Přejít na obsah

Padělky - kvalita začíná být nebezpečná


Doporučené příspěvky

Vlasto, trošku mě mrazí z toho, že ses trefil. Byl to Hodonín. :))))

:D :D tak to se nedivím ničemu, místní hodinari jsou kapacity. Možná tomu nebutete věřit, ale většinou nedokážou ani převést údaj z Atm,bar vs M a tvrdí vám, že s hodinkami 30atm nemůžete do vody. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se porad vsichni fejkum smeji, pac vsechny ty priklady jsou do oci bijici a jde o ty nejlacinejsi cetky od cernochu z plaze.. Az tady ale jednou nekdo ukaze soucasnou produkci, tak mnohym asi spadne udivem celist.. Popravde me dost desi, ze se Cinani co do zpracovani/kvality dostali na uroven velkych hracu v hodinkovem svete.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom videu to ale porad neni to nejlepsi, co dnes umi.. Nove uz pouzivaji ocel 904L, ta vlozka lunety je kvalitou velmi spatna..  U tech nejlepsich fiku musis mit lupu a vedle sebe original a vedet, na co koukat.. Taky zacinaji kopirovat Rolex kalibry.. Zkratka v dnesni dobe jedine Rolady s papirama a kdyz uz bez, tak pouze od duveryhodneho prodavajiciho.. 

At uz budou fejky sebedokonalejsi, jednu vec nikdy Cinane neokopiruji a tou je ten vnitrni pocit. Protoze oklamat druhe (i znalce) lze dnes uz vcelku bezpecne, ale oklamat sebe sama nejde. Budiz take utechou, ze mimo hlavni proud jsou ty fejky o dost horsi... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snobství,ego,arogance a narcismus.

Tím vším vynikám ale dávno sem si kvůli tomu přestal kupovat hodinky, ty blbečku.

 

EDIT: Jestli jsi žena (jakože Věra), tak toho blbečka z důvodu gentlemanství vodvolávám.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak.Je to jen o tom kdo má větší EGO.Nic bych za to nedal že minimálně polovina zdejších členů kupuje drahé hodinky z tohoto důvodu.Snobství,ego,arogance a narcismus.Asi tak pánové a dámy.

Zkus s timhle prohlasenim prijit na nejaky sraz mistnich clenu a rekni to tam vsem nahlas...

Nevim jak v cechach, ale tady v Ostrave si bud jisty, ze po te tlame dostanes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak.Je to jen o tom kdo má větší EGO.Nic bych za to nedal že minimálně polovina zdejších členů kupuje drahé hodinky z tohoto důvodu.Snobství,ego,arogance a narcismus.Asi tak pánové a dámy.

Myslím, že to tak nebude. Hodinky nejsou barák, auto, značkový hadry...nikoho nezajímaj.  A vytahovat se na fóru, kde nikoho osobně neznám a nikdo nezná mě,mi nedává smysl.

Trocha narcismu snad, ale jeho malá míra je zdravá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned jak potkám někoho s roládama se mu vysměju že je snob a narcista. A až si je jednou koupím já sám, budu si každý den před zrcadlem nadávat, jakej jsem egoistickej arogantní narcista, protože jsem si splnil jeden ze snů.. 

Upraveno uživatelem Jiří_99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak.Je to jen o tom kdo má větší EGO.Nic bych za to nedal že minimálně polovina zdejších členů kupuje drahé hodinky z tohoto důvodu.Snobství,ego,arogance a narcismus.Asi tak pánové a dámy.

 

Toto je troška mimo tohto tématu. Ono ak niekto na to má nech si kúpi čo uzná za vhodné. Každí máme svoj koníček, do ktorého sme ochotný viac či menej investovať. Ak to pre niekoho sú hodinky za 10tis.? tak nech sa ľúbi. 

 

Ale tu ide o to, že si človek kúpi fejk, ale tvári sa, že má originál a toto je ten problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...