoje fotky nikoli nějakého Bruce Williamse, co si je tak hezky podepisuje. Pakliže jsi Bruce Williams, tak se omlouvám.

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LEC se Ti zdá být v pořádku?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Prosím,zkus se více soustředit na psaný text. Ptal jsem se Tě na toto:

 

LaPavle, co je to podle Tebe .... jsem si všiml nerůznorodosti keramických vložek na 116610ln .....?

 

Jsou - li vložky různorodé, pak jsou IMHO rozdílné. Jsou - li nerůznorodé, pak asi budou stejné. Čeho zajímavého, stejného, jsi si všiml?

 

Zkus mi na to odpovědět jinak, nežli otázkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové, zas jsem chytřejší. Ale co je na ní blbě nevidim, vzhledem k reálný velikosti..

Najdi si na našem foru, super mikroskopické fotky jednoho zdejšího člena.

Ty fotky patří k pokladům fóra  a myslím že jsou zajímavé i pro ostaní fora ( RT, WUS, TZ , atd )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co a ako konkretne Ti nesedi?zaujima ma to, tak by som rad vedel tvoj nazor.

LEC na GMT nedrží příme linie a nepůsobí autenticky. LEC na replikách vypadají v tomto případě mnohem lépe...

Začínám mít potom problém, jak odlišit pravý krystal od kopie - alespoň podle tohoto bodu

Upraveno uživatelem LaPavel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LEC na GMT nedrží příme linie a nepůsobí autenticky. LEC na replikách vypadají v tomto případě mnohem lépe...

Začínám mít potom problém, jak odlišit pravý krystal od kopie - alespoň podle tohoto bodu

 

Hele když s tím máš problém nekupuj to. Je to šunt jak píšeš. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...