Přejít na obsah

Padělky - kvalita začíná být nebezpečná


Doporučené příspěvky

Ten cifr a samotné hodinky už jsou opravdu hodně dobrý, ta spona s logem Rolex je ale jasný podvrh, co je odfláknutý hodně.

 

Hasňa: Co je to Damasko?

 

Měl jsem troje suby, ano, nepomatuju si všechny detaily, ale kdyby mi je někdo s důvěryhodným příběhem nabízel, na sponě bych asi nic nenašel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Hodinky, bez MI, tedy nic pro Pepiky. ;) Ovsem taky bez cinskych, temer bezchybnych kopirek. Doufam, ze to jeste nejakou chvili vydrzi.

 

 

Jenže dneska se kopírují i hodinky bez MI, např. Stowa či Nomos a podobné méně známé značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, kvalita zpracovani je cim dal lepsi

 

https://www.youtube.com/watch?v=XPvxNqqVVgU

 

 

No to video, co tady postnul Sibiř je drsné... fólie podobné, pouzdro, tah, rehaut - fakt těžko rozeznat. Možná podle zvuku lunety a (případné) korunky na 6...

 

Korunka na 6 je už spíš na lupu. Co seriál na rehautu? Je jako u všech fejků stejný?

Pak ještě pozice zašroubované korunky, zatím jsem to u žádného fejku neviděl. To umí udělat pořádně jenom Rolex. Ani Hublot originál neumí zarovnat šroubky na lunetě natož korunku :D

Upraveno uživatelem Porsche_911
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz je u sousedu. Visi to ve vzduchu. Doufam, ze Konradova produkce 2000 kusu rocne je pro Cinany nezajimava a pod urovni rozliseni.

O Decka bych se nebal, pokud si je nekdo koupi a zacne dostavat cocku, jak tady na foru, ne :) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To uz je u sousedu. Visi to ve vzduchu. Doufam, ze Konradova produkce 2000 kusu rocne je pro Cinany nezajimava a pod urovni rozliseni.

To je v pohode, rozdil kdyztak poznas tak, ze u originalu se Ti bude loupat pouzdro ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...